Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub

Nick: EntY

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/enty/91.224.117.103:27015/ 

SteamID: STEAM_0:1:215993713

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Nie ma Adminów i DLATEGO 

Składaka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Jasne 

Coś o sobie: Cześć jestem Jakub mam admina na Zm i chciałbym także tu ponieważ gdyż jest to dd2 a dd2 to dd2 ;D Brak Admina aaaa nakryłem już pewnego grajka na aimbociku :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorki ale na nie

Może i mamy na + brak adminów ale zobaczcie inne aspekty

-GT na serwer byłeś chyba  1 raz wbiłeś 18 minut i od razu podanie? Look wymagania min 25h na owym serwerze! 

-aktywność na forum

-podanie że nakryłeś typka z aimem to go zgłaszasz na forum albo piszesz skargę i dajesz mu "zgłoś" w cs ja na mirage cheaterów widzę co chwilkę 

Tak btw w podaniu żeby było dłuższe piszesz że chcesz mieć admina bo "jest to dd2 a dd2 to dd2" 

Taka rada nie lepiej napisać coś o sobie np imię województwo jakieś sukcesy sportowe ogólnie coś o sobie dłużej a na serwerze mógłbyś chwilę pograć a nie wbijasz 1 raz i chcesz admina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem zmuszony odrzucić twoje podanie, na serwerze Cię nie widzę, mimo tak długiego okresu od podania. Na GT masz przegrane dopiero 78minut a minęło sporo czasu. 

Nadrób aktywność i próbuj ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.