Skocz do zawartości

MEISTERTM

✓ zrealizowane [Propozycja] Zabawa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:MEISTER™

Czego dotyczy?:Propozycji zabawy

Nazwa:Ciuciubabka

O co chodzi:To tak jest potrzebny admin na serwerze jeśli jest można zabawic sie w ciuciubabke prowadzacy bierze wszystkich więźniów lub grupę wyznaczoną do np:celi lub jakiegos terarium , i karze im biegać po całym pomieszczeniu.Następnie oślepia jednego z strażników i wpuszcza do celi i musi szukać więźniów i np:ostatnia zabawa ma życzenie.(Nie wiem jak to zrobić jak się daje tą zabawe to np mowi sie kto zabije ciuciubabke ten dostaje bana albo jakoś inaczej to ogarnąć)

Materiał:--

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Brzmi fajnie, widziałem to już na innym serwerze i mimo tego, że CT może gonić TT w nieskończoność, jeśli ten troszkę pomyśli, to mogłoby to wyjść spoko :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Ja bym zrobił na to zabawe. Losowa osoba jest wybierana na ciuciubabke i biega po danym pomieszczeniu z oslepieniem przez 10 sekund i zabija innych kompanow tylko JEDNYM uderzeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie są inne rzeczy, które trzeba zrobić na już, oczywiscie propozycja zabawy na +, ale pomyslimy nad tym w dalszej przyszłosci, na ten moment daje do zrealizowanych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.