Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

Nick z gry: EnZii

Czego dotyczy?: 

1: Proponuje naprawić błąd, że się stakują kosy w EQ.

2: Proponuje dodać do regulaminu, że od 4 terrorystów w dół można dawać zabawy losowe a od 5+ już nie można. Spowoduje to, że prowadzone rundy będą bardziej kreatywne i nie będzie, że SYSTEM zabija połowe graczy. 

3: Dodałbym, aby była możliwość zrespienia się w CT. 

4: @gwiazdkawlascicielser.png RoberrtTechnikance Na testach wpisałem !freevip i teraz nie mogę tego użyć napraw plz.

5: Naprawiłbym życzenia 1vs1.

6: Naprawiłbym zbugowane CTBANY

Materiał:

@ TerroR Nie wiem czy nie zauważyłeś ale jak się strzela strzał za strzał to powinno za same wzięcie tego życzenia Ci dawać 1500 fajek a nie daje nic :0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko się wypowiem na temat 5 i 6 punktu. Wczoraj grając na serwerze dwie osoby dostały bana na ct na 25 rund za to, że zbugowało się życzenie i nie mieli oni amunicji w broni, a teraz była ich kolej. Proponuję to usunąć dopóki nie zostanie naprawione w życzenie 100%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 - Nie da się tego naprawić przez tą aktualizacje co została wprowadzona danger zone, Roberrt mówił o tym na początku. 

2 - Można wykminić, że w celi tylko 2 polecenia można dać i 2 przed celami i reszta na mapę, hm? @ ToNjeJA

3 - Odpada, ktos robi bunt, zabije jednego ct i zaraz kolejny się zrespi bezsensu. 

4 - Napisz do @ RoberrtTechnikance

5 - To znaczy?

6 - Już raczej jest dobrze, aczkolwiek nie jestem pewny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta