Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: deхoтι

✘ Twój Steam ID: STEAM_1:1:60053073

✘ Admin banujący: ryuu

✘ Data i godzina otrzymania bana: 07.01.2019    2:28

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: [PL] CS-4FRAGS.PL [Multi Areny][1 vs 1]

✘ Powód bana: Rzekomo "cheaty" 

✘ Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana: http://79.gotv.pro/srv35769/auto-20190107-0224-am_sands.dem.zip na tej otrzymalem , a gralismy jeszcze tu : http://79.gotv.pro/srv35769/auto-20190107-0210-am_nuke.dem.zip

✘ Opis sytuacji: Gramy sobie we trzech Ja , ryuu , JQN nagle dostaje bana. I tyle :) 

#edit

Nadal czekam na obejrzenie demka przez uBTeam bo nie będę wysluchiwac Za przeproszeniem kalaszkow bo miałeś WH

Banik.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@sniezkauzytkownik.png Dexoti Dostałeś bana za WH. Wychylałeś dość dziwnie i dawałeś BARDZO dziwne 1 tapy. Mogłeś próbować jechać na roga za saja. =D Może i masz globala i itd ale to nie osiągniecie.  Jak na moje to masz reflex 0.01 a taki to jednak osiągniecie. Może i sie mylę co do powodu ale grałeś bardzo dziwnie. Nikt normalnie tak nie gra. Nawet jak ma 10k w te giereczke bo nie wychyla i nie daje ciągle 1 tapów. Miałeś problem nacelować z ak ale z dgl to już same 1tapiki wchodziły.

#PLscream

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@sniezkauzytkownik.png Dexoti Dostałeś bana za WH. Wychylałeś dość dziwnie i dawałeś BARDZO dziwne prefieriery. Jak na 1200h to ten global troszke podejrzany. A do tego te scany przez skrzynki wg mnie to nie byla czysta gra wiec dlatego zdecydowalem sie dac ci bana jak napisal wyzej jqn to te tapiki z deagla wchodzily a z ak juz spray tylko troche to dziwne jak dla mnie 

By Madraxu,

Dodaj coś od siebie a nie przekopiowałeś całą wiadomość od Jqn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.