Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze!

Chciałbym przedstawić wam wywiad z jednym w dwóch właścicieli naszego serwera NoScope #1

Zapraszam do miłego czytania ;)

@bombkaadmin.png Pyrson Siemka! Mógłbyś poświęcić chwilkę na wywiad?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Cześć. Jasne!

@bombkaadmin.png Pyrson To jak już mamy chwilkę czasu, może nam się przedstawisz, powiesz parę słów o sobie?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Spoczko, a więc mam na imię Sven. Na sieci zajmuje się serwerem, a mianowicie NoScopami #1. Interesuje się motoryzacją oraz Enduro. Codziennie pomagam tacie w warsztacie oraz śmigam na moim Ścigaczu.

@bombkaadmin.png Pyrson Dobra, to może wejdziemy bardziej w sprawy naszej sieci. Skąd wziąłeś się na forum?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Wziąłem się przypadkowo, poznałem takiego jednego miłego człowieka, który polecił mi serwer NoScope #1 i tak się zaczeło.

@bombkaadmin.png Pyrson  Wspominasz serwer NoScope #1. Powiedziałeś już nam jak to się zaczęło. Może powiesz czemu akurat jesteś właścicielem tego serwera?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Właścicielem Serwera zostałem wyłącznie dlatego że ogarnąłem @wlascicielczapka.png LaCuty refresh serwera dd2 #1, widział że po refreshu grał pełen serwer, a w tamtym okresie zrezygnował z rangi właśnie poprzedni właściciel @gwiazdkawlascicielser.png SiwyHead i @wlascicielczapka.png LaCuty wraz z @wlascicielczapka.png GeForce postanowili dać mi następną szansę żeby dokończyć projekt i jak widać dobrze się sprawuje na owym stanowisku.

@bombkaadmin.png Pyrson  No, na serwerze gracze grają często. Ostatnio pisałeś podanie na Junior Moderatora na naszym forum, a może tak bardziej w strone rang? Co chciałbyś osiągnąć na forum?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig  Chciałbym osiągnać wspomnianą przez Ciebie rangę, czyli Junior Moderatora z powodu że udzielam się na forum i staram się pomagać jak tylko jest to możliwe.

@bombkaadmin.png Pyrson Twoja pomoc i aktywność jest bardzo widziana na forum. Może zapytam tak bardziej z życia: Jakie masz plany na przyszłość?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem, jakie plany mam na przyszłość? Hmmm, na pewno będę chciał wyjechać za granicę, a mianowicie do Niemiec z tego względu że mam tam rodzinę oraz Obywatelstwo Polsko-Niemieckie, zaś planuję otworzyć tam własny warsztat samochodowy, no bo przecież po co iść na zawód, którego zaś nie będzie się używać w przyszłości :)

@bombkaadmin.png Pyrson Co do zawodu to zgadzam się w 100%. Przejdźmy już do ostatniego pytania na dzisiaj. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki? Podaj 2 utwory.

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Moim ulubionym gatunkiem jest Rap, a tutaj 2 utwory:

@bombkaadmin.png Pyrson Widzę że ktoś lubi Palucha. Niestety, ale to już koniec naszego wywiadu. Masz coś do dodania od siebie, chciałbyś kogoś pozdrowić?

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig Tak, jedyny raper który śpiewa o życiu. Chciałbym pozdrowić @wlascicielczapka.png LaCuty @wlascicielczapka.png GeForce @bombkaadmin.png DENY  @ ciastkojm.png HuRiNoraz najlepszego grafika @wstazkagrafik.png smoothie

@bombkaadmin.png Pyrson  Dzięki za poświęcony czas. Trzymaj się!

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig  Również dziękuję za wywiad. Narka!

Dzięki za przeczytanie wywiadu!

To mój pierwszy więc no  ;) myślę że fajnie wyszło!

@prezentmod.png kamileon popsuły się ponieważ komputer nie chciał współpracować ;) Lecz po kilku edycjach i poprawkach naprawiłem jakoś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@gwiazdkawlascicielser.png MigMig stąpasz już po cienkiej lini >:/ nie dość że nie kupiłeś GTA to jeszcze mnie nie pozdrowiłeś foch forever wiesz

Dobry wywiad jak na 1 raz @bombkaadmin.png Pyrson oby tak dalej ^d^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbyt krótki, błędy w wypowiedziach odpowiadającego, jak robisz wywiad to sprawdzaj co piszesz i poprawiaj błędy. Pierwszy wywiad to nie będę cię tak ochrzaniał, rób kolejne i szlifuj szlifuj :D. "+" dla ciebie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.