Skocz do zawartości

Kasandra

✘ niezrealizowane [Propozycja] zmiana punktu w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: kasandra

Czego dotyczy?: zmiany punkty w regulaminie OM. Usuniecie calkowicie bezsensownego muta na 60minut. Powod? Gracz w godzine mutacji nie przejdzie, nie oszukujmy sie XD przejdzie mutacje napisze odwolanie:) 

Materiał: (niewymagany):§4.11 Używanie mikrofonu przez osoby poniżej 16 roku życia lub przed mutacją (nie dotyczy podawania infa) - upomnienie> mute permanentny

@gwiazdkivip.png ToNjeJA przeczytaj dobrze punkt:p masz w nawiasie ze nie dotyczy infa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

No to może upomnienie>upomnienie>perm mute?

Chyba że ktoś będzie faktycznie wku^wiał każdego to bez upomnienia perm mute,

zmiana na + jestem na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

No dobra ale zauważ, że nie będziesz od każdego gracza wymagać mutacji a często gracze się tiltują, że masz team co info nie daje. To może lepiej będzie wprowadzić punkt, że osoby bez mutacji mogą podać wyłącznie info i jeżeli będą nadużywać komunikacji to dostaną mute. 

Poza tym ja widzę lekki sens w tym punkcie co jest aktualnie, gdyż jak jest jakiś dzieciach jak np. JA który zacznie gadać za dużo to taki mute na 60 min to jest przestrogą aby nie nadużywać tego. 

Dając permmute każdemu sami sobie graczy zabieracie bo przez to na serwerze będzie mniej info co skutkuje może jakimiś tiltami np. Jakim k**wa cudem on jest już na CT? 

//EDIT O ch*j faktycznie ale anyway ja bym niebzmienial na perma bo 60 min to będzie dobre upomnienie aby gracz nie nadużywał majka

By Madraxu,

Jeśli ktoś zbyt dużo gada to masz przecież pkt o nadużywaniu mikro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie najlepiej edytować ten pkt z regulaminu, i zrobić tak, że "Info moga podawać młodsze osoby, jednak jesli bd one ciągle spamiły na czacie i mimo upomnienia nadal bedą nadużywały mikrofonu trzeba bd go zmutowac na jakiś dłuższy czas, więc moja propozycja to 
Upomnienie > Upomnieniev2 > Mut permanentny 
Jednak jeśli serio bd jakiś 11 Wojtek spamił na czacie, to można mu od razu dać muta permamentnego 
Więc moje zdanie na ten temat jest chyba takie samo jak @prezentmod.png diN, zobaczę co na to inni gracze, admini z tego serwera, i wtedy się zdecyduje jak ma wyglądać ten pkt w regulaminie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Mute tymczasowe dla osób bez mutacji jest tylko po to, że niektórzy potrafią zrozumieć ostrzeżenie i przestać rozmawiać kiedy nie mogą, takim osobom mija mute i podają maksymalnie info w przeciwnym razie takowy osobnik dostaje permanentnego muta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została niezrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.