Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- Minimum 16 lat 

- Aktywność na Forum 

- Branie udziału w życiu forum 

- Brak konfliktów 

- Minimum 150 sensownych postów 

- Konto minimum 30 dni na forum 

- Dobra ortografia oraz interpunkcja  

- Kultura ✔ 

- Chęć pomocy innym użytkownikom forum 

- Dojrzałość (Myślę, że tak)

- Doświadczenie 

- Zaufanie od Administracji (Nie mi to oceniać)

- Brak warnów na koncie. 

Wzór:

Imię: Sven
Nick: MigMig
Doświadczenie: Doświadczenie posiadam, byłem już raz Moderatorem jednego forum postawionego na silniku IPS oraz HeadAdminem ([email protected])
Znajomość silnika IPS:  6,5/10 (Zawsze mogę się douczyć)
Dlaczego właśnie Ty: Jestem osobą, która stara się zwalczać "Nieprzestrzeganie Regulaminu" (Można to zauważyć po moich zgłoszeniach postów łamiący owy regulamin, oraz moich wypowiedziach na ChatBoxie, gdy ktoś złamał regulamin forum, serwera).
Coś o sobie (min. 10 zdań): Cześć, mam na imię Sven. Uczęszczam do Zawodówki w niewielkim miasteczku zwanym Krotoszyn. Z zawodu chcę zostać Elektro-Mechanikiem, aktualnie jakiegokolwiek działania z mojej strony idą w dobrym kierunku. Jestem osobą, która uwielbia nieść pomoc innym użytkownikom, jak i na serwerach jak i na forum, można to zauważyć łatwo po mojej aktywności na serwerach. Mimo swoich obowiązków z serwerem AWP+NS+BHOP, sądzę że nadam się na owe stanowisko. Na co dzień jeżdżę sobie na moim motorze, który dostałem jako prezent pod choinkę. Jestem osobą uwielbiającą motoryzację, a w szczególności motocyklami. Jestem osobą, która zawsze niesie pomoc użytkownikom forum oraz serwera. Co do silnika "IPS" posiadałem z nim styczność na innych forum gdzie posiadałem rangi. Próbowałem kiedyś robić swoje własne forum, typowo potrzebne lecz nie na tym silniku czyli "IPS" tylko typowo na MyBB, lecz później się mi nie chciało dokańczać owego forum. Na forum jestem znany od tzw. "Spamera przyciskiem "Zgłoś post", ponieważ tak jak wspominałem parę zdań wcześniej, nie lubię gdy ktoś łamie regulamin serwera, w tym wypadku forum. Osoby czytające owe podanie, niech nie myślą że "lecę na rangi", nie! nie jestem osobą tego typu, która chciałaby mieć wszystko z legendy grup forum. Piszę to podanie, ze względu na to iż na owej randze mi bardzo zależy, można zauważyć to poprzez ostatni wywiad ze mną jak i owe podanie ponieważ próbuję już 2 raz. Zapewne połowa osób z forum mnie zna, lecz nie do końca wszyscy. Osoby które mnie nie znają, prosiłbym aby nie kłamały z argumentami typu "-toxic", "-brak kultury" bo jest to nie prawdą, może potwierdzić to nawet osoba zwana "Tiki tokiem" czyli @ ciastkojm.png HuRiN oraz osoba zwana "Mistrzem Fleta" @bombkaadmin.png DENY. To co dzieje się na TeamSpeak3, prosiłbym aby nie zostawało to odbierane w zły oraz negatywny sposób, bo to co tam się dzieje jest i wyłącznie "Żartowaniem" i z osobami, z którymi rozmawiam codziennie na TeamSpeak'u wiedzą że teksty typu "dzban" są dla żartu. Tak jak ostatnio powiedział mi @sniezkauzytkownik.png Carl Johnson  oraz @bombkaadmin.png DENY próbuj metodą "prób i błędów". Ostatnio miałem sprzeczkę z pewnymi osobami, lecz wszystko już się wyjaśniło oraz przeprosiliśmy się. Dzięki @bombkaadmin.png dyam oraz @gwiazdkivip.png Bozenka doszedłem do wniosku że nie warto słuchać się innych osób, chodzi tutaj o głupie wybryki typu "Dziwne Grafiki" oraz "Dziwne Pytania". Myślę że zasługuję chodź na maleńką szansę, lecz nie będę taki do przodu bo wiadomo że to wszystko zależy od @wlascicielczapka.png LaCuty oraz @wlascicielczapka.png GeForce. Osoby, które w poprzednim podaniu pisały że proszę o "Tak" pod podaniem, to jest to jedna wielka nie prawda. Osoba która wtedy się wypowiedziała, nie była proszona o głosy. 
Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem, jak najbardziej na TAK 

+ Wiek 

+ Aktywny, a chyba o to chodzi na tej randze? 

+ Można powiedzieć, że od nowa rozkręcił DD2 ( Tak wiem, że miał układ z LaCutym i jak widać wywiązał się ze swoich obowiązków, jakby dostał rangę JM również, by się z nich dobrze wywiązywał ) 

+ Pomocny 

+ Miły 

+ Normalny chłopak z którym można pogadać, posmiać się. 

+ Podanie ładnie napisane 

+ No i najważniejsze spełnia wszystkie wymagania 

GlHf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że na tak mordo

To Zacznijmy tak

+wiek

+ips

+++aktywność 

+z osobiązków właściciela wywiązuje się 10/10

+stara się baaardzo

+jest osobą miłą

+pomocny 

+da się fajnie pogadać

+da się pośmiać z nim

+podanie długie i ładne

+dobry człowiek

+wymagania 

+udziela się kiedy trzeba

+aktywny w życiu forum

+jak już TerroR wspomniał rozkręcił dd2

+/- doświarczenie

+kultura (na ts to jest wszystko dla żartu przecież :D

💪 Pozdrawiam i życzę powodzenia 💪 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Nic do Ciebie nie mam, nawet nie chodzi o te grafiki

Po prostu uważam, że @wstazkagrafik.png smoothie bardziej na tą range zasluguje, dłużej sie stara, (już nawet nie chodzi o te ze to moj kolega)

Według mnie nie fair by to było w stosunku do niego jakby po raz 5 mu nie wyszło, a ty szczerze mówiąc nie wiem skąd się tu wziąłeś, ani nie jesteś tu za długo

Ogólnie to jestem na NIE tylko dlatego, że są osoby które bardziej na tą range zasługują.

+wiek

+podanie

+/- ta aktywność to w głównej mierze sb

Proszę nie mówić mi, że nie podałem żadnego argumentu na - i daje na NIE

wszystko wyjasnione wyżej pozdrawiam cieplutko

@ ciastkojm.png TerroR Idąc moim tokiem myślenia chłopak się bardziej o tą range stara, jest tutaj dłużej i moim zdaniem bardziej na tą range zasluguje ;)

Dla mnie to wygląda tak Blendo jest od ponad 2 lat>Zawsze wywiązywał się z ze swoich obowiązków>Stara się o tą range>Nie robi gównoburzy z awatarow i nie pisze z tego powodu rezygnacji>Dla mnie jest bardziej ufny niż MigMig

Pozdro hejterzy co problem mają

By TerroR,

Czyli idąc twoim tokiem myślenia to smoothie bardziej zasługuje na tą rangę, bo więcej razy złożył podanie na JM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Jestem na Tak.

Moim zdaniem pozytywny świrek, wiek jak najbardziej na plus. Ogarniasz ips na przyzwoitym poziomie, chęc nauki kolejny plus. Potrzeba ludzi, którzy chcą się rozwijać. Jedna z bardziej aktywnych osób, co nie wbijam to siedzisz. 

Powodzonka! ;)

To, że ktoś złożył rangę i jest tutaj dłużej, nie oznacza że musi się dostać. Widzę większość osób chce, żeby był spam na forum, wtedy będzie  można nazwac kogoś aktywnym XD

Samo to mówi za niego, że mimo odrzuceń składa ponownie podania, zamiast odczekać jakiś sensowny okres czasu, przez miesiąc napisał już 3 podania.

Nie jestem nikomu wrogiem, tak tylko dodam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.