Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze!

Dziś chciałbym przedstawić wam wywiad z jednym z moderatorów, a mianowicie z @prezentmod.png kamileon.

Miłego czytania :derkuz:

@bombkaadmin.png Pyrson Siemka! Masz chwilkę na udzielenie wywiadu? 

@prezentmod.png kamileon Cześć! Jasne, że mam.

@bombkaadmin.png Pyrson Może przedstawiłbyś się nam? Opowiedział kilka zdań o swojej osobie? 

@prezentmod.png kamileon No więc tak, jestem Kamil w tym roku będę miał 18 lat, niedaleko Katowic. Uczęszczam do technikum o profilu informatycznym, a dokładnie 2 klasy. Interesuję się sportem, informatyką, trochę programowaniem. W wolnym czasie imprezuję oraz pomagam w remoncie. Na sieci jestem już bardzo długi czas, za miesiąc 3 lata i nie planuje odchodzić, chyba, że ktoś mnie zmusi ;). Jestem dość kontrowersyjną osobą oraz szczerą i miłą jeśli kogoś lubię. 

@bombkaadmin.png Pyrson Czyli wkraczasz w tym roku w pełnoletność? Na forum jesteś już trochę długo. Jak chyba każdy wie na sieci posiadasz rangę morderator. Od jakiego czasu posiadasz ową rangę?

@prezentmod.png kamileon No wkraczam, wkraczam. Jeśli mnie pamięć nie myli to luty 2017 około albo wcześniej może. Coś koło 2 lat, oczywiście w tym czasie dostałem awans na usuniętą już niestety range Global moderator, oraz pojawiła się rezygnacja lecz wróciłem na forum i dostałem Junior Moderatora i wróciłem na starą dobrą rangę :). 

@bombkaadmin.png Pyrson Trochę trochę tych wzlotów i upadków miałeś. Jak ogólnie znalazłeś się na sieci?

@prezentmod.png kamileon Czekałem na to pytanie, bo wiąże się z tym dosyć ciekawa historia. No więc tak, dawno temu jak miałem 14 lat to na pewnej sieci zacząłem grać na deathrunie i poznałem tam @lizakjunior.pngFliper i @wlascicielczapka.png LaCuty u Patryka kupowałem monety, a z Fliperem skakałem na serwerku i gadałem, potem poznałem @candlesweteran.png Dece @candlesweteran.png joker i powiedzieli, że @wlascicielczapka.png LaCuty oraz @wlascicielczapka.png GeForce tworzą swoją sieć i jak przejdę do nich to dadzą mi za free admina więc czemu by nie skorzystać :D. No i tak się znalazłem, sieć już przed startem miała full serwer. Była to dobra zapowiedź ciekawej przygody. W sumie to się cieszę, że tutaj przyszedłem za nimi ;)

@bombkaadmin.png Pyrson Fajna przygoda! Pozostańmy jeszcze trochę w temacie o forum. Znasz kogoś z 4fragsa w realnym świecie?

@prezentmod.png kamileon Żeby to jedną osobę, znam @wlascicielczapka.png LaCuty @balwanmulti.png Kasandra @gwiazdkivip.png Raa@gwiazdkivip.png obusiek @sniezkauzytkownik.png MasterOfPyro @gwiazdkivip.png Matabi @sniezkauzytkownik.png Ziomes @candlesweteran.png BartiK i chyba tyle, jeśli o kimś zapomniałem to napiszcie poniżej ^^.

@bombkaadmin.png Pyrson Powiem Ci, że nawet dużo osób znasz. Planujesz osiągać jakieś wyższe rangi?

@prezentmod.png kamileon Każdy by chyba chciał osiągnąć, ale nie zawsze jest to możliwe. No ale wiadomo, że chciałbym. Może kiedyś się uda. 

@bombkaadmin.png Pyrson Życzę powodzenia! Dużo grasz na serwerach 4fragsa? Ile czasu spędzasz codziennie?

@prezentmod.png kamileon Kiedyś grałem bardzo dużo do 5h dziennie nawet, ale teraz to może 2h tygodniowo może nawet mniej. Głównie z braku czasu oraz chęci, ale na wydarzeniach serwerowych typu start nowego serwera, albo nowej edycji zjawiam się zawsze. 

@bombkaadmin.png Pyrson Dobra postawa! Odejdźmy od tematu sieci. Co planujesz robić w przyszłości?

@prezentmod.png kamileon Hmm... Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. Myślę, że tak jak większość osób chciałbym prowadzić własną firmę ale to w dalekiej przyszłości. W takiej bliższej to planuje iść na studia do Katowic, lecz nie wiem jeszcze na jaki kierunek. Głównie to chciałbym się zajmować informatyką, bądź czymś równie ciekawym.

@bombkaadmin.png Pyrson Tak samo jak @gwiazdkawlascicielser.png MigMig w poprzednim wywiadzie (go też zaskoczyłem takim pytaniem). Masz jakieś rodzeństwo?

@prezentmod.png kamileon Tak, mam siostrę. Ma ona 10lat.

@bombkaadmin.png Pyrson Przejdźmy do ostatniego pytania z naszego wywiadu. Jaki typ muzyki lubisz słuchać najbardziej? Podaj 2 utwory.

@prezentmod.png kamileon Lubię rap, oraz lata 70/80/90 ^^  

Utwór do rapu: 

Stare lata:

@bombkaadmin.png Pyrson To niestety koniec naszego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

@prezentmod.png kamileon No więc chciałbym pozdrowić standardowo @wlascicielczapka.png LaCuty i @reniferubteam.png kameleonbotRunji oraz resztę forum. Pamiętajcie nie poddawajcie się! Dzięki za wywiad Bajo!

@bombkaadmin.png Pyrson Również dzięki! Trzymaj się!

Dzięki za przeczytanie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

No ja rowniez pozdrawiam, Ciebie moja best mordko :P Moze za jakis czas ja dolacze sie do osób poznanych w realu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ Za dłuższy wywiad, ale błędy widać, cóż tylko czekać i patrzeć, jak się rozwijasz powodzenia. 

Wywiad supcioo :)) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta