Skocz do zawartości

Sianokokos

[SKARGA] SZCZYGLU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: KWAS DEOKSYRYBONUKLEIONWY

Nick oskarżonego:SZCZYGLU

Data i godzina zdarzenia: 19.30 Wiadomosci

Nazwa serwera: ZM

Dokładny opis sytuacji: Wbijam sobie na serwer bez jakichś szczególnych nadziei na fantastyczną rozgrywkę pełną latajacych ludzi, nie widocznej siły która bije admina i genialnych sucharów opowiadanych przez graczy - Niestety się przeliczyłem

Szczyglu dzisiejszego dnia odjaniepawlił bardziej niż moja 5 z matmy z semestralnego. Jakiś Bóg [email protected]#ał w biednego Szczygla z każdej strony, chłopak nie miał się jak bronić był osaczony i zmuszony chyba do odwrotu bo po pewnym czasie nie widoczna siła zaprzestała ataku na biednego Szczygla.

Akcja została zaprzestana gdy nagle na chacie ujawnił się nick nie jakiego Piotrexa rycerza z krainy Mandhi który zapewne wyłożył niewidoczną tarcze bo natychmiast po jego przyjsciu atak został zaprzestany.

Ja życzę Szczyglowi aby ataki na niego przez nie widoczną siłe zostały na zawsze odparte i żeby wujek nie wchodził mu do wanny.

PS. Przestań nucić jakieś gówno pod nosem.

@balwansloneczko.png PyNiO @uszypomocnik.png Inext @sniezkauzytkownik.png StaraAdnelona < fajny nick xD

Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.):

20190110192501_1.jpg

20190110192523_1.jpg

20190110192556_1.jpg

20190110192545_1.jpg

PS. Sytuacja z dzisiaj 12.01.2019r

Godzina 13.00 mapa zm_cave

Szczyglu jako admin zamiast dawać przykład i wykonywać cele mapy NAPIER$ALA w siebie po całej mapie.

20190112130822_1.thumb.jpg.3af97430dc7dfbdcfbab3032070b8741.jpg

20190112130831_1.thumb.jpg.329f949dd99e130b49d4569bbac994ef.jpg

20190112130840_1.thumb.jpg.4b28e9853bbb454e766652d38ca01f21.jpg

Podsumuwując chłopak jesteś pierdol^nięty @ Szczyglu

@ GromPolska Nie było takiej sytuacji że @ Szczyglu mnie slaynął chyba ze masz na to dowody to je nam pokaż.

Poza tym nikomu się nie chwaliłem że chciałem pisać skarge na tego cepa. (Szczyglu to były te twoje plecy w administracji co się chwaliłeś że Cię wybronią? GROMPOLSKA XD )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosta sprawa moje wyjaśnienia, tak użyłem tego bo jak wiadomo udało mi się po okresie próbnym otrzymać admina. Zostały mi przydzielone nowe komendy i chciałem je sobie zbindować i jak na złość przez moją nie uwage zamiast ,,L" kliknąłem ,,K" i klikając k odpalałem tego bindo poprzez co dopiero po dłuższej chwili zmieniłem literę by nie przeszkadzała mi i graczą w grze. 

Druga sprawą której może to nie powinienem poruszać jest twój Sianokos stosunek do mnie, na każdym kroku masz jakiejś ale do mnie itp. Każdy umie normalnie ze mną utrzymać kontakt na serwerze lub po prostu nie musi a ty albo specjalnie przekręcasz nick obraźliwie albo dopiekasz mi...

Nie raz cie już upominałem jak sie mój nick czyta a ty swoje. Od kiedy byłem na okresie próbnym czułem tak zwany ,, ból dupy" z twojej strony bo zanim złożyłem podanie umiałeś normalnie się w stosunku do mnie odzywac itp.

Osąd zostawiam Administracji, Pozdrawiam

Siano czemu chcesz okłamać administracje i ludzi? Byłeś na mapie cave i dobrze wiesz co w tedy robiłem czyli zwróciłem między innymi TOBIE i innym osobą uwage o celach mapy i użyłem tej komendy by szybciej dobiec do ciebie i zwrócić ci uwage i innych byście zaczeli coś robić.

Nie cwaniakuj że powiesz do mnie teksty ,,cep" i ,,pierdolnięty" bo jakoś mnie to nie rusza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim subiektywnym okiem od kiedy zacząłem grać na zombie mod Szczyglu zawsze był chętny do pomocy. Po za tym nie widziałem by się slapował do kamp a sytuacja którą przedstawia Siakos jest prawdziwa ( w tym sensie że go przez przypadek zabił go  bindem ) to Szczyglu go przeprosił i go zrespił ponownie i znowu zaczął przepraszać, Siankos cytując powiedział że ma to w dupie i składa skargę. To tyle co miałem do powiedzenia dziękuje.

By HuRiN,

§3.13 W skargach może wypowiadać się osoba oskarżona, oskarżająca, UB Team, osoby które mają sensowny dowód lub pomogą w rozpatrzeniu skargi oraz administracja wyższa ([email protected] wzwyż)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie było mnie ani przy 1 ani przy 2 sytuacji więc dokładnie nie wiem co się wydarzyło, ale na pewno wiem że @ Szczyglu nie nadużywałby tak o komend bez potrzeby, a co do celi sprawdzałem hlstats i ma 249 dedów więc nie nazwałbym go adminem który daje zły przykład i nie wykonuje celi mapy.I dodam jeszcze że nawet jeśli użył slapa to nie użył go żeby kogoś zabić, a jak piszę że bind mu się pomylił to się nie dziwie bo też mi się nieraz klawisze mylą .

Nawet jakby miał ponieść jakieś konsekwencje to moim zdaniem powinno to być jak już coś upomnienie i nic więcej.

By HuRiN,

§3.13 W skargach może wypowiadać się osoba oskarżona, oskarżająca, UB Team, osoby które mają sensowny dowód lub pomogą w rozpatrzeniu skargi oraz administracja wyższa ([email protected] wzwyż)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siano czemu chcesz okłamać administracje i ludzi? Byłeś na mapie cave i dobrze wiesz co w tedy robiłem czyli zwróciłem między innymi TOBIE i innym osobą uwage o celach mapy i użyłem tej komendy by szybciej dobiec do ciebie i zwrócić ci uwage i innych byście zaczeli coś robić.

Nie cwaniakuj że powiesz do mnie teksty ,,cep" i ,,pierdolnięty" bo jakoś mnie to nie rusza ;)

By HuRiN,

Kolejnym razem edytuj swój post zamiast pisać kolejny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta