Skocz do zawartości

DREXON

✘ negatywnie banned mirage

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: ex-DREXON

✘ Twój Steam ID: STEAM_1:0:103503939

✘ Admin banujący: NIE ZNAM GOSCIA [email protected] | Skurvisynek

✘ Data i godzina otrzymania bana: 10.01.2019 | 20:07

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:  MIRAGE#1

✘ Powód bana: WYZYWANIE XDD

✘ Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana: 

✘ Opis sytuacji: ja przepraszam bardzo, ale kto to w gole jest, to po pierwsze, a po drugie jakie wyzywanie XDD kazdy mnie tu zna, ja znam kazdego zawsze jest smiech w cholere i przezwiska, i nagle pojawia sie ten chuj wie kto co mnie najpierw mutuje a pozniej banuje XDDD 

// @lizakjunior.pngFliper @wlascicielczapka.png LaCuty zabierzcie mu range i konto sb jak miał / Madraxu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Po 1. nie przeklinaj

Po 2. kim ty jestes? Ze niby jestes taki ZNANY

Po3. Jakies demko moze dasz?

Po 4. Masz admina na forum a nawet nie zglosiles sie po niego jak nie ogarniasz niczego to nawet nie startuj na admina nastepnym razem.

Po 5. Wlasnie sam sie przyznales do wyzwisk mimo ze niby dla beki pozdrawiam twój intelekt. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weź gościu na co ci ten admin? Jak masz zamiar wchodzić i wszystkich wyzywać? Dałem ci bana w 1000% słusznego Jak masz się zwracać do każdego "Chuju jebany" to to świadczy o poziomie twojego wychowania. Jesteś po prostu Rozwydrzony i tyle, ostrzeżenie nie pomogło mute, nie pomógł to poleciał ban proste i logiczne. A i ps @bombkaadmin.png DREXON nie interesują mnie żarty na serwerze ma panować ład i porządek tyle odemnie Bye

@reniferubteam.png normalnieRuni  Zmien mi nick w sb jak mozesz albo @wlascicielczapka.png LaCuty

A i nawet tutaj pokazujesz swoje wychowanie w odwołaniu nazywając mnie Chujem Pozdrawiam!

A i z tego co ja wiem Admini z Free mają 7dni na nabicie postów jakoś u cb ich nie widać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiam, nastepnym razem nie przeklinaj nawet dla swojej smiesznej beki hhehe xd

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.