Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian

Nick: [Vali] Saitama-Sama

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Saitama-sama/91.224.117.60:27090/   ||||   https://www.gametracker.com/player/[Vali] Saitama-Sama/91.224.117.60:27090/

SteamID: STEAM_0:1:459568571

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Siema jestem Krystian. Aplikuje na posadę admina ponieważ uważam że jestem adekwatną osobą na to stanowisko, a w obecnej chwili co widać brakuje administracji, chcę wprowadzić na serwer porządek, oraz miłą atmosfere. Jestem odpowiedzialną oraz wyrozumiałą osobą która lubi porządek.

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Nie 

Coś o sobie: Cześć mam na imię Krystian chodzę do technikum o profilu informatycznym. Mieszkam w okolicach Olsztyna jestem osobą towarzyską oraz interesuje się komputerami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak

+wiek

+gt

+ogarnięty

+pomocny

+bardzo dobra znajomość regulaminu

+mutacja

+bierze czynny udział w życiu serwera

Podsumowując Saitama według mnie to dobry kandydat na admina, zależy mu na rozwoju serwera, jestem pewien że dobrze się sprawi w tej funkcji, ułatwiając oraz umilając innym rozgrywkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (Junior Admin+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Zapraszam na ts3 w celu przepytania z komend! 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.