Skocz do zawartości

koTiONe

✓ pozytywnie Admin Luqx - skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
tak jak obiecałem Lugx-owi zakładam ten temat o jego skandalicznej wręcz postawie, nie tracąc na wstęp więcej waszego i mojego czasu przejdźmy do sedna:

Nick z gry: koTiONe

Twój Steam ID: STEAM_0:0:19010875

Nick oskarżonego: Luqx

Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:109614962

Nazwa serwera: DD2#2 sloneczny

Data i godzina zdarzenia: Przedstawione pliki wideo uwzględniają materiały zebrane z dem z następujących dat:
04.01.2019 - 22:09-23:41
04.01.2019 - 22:42-23:14
06.01.2019 - 19:24-20:00
06.01.2019 - 20:00-20:27

Mapa: dd2

Steam ID gracza/admina: STEAM_0:1:109614962

Dokładny opis sytuacji: Niestosowne zachowanie wyż.wym. w stosunku co do mojej osoby oraz ogólnie. Głównym powodem agresji Luqx-a ukierunkowanej pod moim adresem było wysunięcie przeze mnie przypuszczenia o używanie czitów bądź zewnętrznego info przez gracza o kryptonimie "The Notorious Chicken"

Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.):

Przygotujcie herbatę z cytryną i kanapki z wędliną ponieważ trochę tego będzie, niestety...
[z automatu może ustawić wam kiepską jakość video, zmieńcie ręcznie na fhd1080 albo hd720]

Tak więc powód bądź też przyczynę obecności mojej i tego tematu już znacie, materiały zebrane przeze mnie nie uwzględniają niestety całości ponieważ nie zawsze zapisywałem daty a przeglądanie wszystkich demek to jak szukanie igły w stogu siana - szkoda na to czasu/życia.
Od momentu kiedy wysunąłem przypuszczenie oszukiwania przez Czikena, notorycznie pod moim adresem leciały obraźliwe obelgi czy szydzące, sarkastyczne wręcz żarty.
Cziken wydał mi się podejrzany po 2 akcjach. Pierwsza na szorcie, kiedy podczas przemieszczania się z gali w stronę bs-a nagle się zatrzymał i wyczekał, tak jakby ktoś dał mu info. Nie odnalazłem tej akcji w demkach ale zacząłem ją analizować w głowie i najbardziej racjonalnym wytłumaczeniem wydało mi się to, że cziken grał z wyłączonymi mikrofonami więc może był w stanie usłyszeć proces plantowania paki. Drugą akcją która była bardzo dziwna i która ponagliła moje przypuszczenie był ten urywek, w którym podczas slo-mo widoczny jest przeskok:

Wydało mi się to podejrzane więc poinformowałem o moich przypuszczeniach... w rezultacie stałem się jakby punktem odreagowania złych emocji ww. osoby. Zaczęło się od bardzo "dorosłego" podejścia na wiadomość o tym, że zajmę się demkiem, co ciekawe napływ emocji oraz endorfiny aż postrącały chłopaków z taboretów i musieli się na chwile zatrzymać, luq-owi oczywiście nie zabrakło siły na stosowny komentarz pod moim adresem po krótkiej drzemce przy bramie:

Podziwiam tą twoją celność w przykucnięciu aka' acc99% no ale tutaj zapomniałeś kucnąć i niestety.
Co też wydaje się dosyć dziwne jak się człowiek osłucha tych serwerowych historii:

Wracając do wątku głównego, może byłbym w stanie przeboleć pewne sytuacje typu:

Tutaj to dopiero dajesz popis dorosłości. Mówisz, że wyzywam ci kolegów gdzie ja powiedziałem tylko, że "jest odpalony". Najbardziej podoba mi się ten twój wywód:
"...ten co ma 3 tysiące godzin, na ffa na plus nie potrafi wyjść a cała reszta jest odjebana..."
a 22 minuty później:
..."no co za k***y j***ne, odje**ne k***y no..."

Masz swoje lata jak sądzę, więc pojęcie "hipokryta" powinno być ci znane, gdybyś jednak miał wątpliwości do tego, że nim jesteś to tutaj udowadniasz to ponownie:

Czy twoim zdaniem(jako osoby dorosłej) takie zachowanie przystoi Adminowi? Każdy jest inny i są różne charaktery ale wiesz, że po części odpowiadasz za ludzi którzy spędzają czas na serwerze? Zwłaszcza tych niepełnoletnich/nastolatków czy jeszcze młodszych, poprzez kształtowanie ich podejścia zarówno do gry jak i innych graczy? Przemyśl to.
Wracając do głównego wątku, akcja która przeważyła nad olaniem tak prostackiego zachowania z twojej strony(jak to mówią człowiek ze wsi wyjedzie ale wieś z człowieka nigdy) nastąpiła tutaj:

Próby podjęcia rozmowy z tym człowiekiem to jak wygładzanie fal wodospadu grabiami:

No i podsumowanie gdzie stwierdzasz, że "przestałeś później gadać" co oczywiście jest nieprawdą którą masz 2 filmy wyżej:

Okej to byłoby na tyle jeśli chodzi o Materiały filmowe, teraz odrobina przepisów z regulaminu serwera dd2#2(słoneczny):
- 2) Bezwzględny zakaz używania programów/skryptów ułatwiających rozgrywkę.  wspominałeś coś o bindach na bh których niby przestałeś używać bo już niewolno, to tak profilaktycznie
- 3) Zabronione jest wyzywanie/wyśmiewanie/prowokowanie/krytykowanie gry użytkowników, bądź ich osoby.  No to jest ciekawy punk, bardzo.
- 4) Nadużywanie czatu głosowego lub tekstowego jest zabronione.  Aha, aha.
- 8) Zabronione jest umyślne utrudnianie gry członkom swojej drużyny.  No tak przecież to oczywiste prawda Luqx?
- 10) Użytkownik winien zachować kulturę na serwerze.  No tak bo Admin to nie gracz, racja.
- 16) Gracz wszelakie przewinienia innych graczy, bądź skargi na nich, ma obowiązek zgłaszania na [email protected] (chat adminów), wszelakie zgłoszenia na zwykłym chacie mogą być przez admina ignorowane.  I na tymże czacie drogi Luqx-e powinniście prowadzić dyskusję na temat podejrzeń w stosunku co do graczy, nie na drużynowym mikrofonie podczas gdy inni gracze wciąż prowadzą grę.
- 19) Grożenie banem jest zakazane.  Uuu ojoj...

No trochę tego jest, ale jest jeszcze coś o administratorach:
- 1) Administracja jest zobowiązana do przestrzegania tych samych zasad, co użytkownik.  Czytasz Luqx?
- 2) Nadużywanie uprawnień przez administratora jest równoznaczne z utratą tego stanowiska.  To też przeczytałeś Luqx?
- 3) Admin powinien świecić przykładem dla innych.  I to?
- 5) Administrator ma być sprawiedliwy w swoich osądach.  To też?

Podsumowując reprymenda należy się nie tylko tobie, ale też CS-4FRAGS, za wyrażanie swojej aprobaty dla takiego zachowania, markując je jednocześnie swoim logo. Odpowiadacie za tych młodych ludzi którzy korzystają z waszych serwerów, akceptowanie zachowania takiego jak to przedstawione wyżej jest nie do przyjęcia. Ludzie w moim wieku mają już wyrobiony światopogląd ale jak widzę coś takiego to po prostu brakuje mi słów. Szkoda, że wiedza, wychowanie i kultura osobista nie idą w parze z liczbą przeżytych lat co poniektórych osób, a konkretniej to jednej osoby.

Pozdrawiam.
koT

By Madraxu,

Gdzie w tej sytuacji zawiniliśmy? Nie możesz obwiniać nas za to co robi jeden z adminów, my przy 24 serwerach nie jesteśmy w stanie monitorować każdego z adminów, dlatego macie dział skarg, w którym niestosowne zachowania możecie zgłaszać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Analizując podania na admina nie mogłem znaleźć dokładnej daty przyjęcia Luqx-a - " sobota o 18:15 " niekoniecznie wiele mówi, natomiast jedna z wypowiedzi wysuwa już pewne przypuszczenia.
Pomimo tej opinii być może czas od przyjęcia był faktycznie za krótki by reszta "załogi" mogła poznać zachowania Luqx-a. Liczę, że przedstawione przeze mnie materiały pozwolą wam zapoznać się lepiej z problemem.
Mam również nadzieje na jakieś pouczenie dla admina ponieważ nie chciałbym przy kolejnej wizycie słyszeć gróźb czy obelg pod moim adresem.
To, że ty masz skończone 25 lat Luqx nie znaczy, że wszyscy są młodsi od ciebie bo o ile nie masz 33 lat to nie jesteś starszy ode mnie.

Pozdrawiam.
koT

/rozumiem Hurin. Mam nadzieje, ze nie zrobi się mętlik z wypowiedzi ale postaram się tak robić.

/ podziękowania dla Saida za podjęte kroki

Edytowane przez koTiONe
odpowiedź dla Hurin
By HuRiN,

Kolejnym razem edytuj swój post zamiast pisać kolejny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. 

Na wstępie chciałem wyrazić swój podziw, nie widziałem jeszcze żeby ktoś tak starannie przygotował materiały w skardze, przypominam ze wciąż mówimy o grze komputerowej jaką jest CS, nakład pracy jest imponujący. 

Ad 1 Sprawę możliwego ghostingu lub cheatowania przekażę do UB-teamu oraz poruszę temat z wyższą administracją, luqx jak mi wiadomo (mam go w znajomych na steam) posiada rangę Global Elite, przyznaje ze nie jestem na tyle kompetentnym graczem aby samemu zadecydować o jego oszustwach. 

Ad2 Postawa Luqxa którą tu zaproponowałeś jest karygodna. Nie jest to jego pierwsze przewinienie, jako kandydat na administratora dostał szansę i utracił ją raz na zawsze. 

Luqx zostaje usunięty z szeregów administracji, w imieniu zespołu DD2 przepraszam cię za nieprzyjemności jakie cię spotkały, mam nadzieję że dasz nam drugą szansę i będziesz grał na naszym serwerze. 

Chef Admin DD2 oraz p. o. Opiekuna
Said

Moderatora proszę o zamknięcie tematu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.