Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: ; SineK 

Czego dotyczy pytanie/problem: Po ok. 10 minutach gry na serwerze wyrzuca mnie z serwera z błędem VAC, wczoraj miał już ten błąd ale wyskoczył tylko raz a pózniej nie było problemu, a dziś próbowałem wszystkiego co kazał zrobić Steam i dalej on wyskakuje.

Zdjęcie/Film (niewymagane):https://imgur.com/a/CEzbLAk

@ LaCuty Robiłem to wszystko i nie pomogło. Pomogło dopiero wyłączenie Windows Defendera. zamknij jak możesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz wlaczone jakies antywirusy czy cos to wylacz - mi to chyba pomoglo bo gralem 20 minut na serwerze, a to moj rekord od wczoraj. Sprobuj tez stworzyc nowe konto steam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj usunąć foldery materials/models/sounds z folder /csgo/ oraz zweryfikuj później pliki gry, aby pobrać te wymagane.

VAC error często gdy jakieś modele/textury nie zgadzają się z tymi na serwerze (nawet czasami jeśli sv_pure = 0)
Spróbuj wyłączyć wszystkie programy działające w tle tylko CCleaner, antywirusy itp.

Sprawdź czy nie masz czegoś w folderze csgo/addons

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, TMC napisał:

Spróbuj usunąć foldery materials/models/sounds z folder /csgo/ oraz zweryfikuj później pliki gry, aby pobrać te wymagane.

VAC error często gdy jakieś modele/textury nie zgadzają się z tymi na serwerze (nawet czasami jeśli sv_pure = 0)
Spróbuj wyłączyć wszystkie programy działające w tle tylko CCleaner, antywirusy itp.

sv_pure wyrzuca z innym komunikatem.

Prosta metoda wyjep wszystkie antywirusy (wylacz na godzine) i przetestuj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Programy które głównie odpowiadają za ten błąd:

1. CCleaner
  2. Powershell
  3. Sandboxie
  4. Cheat Engine
  5. IObit Start Menu 8
  6. Process Hacker
  7. Injectory do plików DLL
  8. Hipernadzorcy
  9. Programy do symulacji aktywności na Steam

Wyeliminuj błędy związane ze steamem:

1. Wyjdź ze Steam.
  2. Kliknij na przycisk Start > Uruchom (klawisz Windows + R).
  3. Wprowadź następującą komendę:
  4. "C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
  5. Uruchom Steam i sprawdź, czy błąd dalej występuje.

WAŻNE! Ścieżka podana w punkcie 4 nie koniecznie jest taka jaką Ty posiadasz. W moim przypadku jest to np. "A:\Programy\Steam\bin\SteamService.exe", przed wprowadzeniem komendy sprawdź gdzie masz zainstalowany steam.

Napraw Pliki systemowe:

1. Wyjdź ze Steam.
  2. Kliknij na przycisk Start, a następnie na Wszystkie programy i Akcesoria.
  3. Naciśnij prawym przyciskiem myszy na Wiersz polecenia, a następnie Uruchom jako administrator.
  4. W wierszu poleceń wprowadź następującą komendę i wciśnij klawisz Enter:
  5. sfc /scannow
  6. Po ukończeniu tej operacji uruchom ponownie swój komputer, a następnie uruchom Steam i sprawdź, czy błąd dalej występuje.

Kiedyś jak pojawiał mi się ten błąd to wykonanie wszystkich punktów podanych powyżej pozwalało mi się uwolnić od niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.