Skocz do zawartości

kRz

[Propozycja] Dodatkowe kredyty

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: kRz

Czego dotyczy?: ZP

Materiał: brak

@balwansloneczko.png PyNiO

Propozycja dotyczy zmobilizowania zombie do ginięcia przez usiłowanie wejścia do ludzkich kryjówek.

Mobilizacja byłaby taka że za każde 2000 hp stracone gracza dostanie on 1 kredyt do wydania w !zp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł jak najbardziej na plus bo wykonując cele mapy nic nie zyskujemy tylko tracimy dużo punktów w topce, a jak ktoś kupi złotą giwerę to dopiero jest rzeźnia.Ale liczbę kredytów bym zwiększył do np 2 lub więcej i wtedy faktycznie opłacało by się wykonywać cele.I na 100% zachęcało by to graczy do wykonywania celi mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostawania kredytów za zabójstwo Ct można zmienić w ten sposób:

Od osób na serwerze

->5*n

VIP -> 7*n

n-

jeżeli jest więcej niż 10 ct -> 100%

jeżeli jest więcej niż 5 ct -> 200%

jeżeli jest 3-4 -> 300%

jeżeli jest 2 -> 400%

jeżeli jest 1 -> 500%

A wiesz że myślałem już kiedyś nad tym? Jak pisałem ten post wyżej. Gdy wejdzie twój pomysł w życie raczej każda osoba zmieni klasę na grubas. Po za tym ci co grają dla topki (czyli połowa serwera) nie będzie wchodzić do kamp i tak. Bo tracą tylko ranking, a chodzi nam o ty by te cele mapy były wykonywane przez wszystkich. Tak więc zastanawiałem się nad tym trochę, ale po co sobie utrudniać życie, najłatwiejsze pomysły są najlepsze.  Patrzyłem więc na to ile kosztuje nieśmiertelka, czyli 50 kredytów. Jeżeli w kampie jest 3 ostatnich graczy i zarazimy wszystkich to dostaniemy 60 kredek. Zarobek jest, i na tym to polega. By ta nieśmiertelka nie była tylko dla osób które dosłownie srają kredkami bo w ostatniej rundzie są zombi, tylko można by było używać to w każdej rundzie. Załóżmy że jest ponad 10 ct np 20 ct i 5 zombi, połowa z nich to tzw. randomy i nie wpuszcza się do kamp. Zazwyczaj osoby które umieją grać zarażają 5-6 ludzi co daje im w teorii 25-30 kredek, lecz prawdopodobnie inne zombi zaraziły już z 10 osób (zazwyczaj po 3 min zostaje 5-6 ct dlatego liczę aż 10) co oznacza że za niektórych można dostać 200% razem to jest z 40 kredek. Tak więc można w ciągu 1 min zgarnąć 40 kredek. To jest mniej niż ct zdobywają. Ale to jest dla osób które są z konieczności zombi. Ale pojawia się problem randomów, bo oni nie zarażają tak dużo jak weterani. Można dodać 1 kredyt za 3000 straconego życia, lub śmierci. Każdy będzie miał mniejszą lub większą ilość kredytów i wiem że każdemu to się spodoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta