Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

- Minimum 16 lat +

- Aktywność na Forum +

- Branie udziału w życiu forum +

- Brak konfliktów +

- Minimum 150 sensownych postów (Tutaj  będę musiał nadrobić ;) )

- Konto minimum 30 dni na forum +

- Dobra ortografia oraz interpunkcja +

- Kultura +

- Chęć pomocy innym użytkownikom forum +

- Dojrzałość +

- Doświadczenie +

- Zaufanie od Administracji (Tutaj już musi ocenić administracja)

- Brak warnów na koncie. +

Imię: Mateusz

Nick: DomiNN

Doświadczenie: Jakieś tam jest, wiadomo swoich czasów bywało się na Moderatorze, czy innej wyższej randze. Powiem w skrócie, nie jest mi to obce.

Znajomość silnika IPS: 4/10 jednak szybko się uczę, myślę że z drobną pomocą jestem w stanie ogarnąć na wyższym poziomie.

Dlaczego właśnie Ty: Jestem tutaj w sumie lekko ponad miesiąc, jestem a przynajmniej staram się być często na forum. Jeśli ktoś oczekuje pomocy, śmiało nie robię jakiś problemów, tylko staram się zrobić tyle, na ile mnie stać. Przejdźmy do pytania, dlaczego ja? Mogę stwierdzić, że pracowity ze mnie chłopaczyna. Posiadam masę czasu, jeśli podejmuję się pewnych prac, to nie rzucam słów na wiatr, tylko działam. Jak administracja da mi szansę, a przede wszystkim użytkownicy, bo to będę pracował dla was. Przede wszystkim duża swoboda czasowa i szybkie pochłanianie wiedzy skłoniły mnie do aplikacji podania.

Coś o sobie (min. 10 zdań): Na początku może przedstawię się dla tych, którzy mnie nie znają. Jestem Mateusz, mam 17 lat i aktualnie uczęszczam do Technikum na profil Logistyka. Pochodzę z okolic Świdnicy. W wolnym czasie pykam sobie w piłkę nożną, aktualnie w 8 lidze mistrzów, czyli klasie B. Swoją przyszłość wiążę również z moją drugą pasją, jaką jest Ochotnicza Straż Pożarna. Tutaj inspirację zaciągnąłem po tacie, który zaraził mnie tym do takiego stopnia, że ciągle chcę uczyć się przydatnych rzeczy związanych z ratownictwem gaśniczym. Przejdźmy teraz może do mojego życia prywatnego. Większość wolnego czasu spędzam ze swoją rok starszą dziewczyną. Razem śmigamy sobie już trzy lata, czy to dużo? Moim zdaniem kropla w morzu. Jesteśmy szczęśliwi i to się liczy. Nie szczędzę czasu również na gry, aktualnie komputer po dwóch tygodniach wrócił w moje posiadanie, więc będzie trzeba nadrobić kilka spraw i zacząć ponownie pykać na serwerach. W ramach aktywności fizycznej nadprogramowej spędzam czas ze swoim psiakiem, który wabi się "Mika". Kawał wariata, a biega na dość przyzwoitym poziomie. W porównaniu z moją kondycją, jest kozakiem. :D Cóż mogę jeszcze powiedzieć, liczę na obiektywną ocenę mojego podania, również na konstruktywną krytykę. Przyjmę wszystko, pomoże to również zmieniać pewne rzeczy, nad którymi chciałbym popracować, jak każdy z nas, nie jestem ideałem. ;)

Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Jak Najbardziej na tak!

+pozytywna osoba

+miły

+ma dużo czasu

+osoba bez wyższych rang

+/- ips (dużo tu nie trzeba)

+/- posty dużo nie brakuje a na owej randze szybko idzie je nadrobić

Pozdrawiam! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry jestem na Nie

- IPS

+ wiek

- aktywność trochę tutaj jest do poprawy

+/- branie udziału w życiu forum

Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie

+/-Aktywność 

+/-Udział w życiu forum

-Zaufanie 

-Za krótka jesteś na sieci Imo

Wbij na ts3 pogadać, poznać się, zdobyć zaufanie. 

Tak czy siak gl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

A ja będę na tak
+ Nowa twarz na wyższej randze
+ Ładne podanko
+ Wysoki poziom gramatyki, składni oraz interpunkcji, co jest tutaj jak najbardziej wskazane
+ Dyspozycyjność
+ Ma chłopak jakieś doświadczenie

Znajomość IPS, która jest na tej randze co najmniej zbyteczna czy też te kilka brakujących postów jak dla mnie nie są żadnym kontrargumentem, który mógłby tu o czymkolwiek przesądzać :v
Możliwe, że kwestia braku zaufania i jakichś większych relacji z administracją jest tutaj gwoździem do trumny, więc pozostaje ci to poprawić, bo rzeczywiście jest to mały problem :x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie

+ wiek

- ips

Moim zdaniem zbyt mało osób Cię zna, wbij na ts poznamy sie pogadamy i możliwe że zmienię zdanie bo po podaniu wyglądasz na ogarniętą osobe :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.