Skocz do zawartości

mazi

Pożegnanie Mazi, papa <3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko <3

Piszę to pożegnanie jeszcze raz :p bo przypadkowo przy końcówce wyłączyłem przeglądarkę...

Tak więc czyś czyś, czasami będę jeszcze wpadał na forum, tsa jaki i serwery więc tak nie do końca.

Dziękuję za spędzony czas, czasami były między niektórymi nieporozumienia, ale zawsze miałem dobre intencje.

, a teraz pożegnania do poszczególnych osób, jeżeli o kimś zapomniałem, to pewnie napisałem o tobie we wcześniejszym pożegnaniu, które skończyło jak skończyło.

@ LaCuty Dzięki za pomoc w niektórych sprawach.. i dzięki za podejmowane decyzje, no może niektóre TROCHĘ spierdoliłeś.

@ GeForce Dzięki za danie mi się wykazać w roli opiekuna jak i zwykłego admina. 

ps. jak odczytujesz wiadomości staraj się na nie odpisać :'D

@ Fliper Ty mi chyba najbardziej pomagałeś przy podejmowaniu niektórych decyzji. Pamiętaj nie dawaj się tak robić w chuja i nie spinaj się tak gdy ktoś cię wyzywa w formie humorystycznej :'D, w końcu jesteś osobą z najlepszym ragem <3

@ NiuQ Pierwszy raz spotkałem cię na DR fajnie się z tobą rozmawiało, trzymaj się i może lubisz jak ci ktoś liże dupę, ale wiedz, że to praktycznie zawsze chłopcy :p więc pamiętaj aby za bardzo ci się to nie spodobało :P

@ Blejz byyyku były współpomocniku :D miło się z tobą współpracowało :) jesteś zajebista i pozytywną osobą, trzymaj się.. mam nadzieję, że kontaktu nie stracimy :p i rusz się na siłownię <3

@ Madraxu Dzięki za pomoc i powodzenia pewnie jeszcze się zobaczymy na serwerze :D rób co robisz bo odwalasz kawał dobrej roboty

@ HuRiN młody pamiętaj, nie daj się więcej podejmować decyzji, jak za czasów gdy pierwszy raz wbiłem na AWPBHNOSCOPE :D trzymaj się.

@FREZZZE jeszcze kiedyś wbiję na tsa pogadać z tobą :D

@ normalnieRuni dziękuję za starania i za współpracę :D trzymaj się 

@ Rakuuus Nie żegnam się z tobą tak do końca bo będziemy się często widywać na ts, ale już na pewno nie tak jak kiedyś i najbardziej żałuję, że ominie mnie wiele świetnych momentów związanych z twoją mamą, uściskaj ją tak ode mnie. Nie polecam z nim zakładanie serwera, bo gdy nie masz czasu nie potrafi się ogarnąć <3

@ REET no niestety adminem już nie jesteś :p za rozpowszechnianie patologii :'D:'D:'D ale jesteś jednym z najlepszych kumpli na tej sieci i jednym z pierwszych jaki pierwszym z którym się spotkałem i napiłem <3 z tobą na pewno chcę dalej utrzymywać kontakt więc się nie żegnam. 

@ Kimorr BYKUU z tobą również pozostaję w kontakcie bo trzeba się w końcu spotkać i pojechać do tej pizdy @ SparQ <3 nie zapomnij wziąć samochodzik policyjny!

@ MEISTERTM mam nadzieję, że jeszcze wspólnie pogramy te skrzydłowe :'D

@ Semi "Ten co jeździ po chodnikach" jeszcze się zobaczymy :D

@ Sznycel Dzięki za wspólną grę na OM jak i rozmowy <3 pa patki Szynszylku

@ SineK dzięki za wspólną grę na Surfie :D oby dalej ci dopisywał humorek :'D

@ Kasandra Mam nadzieję, że w końcu znajdziesz sobie porządnego chłopa który cię zaspokoi bo ostatnio chodzisz ze spiętą dupą :* Szalej tam dalej do zobaczenia <3

@ Stis Kresek, kresek :'D mniej prowokuj, ale dalej śmieszkuj jak to robisz bo jesteś chyba jedyną osobą, która gdy ma kija w dupsku to jest w swoim żywiole i jeszcze się nim zabawia :'D

@ BadBoy może nie niestety nie mieliśmy dłużej okazji po współpracować, ale życzę ci powodzenia nie ciśnij ich tam za bardzo :p 

@ SiwyHead dzięki za pomoc przy niestety niewypalonym serwerze ghost mod i pamiętaj, że niektóre dziewczyny (lesbijki) lubią takie pizdy jak ty <3 .

@ Carl Johnson  pierwszy raz poznałem osobę, która potrafi tak długo używać mikrofony co nie przeszkadza jak i chyba jedyna osoba grająca bez myszki na DR :'D

@ PolishMeYaya

Dziś gdy nie ma już nadziei,

Gdy już nic się nie odmieni,

Mówię Ci dziękuje.

Nie no prank spierdalaj.

:biblethump:Oczywiście żegnam też moje dzieci z serwera OM nie dajcie się chłopaki, we wcześniejszym pożegnaniu pisałem do każdego z osobna, no ale trudno <3 missclick :'D!!!:

@ Multimine

@ P3TRO

@ MAF

@ SOSO

@ AmeN'ylos, my się nie żegnamy!! <3

By kamileon,

Zakaz używania wulgaryzmów w postach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że mam dużego ale chwalić się o naszych przygodach nie musiałeś! Nie no, a tak na serio grubasku mój Czekam na wakacje aż podjedziesz mendo jedna <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.