Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:
- Minimum 16 lat +
- Minimum 150 sensownych postów na forum +
- Konto minimum 7 dni +
- Konto Steam z grą Counter Strike 1.6 bądź CS:GO +
- Znajomość SourceBansa oraz AMXBansa Napisane poniżej!
- Umiejętność odróżniania Skilla od Cheatera +
- Umiejętność rozpisywania demek +
- Zaufanie do Administracji Nie mi to oceniać
- Doświadczenie  Jako UBT nie
- Znajomość Regulaminu +
- Dobra ortografia i interpunkcja +
- Brak konfliktów +
- Branie udziału w życiu forum +
- Brak warnów na koncie +

- Posiadanie [email protected]  +

Wzór:

Imię: Krystian

Nick z gry: Stis 

SteamID: STEAM_1:0:213411790

Doświadczenie: Jako UBT brak.

Znajomość SourceBans'a:: Jako MultiAdmini mieliśmy dostęp kiedyś do dodawania banów itd więc to na 100% potrafię, a z resztą zawszę mogę się spytać kogoś np jm+.

Dlaczego Ty: Ponieważ myślę, że jestem osobą odpowiednią na owe stanowisko. Cheaty znam jak nikt inny, więc cheater'a poznaje jak niemało kto, jestem sprawiedliwy i nie faworyzuję nikogo! Wchodzę codziennie na forum, a niektóre skargi i odwołania potrafią leżeć po 3 dni gdyż no jak wiemy @ normalnieRuni jest sam i przyda mu się osoba do pomocy. 

Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager:: 8/10

Na jakich cheatach grałeś: Dużo do wymieniania, grałem na większości dostępnych wspomagaczy.

Dlaczego nasza sieć: Ponieważ zauroczyłem się serwerem DeathRun+klasy który kiedyś tutaj był naprawdę na topie, potem zacząłem wchodzić na ts i poznawać różne serwery, spodobała mi się więc jestem tu na forum za 4 miesiące lekko ponad 2lata <3  I zdobyłem rangę MultiAdmin.

Coś o sobie (min. 10 zdań): Jestem Krystian, mam 16lat. Pochodzę z Dolnego Śląska dokładniej z miejscowości Lubin. Uczęszczam na treningi Siatkówki i KickBoxingu! Chodzę do Technikum górniczego i mam naprawdę fajną klasę stworzoną z samych chłopaków.  Mam psa rasy Owczarek Niemiecki wabi się Luna czyli dokładniej suczkę, posiadam również kota który zwie się Gargamel. Poznałem ostatnio fajną dziewczyna i mam nadzieję, że będzie z tego coś więcej. Moimi pasjami jest sport i e-sport czyli dokładniej gry. Ostatnio strasznie polepszyło mi się z czasem znalazłem go dla każdego dla znajomych, rodziny, dziewczyny no i oczywiście na komputer. Nie toleruję rasizmu, prowokacji i tak zwanego wyzywania się dla zabawy, strasznie mnie to irytuje. Jestem osobą miłą, pomocną czyli zawsze jestem gotowy pomóc innym. Pozdrawiam wszystkich co przeczytali do końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.