Skocz do zawartości

GeForce

Zebranie 02.08.2017 GODZ. 20.00

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Witam, zapraszam wszystkich na zebranie w środę 02.08 o godz 20.00 na ts3!

WAŻNE ZABRANIE!!

Proszę także aby przekazać każdemu tę informacje!

Obecność oczywiście obowiązkowa!*

Data: 02.08.2017

Godz. 20.00

ts.cs-4frags.pl  -- na kanale ZEBRANIE!!

*Wszelkie nieobecności zgłaszamy pod postem wraz z powodem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będzie mnie na zebraniu, ponieważ jestem aktualnie poza domem czyt. odbywam zasłużone wakacje. Chociaż nie do końca wakacje xD, bo żniwa trwają i w ogóle. Wracam 07 sierpnia :D Juz niedługo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będzie mnie na zebraniu ponieważ:

1) Jestem na wyjeździe (Góry->Rodzina)

2) Mój komputer padł a na tym co teraz to pisze nawet TS się nie chce odpalić.

|Edit jakimś cudem udało mi się uruchomić teamspeaka lecz niestety bez mikra ;d więc i tak 50/50

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie będzie mnie na zebraniu ponieważ do czwartku jestem poza domem, a nie pisałem nieobecności ponieważ na bieżąco jestem na forum, ale niestety nie mam jak w tym uczestniczyć. 

// Edit

Już jestem w domu i bd na zebraniu @mpN` @GeForce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@GeForce, @LaCuty, @n.o.x może przełóżmy to zebranie jak jest takie ważne gdyż dużo osób nie będzie z powodów wymienionych wyżej co wy na to? Jak już pisze że ich nie będzie to ja też tak 50 na 50 czy będę czy też nie gdyż nie będę miał czasu wieczorem z powodów osobistych, tak jak wspomniałem może się zjawie a może nie, jeszcze nie wiem.

Najrozsądniejszą decyzją by było jakby to zebranie przełożyć na inny termin. 

@Godfather, @MasujDzika, @Cudotwórca, @filter., @Xenoon, @Ruseck Najlepszy, @derkuz

@EDIT

@soft tak, pomyślałem że zarezerwowali sobie niektórzy czas na dziś ale też pomysl jak ma być to ważne zebranie to pasowałoby żeby większość administracji było na zebraniu, oczywiście zdarzy się że kogoś nie będzie ale to nie w takich ilościach że większość nie ma na zebraniu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mpN` Tylko pomyśl, że niektórzy mogli sobie zarezerwować już czas na dzisiaj 20. Ja np. przełożyłem parę spraw na jutro, żeby dziś na spokojnie zdążyć. Ci co będą to będą, mogą się dowiedzieć rzeczy z zebrania na forum. No chyba, że geforce postanowi to jednak przełożyć, to trudno :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.