Skocz do zawartości


Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2019.03.20 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  LaCuty

  [Pytanie dnia] #139

  Może nie ulubiona ale ostatnio często do niej wracam ze względu na przekaz
 2. 2 punkty
  hentacT

  Podanie JM...

  Imię: Daniel Nick: hentact Wiek: 16 Doświadczenie: Posiadałem już tą rangę Znajomość silnika IPS: 4/5 Dlaczego właśnie Ty: Dlaczego ja? Na sieci znalazłem sie przez pewnego youtubera, a mianowicie Pevor'a, aaah pamiętam te czasy jak nagrał odcinek gdy grał na surf+rpg, który właśnie należał do naszej sieci i jest z nami aż do teraz. Gdy zaczynałem swoją przygodę byłem jeszcze nieśmiały i wstydliwy chłopaszek. Dopiero po jakimś czasie poznałem kilka bardzo fajnych ludzi i wtedy postanowiłem napisać podanie na admina. Z początku dla beczki, ale gdy mnie przyjęli to starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Mogę wam to zapewnić, że tak samo będzie z Junior Moderatorem. Będę starał się wykonywać to co do mnie należy jak najlepiej + Staram się o tą rangę już bardzo długo, lecz do tej pory nie dano mi szansy. Chcę pomóc użytkownikom naszego forum oraz aktualnej administracji w utrzymywaniu porządku na forum. Coś o sobie (min. 10 zdan): Siema jestem Daniel, pochodzę z województwa zachodniopomorskiego z małego miasta niedaleko Szczecina. W wolnych chwilach gram w różne gierki, spotykam się z przyjaciółmi, oglądam filmy/seriale. Dla przyjaciół jestem bardzo pomocną osoba, nigdy nie było sytuacji gdy ktos potrzebował mojej pomocy, a ja go olałem. W wielu sprawach jestem obiektywny i wyrozumiały. Posiadam dystansik do siebie przez co myślę, że glownie dzięki temu moja osoba cieszy się tak dobra reputacją ze strony innych (oczywisice w realu, bo niektórym w internecie moze się nie podobac moje zachowanie). Jestem osobą, która lubi poznawać nowe rzeczy oraz nabywać nowego doświadczenia. W Internecie jestem osobą wyluzowaną, która lubi sobie pożartować lecz kiedy trzeba zachowuję powagę. Interesuję się gastronomią i w przyszłości zamierzam zostać kucharzem, bądź wyjechać do szwagra do Niemiec i tam podjąć się pracy i nowych wyzwań. Uwielbiam rapera Szpaku jest on według mnie jednym z najlepszych w tym co robi, bardzo często go słucham oraz 30 marca jadę na jego koncert. Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: TAK Teraz tak poza podaniem. Tak wiem, napisałem rezygnację z powodu mojej toksyczności itp, napisałem tam także, że NIE ZAMIERZAM NIKOGO UDAWAĆ, niestety niektóre osoby źle to zrozumiały i myślą, że ja po prostu nie chce się zmieniać. Zrozumiałem, że prędzej czy później trzeba będzie się zmienić, od dłuższego czasu staram się poprawić oraz być mniej toksyczny, niestety są takie osoby, które same w sobie są wk*rwiajace i nawet jakby mi zapłacili za bycie miłym w stosunku do nich to by się nie udało, ale takie osoby staram się unikać bądź ich ignorować. Moja rezygnacja to była po prostu głupota, której żałuję i chcę wrócić na rangę, każdy popełnia błędy w tym ja. Spodziewam się, że teraz większość osób mnie wysmieje bądź po prostu stracili już zaufanie do mnie, ale trudno :). Podanie kopiuj, wklej, ponieważ nic się nie zmieniło.
 3. 2 punkty
  Pyrson

  [Kosz] Musi być ten pierwszy raz - Pyrson

  Wymagania: - Minimum 16 lat - X - Aktywność na Forum - ✓ - Branie udziału w życiu forum - ✓ - Brak konfliktów - ✓ - Minimum 150 sensownych postów - ✓ - Konto minimum 30 dni na forum - ✓ - Dobra ortografia oraz interpunkcja - ✓ - Kultura - ✓ - Chęć pomocy innym użytkownikom forum - Wielka! ✓ - Dojrzałość - X / ✓ - Doświadczenie - Niestety X - Zaufanie od Administracji - Nie mi to oceniać - Brak warnów na koncie - ✓ Imię: Michał Nick: Pyrson Wiek: 15 Doświadczenie: Takowego aż nie posiadam ale posiadam funkcje moderacji w dziale Redakcji oraz w dziale Typowania (jak widać nic nie zrąbałem jeszcze). Znajomość silnika IPS: Znajomość silnika forum oceniłbym na 5 lecz jeżeli czegoś nie będę umiał to zgłoszę się do kogoś i na pewno mi wyjaśni. Dlaczego właśnie Ty: Dlaczego ja? Dlatego, że posiadam dość dużo czasu oraz chęci do pomocy innym. Chcę pokazać że młodsi również mogą coś osiągnąć. Jetem osobą z miłą, aktywną na forum w luj jak nie na telefonie to na kompie. Przesiaduje na teamspeaku sieciowym codziennie więc znam osoby. Niektórzy na pewno pomyślą, że kłamie w podaniu pisząc że mam dużo czasu lecz to nie prawda ponieważ teraz są testy 8-klasisty i dużo nauki w szkole! Jestem osobą kulturalną (mogą to potwierdzić osoby z którymi rozmawiam często na teamspeaku). Coś o sobie (min. 10 zdań): Zacznijmy od początku: Mam na imię Michał. Mam 15 lateq . Mieszkam we Włocławku (kujawsko-pomorskie). Mam starszego brata. Kocham jeździć na rowerze oraz grać w przeróżne gry (o ile komputer wytrzyma). Lubię rozmawiać na tsie. W szkole uczę się średnio jak przeciętny polak . Uczęszczam w zajęciach podnoszenia ciężarów. Do tej pory podniosłem 65kg. W wolnych chwilach uczę się grafik (tylko że @ P3TRO mnie nie chce uczyć XD). Jestem osobą z dużym dystansem do siebie. Lubię się pośmiać z ziomeczkami na dzielni XD. Jestem miły oraz aktywny na forum. Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: Oczywiście, że TAK!
 4. 2 punkty
  P3TRO

  Nutka miesiąca - marzec

 5. 2 punkty
  Aleksandra

  [Pytanie dnia] #139

  Nie mam ulubionej, ale ostatnio słucham dużo tej nutki ↓
 6. 1 punkt
  Pyrson

  Typuj Fame MMA 3!!!

  Witajcie forumowicze! Przychodzę do was z typowaniem Fame MMA 3! Regulamin typowania: 1. Publikując post w typerze akceptujesz poniższy regulamin. 2. Udział może wziąć każdy użytkownik forum. 3. Każdy post musi zawierać wzór. 4. Posty nie zawierające typu będą usuwane oraz karane warnem! 5. Użytkownik, który wygra nagrodę nie może oddać jej innemu użytkownikowi. Punktacja: 1. Kto wygra walkę? - 2 punkty za każdą poprawną odpowiedź 2. W której rundzie zakończy się walka? - 3 punkty za każdą poprawną odpowiedż Nagrody: 1. VIP na 30 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #1" na forum. 2. VIP na 14 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #2" na forum. 3. VIP na 7 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #3" na forum. Wzór: Nick z gry: Serwer na którym chcesz otrzymać VIP'a w przypadku ewentualnej wygranej: Twój Steam ID: Kamil Hassan Hassi vs Maksymilian Wiewiórka Wiewiór: W której rudzie zakończy się walka?: Krzysztof Ciesielski Bodychrist vs Marcin Wójcik Mnich Terminator: W której rudzie zakończy się walka?: Krystian Wilczak Krycha vs Bartek Brzeziński Ruby: W której rundzie zakończy się walka?: Adrian Polański Polak vs Kasjusz Życiński Don Kasjo: W której rundzie zakończy się walka?: Filip Marciniak Filipek vs Patryk Karaś Ryba: W której rundzie zakończy się walka?: Piotr Witczak Bonus BGC vs Szymon Wrzesień Taxi Złotówa: W której rundzie zakończy się walka?: Marta Linkiewicz Linkimaster vs Monika Godlewska Esmeralda: W której rundzie zakończy się walka?: Dawid Malczyński Malczyński vs Amadeusz Roślik Ferrari: W której rundzie zakończy się walka?: Szymon Kazprzyk Isamu vs Daniel Pawlak Deejaypallaside: W której rundzie zakończy się walka?: Dodatkowy Konkurs: Każda osoba, która perfekcyjnie wytypuje 3 największe walki otrzyma Vipa na dowolnym serwerze na okres 60 dni. Marta Linkiewicz Linkimaster vs Monika Godlewska Esmeralda: W której rundzie zakończy się walka?: Dawid Malczyński Malczyńśki vs Amadeusz Roślik Ferrari: W której rundzie zakończy się walka?: Szymon Kazprzyk Isamu vs Daniel Pawlak Deejaypallaside: W której rundzie zakończy się walka?: Dziękuję @ Aleksandra za pomysł odnośnie typowania! Typy bez wzoru nie będą brane pod uwagę!
 7. 1 punkt
  PozoreX

  Bluzy 4Frags

  Pomysł zajebisty, jeden z lepszych o których od dawna słyszałem. Z chęcią przygarnęło by się taką
 8. 1 punkt
  VDS

  [Kosz] JM P3TRO

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Powód: Temat przeniesiony do kosza. Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 9. 1 punkt
  Szczepciooo

  [Kosz] [Podanie] Junior Moderator Szczepciooo v3

  Warto próbować, może kiedyś nadejdzie mój dzień :v - Minimum 16 lat: ++ - Aktywność na forum: Jeśli coś mnie zainteresuje, tudzież chcę wnieść coś ciekawego do tematu, to staram się wypowiadać :") - Branie udziału w życiu forum: ++ - Brak konfliktów: ++ - Minimum 150 sensownych postów: ++ - Konto minimum 30 dni na forum: ++ - Dobra ortografia oraz interpunkcja: ++ - Kultura: ++ - Chęć pomocy innym użytkownikom forum: ++ - Dojrzałość: ++ - Doświadczenie: Chwilowa styczność z panelem na poprzednim forum : ) - Zaufanie od Administracji: Nie mi to oceniać :") - Brak warnów na koncie: ++ Wzór: Imię: Łukasz Nick: Szczepciooo Wiek: 17 Doświadczenie: Miałem dosłownie chwilową styczność z panelem moderatora na poprzednim forum, więc jest dosyć znikome, ale szybko się uczę! Znajomość silnika IPS: Uczciwe 4, ale słyszałem, że jest to na tyle proste, że nie będzie problemu z szybkim wejściem w temat. Dlaczego właśnie Ty: Mimo tego, że nie jestem tu osobą nadto rozpoznawalną, to myślę że spełniłbym się w tej roli. W moim mniemaniu, jestem chłopakiem odpowiedzialnym, pilnym i chętnym do pomocy. Chętnie wspierałbym administrację we wprowadzaniu nowych użytkowników w życie forum jak i wyciągał do nich pomocną dłoń gdyby takowej potrzebowali. Na ogół jestem osobą przesiąkniętą dziwnym rodzajem sarkastycznego humoru, lecz jeśli sytuacja potrzebuje być potraktowana na poważnie, potrafię podejść do sytuacji jak należy. Zawsze interesowała mnie "posada" moderatora forum, ale do tej pory nie udało mi się takowej objąć, może teraz się uda. Coś o sobie (min. 10 zdań): Nazywam się Łukasz i niedługo stuknie mi 18 wiosen. Uczęszczam do 2 klasy technikum informatycznego, choć jedynym czynnikiem, który połączył mnie z tym kierunkiem były gry komputerowe. Obecnie nie wiąże z tym większej przyszłości, ale kto wie, może się jeszcze przekonam i zmienię zdanie. Kilka lat temu moją jedyną pasją była typowa dla chłopaka w moim wieku piłka nożna i gry komputerowe. Obecnie skupiam się głównie na spontanicznej grze w siatkówkę, siłowni oraz próbach zostania trapową gwiazdą, a nuż mi się uda. W wolnym czasie lubię spędzać długie godziny pod kocykiem oglądając Netflixa lub chińskie bajeczki. Mam najsłodszego pieska na sieci, mopsa Alfreda. Uwielbiam wszelkiego rodzaju koncerty czy festiwale, czuję się tam jak ryba w wodzie, choć z reguły na każdym wypadzie spotyka mnie coś co najmniej nieprzyjemnego, o szczegółach może kiedy indziej. Na sieci znalazłem się ok. 1,5 roku temu, kiedy to dołączyłem do społeczności, a później i administracji serwera TTT. Zawsze miałem wyższe aspiracje, lecz nigdy nie chciało mi się ich realizować. Zdaję sobie sprawę, że przez moją znikomą znajomość z administracją mam małe szanse na powodzenie, ale kto nie próbuje, ten nie pije szampana, jak nie tym razem, to może następnym! Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: TAK
 10. 1 punkt
  DomiNN

  [Kosz] JM P3TRO

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Powód: Podanie Odrzucone! Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 11. 1 punkt
  Adik

  [Kosz] JM P3TRO

  Jestem na TAK + IPS + Sympatyczny + Pomocny + Super grafik + Aktywny + Podanie
 12. 1 punkt
  DENY

  [Kosz] JM P3TRO

  na tak -wiek +aktywny +IPS +ogarnięty jak na swój wiek +regulamin +miły +pomocny +mutacja +Polonista jeb*ny kc Piotruś
 13. 1 punkt
  MEIST3R

  Bluzy 4Frags

  Pomysl spoko ja mam propozycje aby walnac logo na plecach na caly tyl
 14. 1 punkt
  Fifat

  Bluzy 4Frags

  Kozak pomysł jak i kozak konkurs!!! Kozackie te bluzy by były
 15. 1 punkt
  DENY

  Nutka miesiąca - marzec

 16. 1 punkt
  Adik

  Nutka miesiąca - marzec

 17. 1 punkt
  Szczepciooo

  Nutka miesiąca - marzec

  Jeśli wygra cokolwiek innego, to stracę wiarę w tutejszą społeczność : )
 18. 1 punkt
  kamileon

  Propozycja i BŁĄD bo można czekać i czekać =)

  ✘ Nick z gry: kamileon ✘ Czego dotyczy?: Hełmu na pistolkach (nie będę tego opisywał, zgłaszałem, prosiłem o to 3 tygodnie temu, 2 tygodnie i dalej nic..) BŁĄD: Po wpisaniu !rs statystyki wracają takie jakie były przed wpisaniem.. Jednym słowem nie działa. ✘ Materiał:
 19. 1 punkt
  Fliper

  [Pytanie dnia] #139

 20. 1 punkt
  Pyrson

  [Wywiad] GeForce

  Witajcie forumowicze! Dziś po krótkiej przerwie od wywiadów chciałbym przedstawić wam trochę oczekiwany wywiad z jednym z trzech właścicieli, a dokładniej z @ GeForce! Miłego czytania @ Pyrson Cześć, masz trochę czasu na udzielenie wywiadu? @ GeForce Elo, pytaj śmiało! @ Pyrson Dobra zacznijmy jak zawszę - Opowiedz pokrótce o sobie, przedstaw się. @ GeForce Czołem, jo je Kamil myszkom na Ślonsku, przaja ślonsko godka. @ Pyrson Widzę, że Ślązak. Jakie są twoje zainteresowania? @ GeForce Moje zainteresowania to piłka nożna, modelarstwo oraz motoryzacja. @ Pyrson O! Modelarstwo, a to ciekawe! Masz rodzeństwo? @ GeForce Posiadam siostrę. @ Pyrson Jak poznałeś współwłaściciela @ LaCutyego? @ GeForce Na patoczył mi się w gimnazjum. @ Pyrson No trochę się już znacie! Skąd wzięliście pomysł na stworzenie sieci? @ GeForce Zaczęło się od stworzenia pierwszego serwera potem dołączenia z tym serwerem na ultra (tam było dużo serwerów). Nie działo się tam za dobrze to trzeba było tworzyć własny projekt @ Pyrson Fajna historia. Od kiedy istnieje sieć? @ GeForce Kto wie, ale w pizdu długo. Domenę kupiłem czyli: Data utworzenia 2 grudnia 2016 Przyjmijmy, że 18.02.17 był start @ Pyrson Czemu akurat nazwa sieci serwerów to cs-4frags? @ GeForce Nazwę chyba ja skmniłem tak z dupy i jakoś się to przyjęło. @ Pyrson Na jakich serwerach obecnie pogrywasz? @ GeForce Aktualnie, od jakiegoś roku nie gram w ogóle w gry. @ Pyrson Jakie serwery mają powstać w najbliższym czasie? @ GeForce Planów jest dużo, natomiast czasu oraz chęci brak . @ Pyrson Szkoda. Jakie są twoje obowiązki w byciu właścicielem? @ GeForce Tutaj można albo nie robić nic albo można i zapierdalać od rana do wieczora i zawsze będzie co robić. @ Pyrson Są jakieś zaufane osoby na sieci, którym możesz ufać? @ GeForce Jak ja nawet sobie czasem nie ufam, a po za tym mama mówiła ze w internecie mam nikomu nie ufać. @ Pyrson Kogo z sieci znasz w realnym świecie. @ GeForce Chyba tylko tego jełopa - @ LaCuty. @ Pyrson Często zadawane pytanie - Ile miesięcznie zarabiasz z sieci? @ GeForce Hmm.. Ile zarabiam? Mogę wam podać, ile trzeba wydać na utrzymanie sieci: 300 dedyk 500 1s1k 50 ts3 30 vps 100 hosting +różne inne opłaty Jest tego koło 1000zł/msc Zarobki w przeciągu ostatnich 2 lat to oscylacje w granicach 800/2500zł. @ Pyrson To dużo trzeba wydać na utrzymanie! Masz jakieś plany na przyszłość? @ GeForce Stricte związane z tym czym się zajmuje, czyli informatyka i pochodne. @ Pyrson Ciekawy kierunek. Masz już swoją drugą połówkę? @ GeForce Tak, właśnie popijam 0.5 cieplutkiego Stocka, jest zajebisty @ Pyrson Masz jakiś kraj do którego pragniesz wyjechać? @ GeForce Sercem i duszą z Polską! @ Pyrson Posiadasz już jakieś plany na wakacje? @ GeForce Jak co roku gdzieś się pojedzie na jakieś alkowakacje i będzie git, a tak to spontan zawsze jeb w samolot i lecimy! @ Pyrson Ciekawie . Masz ulubiony film? @ GeForce Owszem, moim ulubionym filmem jest Gladiator. @ Pyrson Standardowe pytanko - Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny i wykonawca? @ GeForce Ulubionym to Rap, a utwory to głównie to Szpaka słucham. @ Pyrson Niestety, ale to już koniec naszego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić? Dodać coś od siebie? @ GeForce Pozdrawiam mamę, tatę, siostrę. Powiem w sekrecie... ale ciii!! 20.08.2019 - przełomowy dzień dla 4frags będzie! @ Pyrson Dzięki za wywiad! @ GeForce Również dziękuję! Dzięki za przeczytanie Wszystkim to czytającym życzę miłego dnia/wieczoru!
 21. 1 punkt
  Multimine

  [Pytanie dnia] #139

 22. 1 punkt
  Desnox

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Witam Wszystkim! W dniu dzisiejszym chciałbym ogłosić konkurs na konto Uplay organizowany wspólnie z Cs4Frags! dla niektórych pewnie śmieszny konkurs ale może chciałby ktoś to konto zgarnąć! Konto zawiera gry takie jak[Konto warte z 300/400zł]: Assassins Creed Origins - Gold Edition Rainbow Six Siege Tom Clancy's The Division Assassins Creed Black Flag Watch Dogs Bez Wildlands gdyż jest przypisane do mojego konta steam Co trzeba Zrobić by mieć szanse na wygraną? Polubić Fanpage 4frags: https://www.facebook.com/cs4frags/ Dołączyć Do Grup Steam: Cs4Frags: https://steamcommunity.com/groups/cs-4frags Grupa Desnox: https://steamcommunity.com/groups/desnoxteam Zasubkrybować Kanał Youtube: https://www.youtube.com/DesnoxOfficial Wszystko Trzeba Potwierdzić SS'ami linki do ss'ów wkleić razem ze swoim komentarzem W przyszłości będzie organizowanych więcej konkursów! Zwyciężca zostanie wybrany 30.03.19 Powodzenia Wszystkim! WZÓR Nick: Screenshot z polubienie fp: Screenshot z dołączenia do grup: Screenshot z subskrybcji kanału: Prosimy by na Screenshot'cie było widać Imię Lub Nick osoby!
 23. 1 punkt
  Szczepciooo

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Nick: Szczepciooo Screenshot z polubienie fp: https://prntscr.com/n0kbel Screenshot z dołączenia do grup: https://prntscr.com/n0kbp7 https://prntscr.com/n0kc6e Screenshot z subskrybcji kanału: https://prntscr.com/n0kbms
 24. 1 punkt
  Dominikxpetek

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Nick: Dominik Screenshot z polubienie fp:http://prntscr.com/n0k3q1 Screenshot z dołączenia do grup:http://prntscr.com/n0k4l0 http://prntscr.com/n0k4w0 Screenshot z subskrybcji kanału: http://prntscr.com/n0k5hx
 25. 1 punkt
  hentacT

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Nick: hentact Screenshot z polubienie fp: https://imgur.com/q0wOBIA Screenshot z dołączenia do grup: https://imgur.com/yUVCPFL na nowym koncie wyskakuje mi jakis blad jak chce dolaczyc do twojej grupy, wiec musial wejsc na stare https://imgur.com/QeUAHgK Screenshot z subskrybcji kanału: https://imgur.com/7rLc2cm
×