Skocz do zawartości


Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2019.03.20 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  LaCuty

  [Pytanie dnia] #139

  Może nie ulubiona ale ostatnio często do niej wracam ze względu na przekaz
 2. 2 punkty
  hentacT

  Podanie JM...

  Imię: Daniel Nick: hentact Wiek: 16 Doświadczenie: Posiadałem już tą rangę Znajomość silnika IPS: 4/5 Dlaczego właśnie Ty: Dlaczego ja? Na sieci znalazłem sie przez pewnego youtubera, a mianowicie Pevor'a, aaah pamiętam te czasy jak nagrał odcinek gdy grał na surf+rpg, który właśnie należał do naszej sieci i jest z nami aż do teraz. Gdy zaczynałem swoją przygodę byłem jeszcze nieśmiały i wstydliwy chłopaszek. Dopiero po jakimś czasie poznałem kilka bardzo fajnych ludzi i wtedy postanowiłem napisać podanie na admina. Z początku dla beczki, ale gdy mnie przyjęli to starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Mogę wam to zapewnić, że tak samo będzie z Junior Moderatorem. Będę starał się wykonywać to co do mnie należy jak najlepiej + Staram się o tą rangę już bardzo długo, lecz do tej pory nie dano mi szansy. Chcę pomóc użytkownikom naszego forum oraz aktualnej administracji w utrzymywaniu porządku na forum. Coś o sobie (min. 10 zdan): Siema jestem Daniel, pochodzę z województwa zachodniopomorskiego z małego miasta niedaleko Szczecina. W wolnych chwilach gram w różne gierki, spotykam się z przyjaciółmi, oglądam filmy/seriale. Dla przyjaciół jestem bardzo pomocną osoba, nigdy nie było sytuacji gdy ktos potrzebował mojej pomocy, a ja go olałem. W wielu sprawach jestem obiektywny i wyrozumiały. Posiadam dystansik do siebie przez co myślę, że glownie dzięki temu moja osoba cieszy się tak dobra reputacją ze strony innych (oczywisice w realu, bo niektórym w internecie moze się nie podobac moje zachowanie). Jestem osobą, która lubi poznawać nowe rzeczy oraz nabywać nowego doświadczenia. W Internecie jestem osobą wyluzowaną, która lubi sobie pożartować lecz kiedy trzeba zachowuję powagę. Interesuję się gastronomią i w przyszłości zamierzam zostać kucharzem, bądź wyjechać do szwagra do Niemiec i tam podjąć się pracy i nowych wyzwań. Uwielbiam rapera Szpaku jest on według mnie jednym z najlepszych w tym co robi, bardzo często go słucham oraz 30 marca jadę na jego koncert. Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: TAK Teraz tak poza podaniem. Tak wiem, napisałem rezygnację z powodu mojej toksyczności itp, napisałem tam także, że NIE ZAMIERZAM NIKOGO UDAWAĆ, niestety niektóre osoby źle to zrozumiały i myślą, że ja po prostu nie chce się zmieniać. Zrozumiałem, że prędzej czy później trzeba będzie się zmienić, od dłuższego czasu staram się poprawić oraz być mniej toksyczny, niestety są takie osoby, które same w sobie są wk*rwiajace i nawet jakby mi zapłacili za bycie miłym w stosunku do nich to by się nie udało, ale takie osoby staram się unikać bądź ich ignorować. Moja rezygnacja to była po prostu głupota, której żałuję i chcę wrócić na rangę, każdy popełnia błędy w tym ja. Spodziewam się, że teraz większość osób mnie wysmieje bądź po prostu stracili już zaufanie do mnie, ale trudno :). Podanie kopiuj, wklej, ponieważ nic się nie zmieniło.
 3. 2 punkty
  Pyrson

  [Kosz] Musi być ten pierwszy raz - Pyrson

  Wymagania: - Minimum 16 lat - X - Aktywność na Forum - ✓ - Branie udziału w życiu forum - ✓ - Brak konfliktów - ✓ - Minimum 150 sensownych postów - ✓ - Konto minimum 30 dni na forum - ✓ - Dobra ortografia oraz interpunkcja - ✓ - Kultura - ✓ - Chęć pomocy innym użytkownikom forum - Wielka! ✓ - Dojrzałość - X / ✓ - Doświadczenie - Niestety X - Zaufanie od Administracji - Nie mi to oceniać - Brak warnów na koncie - ✓ Imię: Michał Nick: Pyrson Wiek: 15 Doświadczenie: Takowego aż nie posiadam ale posiadam funkcje moderacji w dziale Redakcji oraz w dziale Typowania (jak widać nic nie zrąbałem jeszcze). Znajomość silnika IPS: Znajomość silnika forum oceniłbym na 5 lecz jeżeli czegoś nie będę umiał to zgłoszę się do kogoś i na pewno mi wyjaśni. Dlaczego właśnie Ty: Dlaczego ja? Dlatego, że posiadam dość dużo czasu oraz chęci do pomocy innym. Chcę pokazać że młodsi również mogą coś osiągnąć. Jetem osobą z miłą, aktywną na forum w luj jak nie na telefonie to na kompie. Przesiaduje na teamspeaku sieciowym codziennie więc znam osoby. Niektórzy na pewno pomyślą, że kłamie w podaniu pisząc że mam dużo czasu lecz to nie prawda ponieważ teraz są testy 8-klasisty i dużo nauki w szkole! Jestem osobą kulturalną (mogą to potwierdzić osoby z którymi rozmawiam często na teamspeaku). Coś o sobie (min. 10 zdań): Zacznijmy od początku: Mam na imię Michał. Mam 15 lateq . Mieszkam we Włocławku (kujawsko-pomorskie). Mam starszego brata. Kocham jeździć na rowerze oraz grać w przeróżne gry (o ile komputer wytrzyma). Lubię rozmawiać na tsie. W szkole uczę się średnio jak przeciętny polak . Uczęszczam w zajęciach podnoszenia ciężarów. Do tej pory podniosłem 65kg. W wolnych chwilach uczę się grafik (tylko że @ P3TRO mnie nie chce uczyć XD). Jestem osobą z dużym dystansem do siebie. Lubię się pośmiać z ziomeczkami na dzielni XD. Jestem miły oraz aktywny na forum. Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: Oczywiście, że TAK!
 4. 2 punkty
  P3TRO

  Nutka miesiąca - marzec

 5. 2 punkty
  Aleksandra

  [Pytanie dnia] #139

  Nie mam ulubionej, ale ostatnio słucham dużo tej nutki ↓
 6. 1 punkt
  Pyrson

  Typuj Fame MMA 3!!!

  Witajcie forumowicze! Przychodzę do was z typowaniem Fame MMA 3! Regulamin typowania: 1. Publikując post w typerze akceptujesz poniższy regulamin. 2. Udział może wziąć każdy użytkownik forum. 3. Każdy post musi zawierać wzór. 4. Posty nie zawierające typu będą usuwane oraz karane warnem! 5. Użytkownik, który wygra nagrodę nie może oddać jej innemu użytkownikowi. Punktacja: 1. Kto wygra walkę? - 2 punkty za każdą poprawną odpowiedź 2. W której rundzie zakończy się walka? - 3 punkty za każdą poprawną odpowiedż Nagrody: 1. VIP na 30 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #1" na forum. 2. VIP na 14 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #2" na forum. 3. VIP na 7 dni na wybranym serwerze, medal "Typer Fame MMA 3 #3" na forum. Wzór: Nick z gry: Serwer na którym chcesz otrzymać VIP'a w przypadku ewentualnej wygranej: Twój Steam ID: Kamil Hassan Hassi vs Maksymilian Wiewiórka Wiewiór: W której rudzie zakończy się walka?: Krzysztof Ciesielski Bodychrist vs Marcin Wójcik Mnich Terminator: W której rudzie zakończy się walka?: Krystian Wilczak Krycha vs Bartek Brzeziński Ruby: W której rundzie zakończy się walka?: Adrian Polański Polak vs Kasjusz Życiński Don Kasjo: W której rundzie zakończy się walka?: Filip Marciniak Filipek vs Patryk Karaś Ryba: W której rundzie zakończy się walka?: Piotr Witczak Bonus BGC vs Szymon Wrzesień Taxi Złotówa: W której rundzie zakończy się walka?: Marta Linkiewicz Linkimaster vs Monika Godlewska Esmeralda: W której rundzie zakończy się walka?: Dawid Malczyński Malczyński vs Amadeusz Roślik Ferrari: W której rundzie zakończy się walka?: Szymon Kazprzyk Isamu vs Daniel Pawlak Deejaypallaside: W której rundzie zakończy się walka?: Dodatkowy Konkurs: Każda osoba, która perfekcyjnie wytypuje 3 największe walki otrzyma Vipa na dowolnym serwerze na okres 60 dni. Marta Linkiewicz Linkimaster vs Monika Godlewska Esmeralda: W której rundzie zakończy się walka?: Dawid Malczyński Malczyńśki vs Amadeusz Roślik Ferrari: W której rundzie zakończy się walka?: Szymon Kazprzyk Isamu vs Daniel Pawlak Deejaypallaside: W której rundzie zakończy się walka?: Dziękuję @ Aleksandra za pomysł odnośnie typowania! Typy bez wzoru nie będą brane pod uwagę!
 7. 1 punkt
  VDS

  [Kosz] JM P3TRO

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Powód: Temat przeniesiony do kosza. Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 8. 1 punkt
  Szczepciooo

  [Kosz] [Podanie] Junior Moderator Szczepciooo v3

  Warto próbować, może kiedyś nadejdzie mój dzień :v - Minimum 16 lat: ++ - Aktywność na forum: Jeśli coś mnie zainteresuje, tudzież chcę wnieść coś ciekawego do tematu, to staram się wypowiadać :") - Branie udziału w życiu forum: ++ - Brak konfliktów: ++ - Minimum 150 sensownych postów: ++ - Konto minimum 30 dni na forum: ++ - Dobra ortografia oraz interpunkcja: ++ - Kultura: ++ - Chęć pomocy innym użytkownikom forum: ++ - Dojrzałość: ++ - Doświadczenie: Chwilowa styczność z panelem na poprzednim forum : ) - Zaufanie od Administracji: Nie mi to oceniać :") - Brak warnów na koncie: ++ Wzór: Imię: Łukasz Nick: Szczepciooo Wiek: 17 Doświadczenie: Miałem dosłownie chwilową styczność z panelem moderatora na poprzednim forum, więc jest dosyć znikome, ale szybko się uczę! Znajomość silnika IPS: Uczciwe 4, ale słyszałem, że jest to na tyle proste, że nie będzie problemu z szybkim wejściem w temat. Dlaczego właśnie Ty: Mimo tego, że nie jestem tu osobą nadto rozpoznawalną, to myślę że spełniłbym się w tej roli. W moim mniemaniu, jestem chłopakiem odpowiedzialnym, pilnym i chętnym do pomocy. Chętnie wspierałbym administrację we wprowadzaniu nowych użytkowników w życie forum jak i wyciągał do nich pomocną dłoń gdyby takowej potrzebowali. Na ogół jestem osobą przesiąkniętą dziwnym rodzajem sarkastycznego humoru, lecz jeśli sytuacja potrzebuje być potraktowana na poważnie, potrafię podejść do sytuacji jak należy. Zawsze interesowała mnie "posada" moderatora forum, ale do tej pory nie udało mi się takowej objąć, może teraz się uda. Coś o sobie (min. 10 zdań): Nazywam się Łukasz i niedługo stuknie mi 18 wiosen. Uczęszczam do 2 klasy technikum informatycznego, choć jedynym czynnikiem, który połączył mnie z tym kierunkiem były gry komputerowe. Obecnie nie wiąże z tym większej przyszłości, ale kto wie, może się jeszcze przekonam i zmienię zdanie. Kilka lat temu moją jedyną pasją była typowa dla chłopaka w moim wieku piłka nożna i gry komputerowe. Obecnie skupiam się głównie na spontanicznej grze w siatkówkę, siłowni oraz próbach zostania trapową gwiazdą, a nuż mi się uda. W wolnym czasie lubię spędzać długie godziny pod kocykiem oglądając Netflixa lub chińskie bajeczki. Mam najsłodszego pieska na sieci, mopsa Alfreda. Uwielbiam wszelkiego rodzaju koncerty czy festiwale, czuję się tam jak ryba w wodzie, choć z reguły na każdym wypadzie spotyka mnie coś co najmniej nieprzyjemnego, o szczegółach może kiedy indziej. Na sieci znalazłem się ok. 1,5 roku temu, kiedy to dołączyłem do społeczności, a później i administracji serwera TTT. Zawsze miałem wyższe aspiracje, lecz nigdy nie chciało mi się ich realizować. Zdaję sobie sprawę, że przez moją znikomą znajomość z administracją mam małe szanse na powodzenie, ale kto nie próbuje, ten nie pije szampana, jak nie tym razem, to może następnym! Znajomość regulaminu [TAK/NIE]: TAK
 9. 1 punkt
  Fliper

  [Kosz] JM P3TRO

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Powód: Podanie Odrzucone! Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 10. 1 punkt
  DomiNN

  [Kosz] JM P3TRO

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Powód: Podanie Odrzucone! Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 11. 1 punkt
  DENY

  [Kosz] [Podanie] Junior Moderator Szczepciooo v3

  Na Tak +wiek +IPS +regulamin +posty
 12. 1 punkt
  Jestem na Tak. Jesteś jedną z bardziej ogarniętych osób jakich znam, gdy faktycznie popisaliśmy trochę, moje pierwsze zdanie się potwierdziło. Bardzo ogarnięta i miła osoba, polecam gorąco.
 13. 1 punkt
  Pyrson

  [Kosz] JM P3TRO

  Na tak +aktywny +miły +podanko
 14. 1 punkt
  MEIST3R

  Bluzy 4Frags

  Pomysl spoko ja mam propozycje aby walnac logo na plecach na caly tyl
 15. 1 punkt
  Fifat

  Bluzy 4Frags

  Kozak pomysł jak i kozak konkurs!!! Kozackie te bluzy by były
 16. 1 punkt
  RuseckNajlepszy

  Bluzy 4Frags

  Jeśli chodzi o konkurs to jestem na tak. Jeśli potrzebujesz projektu bluzy w grafice wektorowej co jest potrzebne do lepszych produkcji to pisz śmiało. Trochę się na tym znam i mogę pokombinować.
 17. 1 punkt
  Adik

  Nutka miesiąca - marzec

 18. 1 punkt
  LaCuty

  Bluzy 4Frags

  Spoko tylko zależy od stylu tej bluzy, ja bym proponował taki streatwearowy styl, małe logo CS4F na lewej piersi (biały/czarny kolor bluzy) i ewentualnie nick na plecach jak ktoś będzie chciał.
 19. 1 punkt
  VeBe

  [Pytanie dnia] #139

 20. 1 punkt
  kamileon

  Propozycja i BŁĄD bo można czekać i czekać =)

  ✘ Nick z gry: kamileon ✘ Czego dotyczy?: Hełmu na pistolkach (nie będę tego opisywał, zgłaszałem, prosiłem o to 3 tygodnie temu, 2 tygodnie i dalej nic..) BŁĄD: Po wpisaniu !rs statystyki wracają takie jakie były przed wpisaniem.. Jednym słowem nie działa. ✘ Materiał:
 21. 1 punkt
  Fliper

  [Pytanie dnia] #139

 22. 1 punkt
  Multimine

  [Pytanie dnia] #139

 23. 1 punkt
  Vixa

  [Kosz] [Ciekawostki] -Wpisz nazwę tematu-

  Dzisiejsza maszyna losująca wylosowała ciekawostki o: @ Desnox
 24. 1 punkt
  Szczepciooo

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Nick: Szczepciooo Screenshot z polubienie fp: https://prntscr.com/n0kbel Screenshot z dołączenia do grup: https://prntscr.com/n0kbp7 https://prntscr.com/n0kc6e Screenshot z subskrybcji kanału: https://prntscr.com/n0kbms
 25. 1 punkt
  Dominikxpetek

  Konkurs Na Konto Uplay Z Grami

  Nick: Dominik Screenshot z polubienie fp:http://prntscr.com/n0k3q1 Screenshot z dołączenia do grup:http://prntscr.com/n0k4l0 http://prntscr.com/n0k4w0 Screenshot z subskrybcji kanału: http://prntscr.com/n0k5hx
×