Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/01/20 in all areas

 1. 10 points
  NiuQ

  Kopalnia ciekawostek #14

  Witam w kolejnym wydaniu Kopalni Ciekawostek! #1 Hymn Grecji jest najdłuższym hymnem na świecie. Zawiera 158 wersów i znalazł się w księdze rekordów Guinessa. #2 Równik przecina 14 państw. Dzień i noc trwają tam równo po 12 godzin, a poniżej jego linii zamieszkuje jedynie 20% społeczeństwa. #3 Wyspa Ramree (Birma) stanowi dom dla tysięcy krokodyli. Miejsce słynie z ataku gadów na japońskich żołnierzy w 1945 roku. Wyparci przez Brytyjczyków, Japończycy postanowili przemieścić się w głąb wyspy przez mokradła, gdzie rzuciły się na nich krokodyle różańcowe. Brytyjczycy zajmując każdy suchy skrawek terenu i zaczęli nawoływać japońskich żołnierzy do poddania się. Wierni samurajskiemu kodeksowi żołnierze woleli przerażającą śmierć, niż upokarzające poddanie się. #4 Fernando Torres był tak utalentowanym juniorem, że gdy w 2001 sięgnął z reprezentacją Hiszpanii do lat 16 po Mistrzostwo Europy, rodzime media zaczęły pisać o "Generacji Torresa". Zaledwie rok później Torres zdobył kolejne mistrzostwo Starego Kontynentu - tym razem z reprezentacją U-19. W obu tych turniejach strzelał zwycięskie gole w finale, był królem strzelców oraz wybierano go najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Warto wspomnieć, że już jako 14-latek "El Nino" miał podpisaną umowę z firmą nike, zaś rok później Atletico Madryt wpisało do umowy z Torresem klauzulę odejścia wynoszącą aż trzy miliony euro #5 Gdy w 2018 roku poszukujące nowego menadżera Leeds United nawiązało kontakt z Marcelo Bielsą, Argentyńczyk postanowił obejrzeć wszystkie mecze drużyny z poprzedniego sezonu, poświęcając na to około 70 godzin. Nie miał pewności, że Leeds zaproponuje mu umowę, kandydatów było więcej, ale nie zamierzał brać kota w worku. Nie może więc dziwić, że kiedy delegacja "Pawii" udała się na rozmowy z nim do Argentyny, Bielsa nie tylko wiedział właściwie wszystko o Leeds, ale nawet skrupulatnie opowiadał o taktyce pozostałych drużyn Championship. Dla porównania, jeden z jego rywali o posadę miał problem, by wymienić nazwisko dowolnego zawodnika Leeds. Bielsa nie tylko dostał robotę na Elland Road, ale także zdecydowanie najwyższy kontrakt spośród wszystkich trenerów na zapleczu Premier League. Źródło - Pigułka Świata; Usiądź, opowiem Ci o piłce Jeśli Ci się spodobało - zostaw łapkę w górę i komentarz :). Piąteczka dla tych osób *HUTSZ*!
 2. 9 points
  NiuQ

  Raj na Ziemi #4

  Witam w kolejnym wydaniu Raju na Ziemi! #1 Miejsce w którym Morze Karaibskie spotyka Ocean Atlantycki. Eleuthera, Bahamy #2 Jezioro McDonald, USA. #3 Zamek Hohenzollern, Niemcy. #4 Jezioro O’Hara, Kanada. #5 Jezioro Blausee, Szwajcaria. #6 Czarna plaża, Islandia #7 Zjawiskowy wschód słońca. Alberta, Kanada. Źródło - Tajemnicze Miejsca na Ziemi Jeśli Ci się spodobało - zostaw łapkę w górę i komentarz :)
 3. 7 points
  Informacje: Ze względu na lekkie braki w administracji serwerów poszukujemy osób, które będą aktywnie grać na serwerach jak i zaglądać na forum. Pierwszy miesiąc oczywiście jest darmowy, po tym miesiącu zdecyduje czy dana osoba zachowa rangi czy nie. Jeśli tak, będzie mogła opłacić składkę i być Adminem serwera na naszej sieci. Wymagania: - Podstawowa znajomość komend Sourcemod. - Osoba, ubiegająca się o range admina, powinna być szanowana na serwerze, nie być karana jak i również nie posiadać aktywnych warnów. - Dobra znajomość zasad gry/regulaminu Forum. - Min. 5 godzin przegranych na serwerze. - Wiek 15+ lub (Mutacja i umiejętność logicznego myślenia) - Mikrofon do prawdy nie jest obowiązkowy, ale przydałoby go mieć. Czego oczekujemy?: - Godne reprezentowanie Naszej sieci serwerów CS:GO. - Pomoc graczom serwera jak i użytkownikom forum. - Podstawowa znajomość komend Sourcemod. - Umiejętność bycia bezstronnym w sytuacjach spornych. Wzór: Nick z Gry: Wiek: STEAM ID: Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): Linki do profilu serwera na gametrackerze: Serwer: Miałeś już admina CS:GO: Byłeś karany?: Dlaczego ty: Coś od siebie: Podania składamy pod tym tematem do 30 kwietnia 2020 roku. Podania rozpatrywane będą do 24 godzin. Po przyjęciu należy zgłosić się do osoby z rangą co najmniej Moderator+ na TeamSpeak'u sieciowym (ts-4frags.pl). Podania rozpatruje tylko i wyłącznie Junior Admin+ oraz OA*
 4. 7 points
  Dziki Panduś

  Wierszyk Muchomorek

  Z Podkarpacia Muchomorek Nosił piasku worek Worek pociął maczetą Razem ze swoją kobietą Piasek z worka wysypali Przy tym się nie uj*bali Piasek znalazł się na taczce Muchomorek przypomniał sobie o paczce Paczka została przyniesiona Taczka przez kobietę rozniesiona Muchomorek uciął paluchy Razem z nimi ugotował kluchy Zupa smakowała przepięknie Potem tańczyli namiętnie Po długim tańcu Zasnęli przy ciepłym grzańcu
 5. 7 points
  vsn

  [#2] Nietypowe święta

  Witam serdecznie w kolejnym wydaniu Nietypowych świąt! Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień Zdrowia – święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia w 1948 roku. Obchodzone jest corocznie od 1950 w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO. Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na świecie. Obchody Światowy Dzień Zdrowia odbywa się co roku pod innym hasłem. Inicjuje on Miesiąc Zdrowia oraz rok działań realizowanych pod tym samym hasłem. Od 1995 roku z okazji Światowego Dnia Zdrowia WHO wydaje Światowy Raport Zdrowia – najważniejszą publikację WHO. Obchody w Polsce Za czasów PRL-u (w latach 1973-2001) obchodzono ten dzień, jako Dzień Pracownika Służby Zdrowia w pierwszą niedzielę po 7 kwietnia. Obecnie (pod tą samą nazwą) obchodzony jest razem ze Światowym Dniem Zdrowia.
 6. 6 points
  Sharky

  Podanie na admina

  Witam , Z całym szacunkiem dla Panów powyżej , wszystkie z powyższych opinii są NIEWAŻNE , gdyż wartościowa opinia zaczyna się od 10 + h na serwerze. A tak się składa że na serwerze a prócz kolegi Szablo to panów nie kojarzę :) Dlatego wolał bym by osoby nie związane bezpośrednio z życiem serwera NIE straszyły nam neonowymi kolorami Administratorów młodego pokolenia. :) Chętnie przyjmiemy konstruktywną krytykę i pomoc w każdym wydaniu , jednakże chcemy stworzyć wspólną, lojalną społeczność do której jesteście oczywiście zaproszeni, aczkolwiek by się nią stać zapraszamy pod odpowiedni numer IP , użytkownicy tak lotni w zasadach forum powinni takowe znaleźć z łatwością . Wracając do sedna sprawy od której ta karuzela kiepskiego żartu się rozpoczęła. -/+Chłopak młody ale głosem nie straszy . + chce rozwijać serwer. - komendy słabo ale mamy szlachetnego karasia a młode umysły szybko chłoną więc go wychowa . Reasumując jestem na TAK chłopak aktywny na serwie i widać że się stara , jest młody i jest wiele wątpliwości więc Tydzień próbny byłby jak najbardziej wskazany . Pozdrawiam :) .
 7. 5 points
  vsn

  [#1] Nietypowe święta

  Witam. W dniu dzisiejszym ruszamy z nową serią o nazwie "Nietypowe święta"! Codziennie będę się starał, w miarę ciekawy sposób, opisywać dość dziwne, nietypowe święta i nie tylko! Mam nadzieje, że seria przypadnie Wam do gustu. Pozdrawiam i zapraszam do czytania. Święto Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Święto ABW – polskie święto obchodzone corocznie 6 kwietnia przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, upamiętniające ustanowienie tzw. "pakietu ustaw policyjnych" w 1990 roku, co miało ogromne znaczenie dla służb specjalnych. Dla upamiętnienia daty utworzenia cywilnej służby specjalnej UOP, w 2004 roku ustanowiono dzień 6 kwietnia świętem ABW. Obchody są okazją do podkreślenia szczególnych osiągnięć w służbie lub pracy na rzecz ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego. W uznaniu zasług może być nadana funkcjonariuszom oraz pracownikom Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Odznaka Honorowa imienia gen. Stefana Roweckiego "Grota" ustanowiona 5 kwietnia 2011 rozporządzeniem Rady Ministrów.
 8. 4 points
  Pedro

  Zagłosuj na TTT

  Siema kochani! Prosił bym was o zagłosowanie na nasz cudowny serwer TTT (Trouble in Terrorist Town) by mógł się rozwijać i żeby wam graczom lepiej się grało. https://gosetti.pl/serwery/145.239.24.167:28065#server-voting-methods-votes Dziękuje za każdy Głoś!
 9. 3 points
  MenT0S

  Zlecenie

  ✘ Nick: MenT0S ✘ Rodzaj grafiki (avatar, logo, gif): Sygnatura na forum ✘ Tematyka: Na dole. ✘ Wymiary (sygnatura na forum: 850x450) (avatar forum 200x200): Takie jak ma sgyna na forum. ✘ Kolorystyka: ---- ✘ Informacje dodatkowe, napisy: Napisy najlepiej gdzies na dole MenT0S, Wlasciciel Ts3, Opiekun Mirage, Admin Areny. ✘ Wynagrodzenie: +++++ ✘ Materiał: https://images.app.goo.gl/MeabUxU8Z2zNFhUn9
 10. 3 points
  Archiee

  Podanie na admina

  Witam, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Po pierwsze chciałbym zaznaczyć, że w 100% zgadzam się z opinią Sharky'ego. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Mimo słabej znajomości forum, technik tu wykorzystywanych i także minimalnej znajomości SM. - Braku stażu jako administrator. + Chciałbym zobaczyć czy będą ,, z ciebie ludzie " ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Prosiłbym o niezamykanie postu. Zgłoś się do mnie na pw, wyznaczę osobę, która Cię wyszkoli, po czym ja będę mógł podjąć decyzję w tej sprawie. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 11. 2 points
  Pretol

  Powołanie na nowego champa

  @ LaCuty
 12. 2 points
  UWAGA SUPER WIESCI! EMERYCI WYGRALI TURNIEJ!!!! BRAWO
 13. 2 points
 14. 2 points
  Nick z Gry: DejV* Wiek: 16 STEAM ID: STEAM_1:1:447360779 Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 6/10 Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/✞DejV*/145.239.20.144:27030/ Serwer: Only mirage 1 Miałeś już admina CS:GO: Nie, to mój pierwszy raz Byłeś karany?: Noo dostałem tam jakieś muty za obrazę, ALE poprawiłem się jestem już grzeczny yy no zresocjalizowałem się już nie odwalam żadnych akcji nie robię trzody jestem grzeczny miły chłopak a i jeszcze pełna kulturka wiadomo Dlaczego ty: Jestem bardzo aktywnym graczem, gram codziennie i chciałbym zapanować nad haxami ! Coś od siebie: Mam na imię Dawid lat 16 spokojny miły chłopak z Podkarpacia WSZYSTKICH przepraszam jak kogoś tutaj z obecnych kiedykolwiek obraziłem lub zachowałem się nie w porządku do tej osoby.No to było by na tyle pozdrawiam wszystkich.
 15. 2 points
  MonyQ

  Zlecenie

  ✘ Nick: MonyQ ✘ Rodzaj grafiki (avatar, logo, gif): sygnatura na forum ✘ Tematyka:Fenix ✘ Wymiary (sygnatura na forum: 850x450) (avatar forum 200x200):sygnatura na forum 850x450 ✘ Kolorystyka:------ ✘ Informacje dodatkowe, napisy: Opiekun Mirage i Multi admin ✘ Wynagrodzenie: ++++ ✘ Materiał: https://imgur.com/gallery/5cWjghX
 16. 2 points
  P3TRO

  Hello I'm back

  Imię: Piotrek Skąd jesteś? Województwo Warmińsko-Mazurskie okolice Elbląga. Nick z gry: P3TRO Ile masz lat: 16 w tym roku 17 Powiedz coś o sobie: No to generalnie chodzę do technikum informatycznego, siedze troche w grafice, torche w animacjach. Pykam w gierki typu lol csgo, GTA V i takie tam. Jak znalazłeś się u nas na sieci/serwerach: Generalnie kiedyś byłem, moderatorem ale przestałem być aktywny przez co zostałem zdegradowany. Teraz wracam a że dawno nic nie pisałem postanowiłęm się przywitać ponownie. @ sieniasNie jestem Lemon XD
 17. 2 points
  ciekawe święto, pamiętaj @ Pretolżeby się ubierać ciepło i dobrze się odżywiać żeby być zdrowym!
 18. 2 points
  ✘ Czego dotyczy propozycja?/Jaki znalazłeś błąd?: Propozycja dotyczy dodania zakładki do profilu każdej osoby, która podłączyła konto steam ze swoim kontem na forum. Takowa zakładka byłaby "odnośnikiem" do nowej komendy na serwerach "!time/!czas" która pokazywałaby łączną ilość przegranych godzin danego konta na serwerze. Na forum wyglądałoby to mniej więcej w ten sposób: Wprowadzenie czegoś takiego ułatwiłoby podawanie łącznych godzin do darmowego vipa za przegrane godziny na serwerach, ponieważ problemem jest, gdy osoba (ja), która gra na wielu nickach na serwerze ma sobie takiego vipa wyrobić. Do tego osoby starające się po admina nie będą musiały wyszukiwać i przypominać sobie swoich nicków na serwerach w celu znalezienia GT na serwer. No i wyglądałoby by to na pewno ciekawie i uświadamiałoby to jak dużym ktoś jest nerdem :) ✘ Materiał/Zdjęcie lub Film błędu: (niewymagany):
 19. 2 points
  smoothie

  Pytanie dnia #501

  króciutko tak jak z fraje wiadomo co
 20. 2 points
  Wzór: Nick z Gry: PaPa Papież Wiek: 16 lat STEAM ID: STEAM_1:1:192862437 Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 7/10 Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/PaPa Papież/145.239.20.144:27030/ https://www.gametracker.com/player/PaPa Papież III/145.239.20.144:27030/ Serwer: Only mirrage Miałeś już admina CS:GO: nie ale tyle czasu spędziłem na serwerach, że umiem się zachować w różnych sytuacjach Byłeś karany?: nie Dlaczego ty: Bardzo mi zależy na zostaniu administratorem ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze i admin daje mi możliwośc rozwijania się. Ostatnimi czasy spędzam dużo czasu grając w cs'a więc myśle, że sie przydam. Coś od siebie: Mam na imie Karol mieszkam w województwie śląskim, lubie grać w piłke nożna i gry komputerowe. W csa gram od 4 lat Pozdrawiam OM
 21. 1 point
  Szablo

  Regulamin DeathRun+klasy

  Aktualizacja 07.04.2020 Edycja Punktów §4.5 Nadużywanie mikrofonu / Krzyczenie / Piszczenie > mute na 30 minut > permmute. §4.9 Skracanie mapy > Ban 30min.- 24h. §4.34 Używanie mikrofonu nie mając +16 lub mutacji > mute 30 minut > permmute.
 22. 1 point
  MenT0S

  Zagłosuj na TTT

  Pedro nic nei potrzeba dziś był full Ale głosik oddany mordo
 23. 1 point
  TerroR

  Zagłosuj na TTT

  Dałem normalnie +1
 24. 1 point
  SwirMuchomor

  [Global Admin] MonyQ

  Na tak +podanie +wiek +doswiadczenie +sm
 25. 1 point
  Głos oddany !
 26. 1 point
  vsn

  Zagłosuj na TTT

  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 27. 1 point
  Głosik oddany
 28. 1 point
  TerroR

  Kopalnia ciekawostek #14

  Ładnie ładnie
 29. 1 point
  svdmurphy

  Raj na Ziemi #4

  Piękne
 30. 1 point
  Pan SpriNtU

  [Global Admin] MonyQ

  na tak nie znam sie ale +podanie +godziny +wiek +doświadczenie
 31. 1 point
 32. 1 point
  Święto idealnie pasuje do @ Pretol bo ostatnio bardzo choruje Życzę mu powrotu do zdrowia. Ogólnie to fajna praca byczku wariaciku
 33. 1 point
  Luuksoon

  Kopalnia ciekawostek #14

  NiuQ wie co dobre
 34. 1 point
  NiuQ

  [#2] Nietypowe święta

  Bardzo ciekawa seria, prowadź ją tak dalej, będzie świetnie :)
 35. 1 point
  Wekyob

  Kopalnia ciekawostek #14

  *HUTSZ* piąteczka dla Ciebie
 36. 1 point
  sienias

  Kopalnia ciekawostek #14

  dobra robota oby tak dalej byq *HUTSZ* wariacie
 37. 1 point
  Krótkie fest
 38. 1 point
  Osamelost

  [Global Admin] MonyQ

  Na Tak + Ogarnięty + Podanie + Miły + SM + GT Gl @ MonyQ
 39. 1 point
  Vixa

  Reklamy na szybsze podanko

  Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. Przyjmuje! Pisz śmiało, powodzenia mordeczko Pozdrawiamy, Administracja CS-4Frags.pl
 40. 1 point
  Dziki Panduś

  [#1] Nietypowe święta

  Zajebista seria się zaczyna