Skocz do zawartości
OTWARTA REKRUTACJA NA STANOWISKO Redaktor Fanpage ×
Darmowe PREMIUM za przegrane godziny! ×
Junior Admin
 • Liczba zawartości

  1 537
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Rindou

Junior Admin

Zawartość dodana przez Rindou

 1. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 2. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 3. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 4. Zmiana punktu: §3.4 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.4 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 5. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 6. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 7. Rindou

  Regulamin TS3

  Zmiana punktu: §5.9 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §5.9 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 8. Zmiana punktu: §2.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §2.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 9. Zmiana punktu: §3.11 Admin ma obowiązek upomnieć daną osobę łamiącą regulamin. Na: §3.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze. Zmiany w taryfikatorze odnoście ostrzerzeń/kicków.
 10. Zamiana punktów: §1.12 Admin ma obowiązek ostrzec gracza o przewinieniu przed zbanowaniem/kickowaniem go (wyjątkiem jest używanie wspomagaczy). §1.10 Zakaz banowania na czas wychodzący poza skalę godzin/dni proponowanych przez taryfikator banów. Na: §1.11 Admin na obowiązek stosowania się do kolejności nadawania kar zawartych w taryfikatorze.
 11. Usunięcie §1.29 Dodanie §1.17 Admin nie może karać drugiego admina, który posiada rangę na tym samym serwerze. §1.17.1 W przypadku nieregulaminowego zachowania jednego z adminów, inny admin/gracz zgłasza daną sytuacje wraz z dowodami w dziale skarg lub do GMOD+/Właściciela serwera/Opiekuna danego serwera. §1.17.2 Administratorzy, którzy dają kary w postaci bana adminom z innych serwerów muszą zgłosić sytuację do administracji wyższej. Ukarany admin może otrzymać ostrzeżenie administratorskie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...