vsn

Redaktor

vsn last won the day on January 21

vsn had the most liked content!

About vsn

 • Rank
  Mistrzowski Legendarny Orzeł
 • Birthday 08/17/2000

Converted

 • Imię
  Filip
 • Płeć
  Mężczyzna
 • County
  wielkopolskie
 • Ulubiony Mod
  Pedro

Kontakt

 • Steam
  vsn

Recent Profile Visitors

7552 profile views
 1. Witam serdecznie w kolejnym wydaniu Nietypowych świąt! Dzień Rodzeństwa Dzień Rodzeństwa (w USA czasami zwany Narodowym Dniem Rodzeństwa) – święto obchodzone co roku w dniu 10 kwietnia między innymi w niektórych Stanach USA, mające na celu upamiętnienie rodzinnych relacji braci i sióstr. W odróżnieniu od Dnia Matki i Dnia Ojca, nie jest ono uznane na szczeblu federalnym, chociaż amerykańska Fundacja na rzecz Dnia Rodzeństwa stara się to zmienić. Od roku 1998 roku gubernatorzy 49 Stanów USA wydali oficjalne oświadczenia dotyczące Dnia Rodzeństwa w swoich Stanach. Początkowo tylko lokalny zwyczaj z USA obecnie zaczyna się rozpowszechniać w świecie, m.in. w Indiach i Australii. Historia Święto wymyśliła Claudia Evart, aby uczcić pamięć swojego brata i siostry, zmarłych w młodym wieku. Fundacja została założona w 1997 roku, mając od roku 1999 status organizacji non-profit. Dzień Rodzeństwa został wprowadzony do oficjalnego spisu uroczystości i świąt Kongresu USA we wrześniu 2005 roku. Obchody W Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej rodzeństwo posiada 79% dzieci. W Polsce rodzeństwo posiada 2/3 dzieci (37% jednego brata lub siostrę, 12% dwoje, 6,5% troje lub więcej). Dzień Rodzeństwa ma na celu celebrację relacji między rodzeństwem. Wiele osób zamieszcza tego dnia zdjęcia swoich braci i sióstr na swoich stronach w Internecie.
 2. vsn

  Pytanie dnia #503

  wysyłają zadania, które mamy odesłać i tyle
 3. Witam serdecznie w kolejnym wydaniu Nietypowych świąt! Światowy Dzień Gołębia! Światowy Dzień Gołębia, święto obchodzone corocznie 9 kwietnia, wzorowane na amerykańskim National Pigeon Day (13 czerwca). 9 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Gołębia. Święto ze zrozumiałych powodów jest krakowianom szczególnie bliskie. Jedni dziś pewnie uśmiechną się do "solenizantów" i wysypią im na parapet smakowite kąski, inni z większą niż zwykle energią przegonią je z balkonów. Zdolności „kurierskie” gołębi były znane już w starożytnej Persji i Egipcie. Dziś wiadomo, że to jedne z najinteligentniejszych ptaków na naszej planecie, choć niektórym kojarzą się tylko z brudnym parapetem… Gołębie pocztowe mogą lecieć nawet z prędkością 100 km/h, w czasie wojny wykorzystywano je do przenoszenia informacji, a 32 z nich zostały wówczas uhonorowane najwyższym brytyjskim odznaczeniem za męstwo – medalem Dickina. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie dlatego, iż gołębie przenosiły wiadomości, okupanci wprowadzili zakaz ich hodowli.
 4. Wzór: Nick z Gry: vsn Wiek: 15 STEAM ID: STEAM_1:0:538864745 Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): solidne siedem na dziesięć. Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/VSN/91.224.117.154:27015/ Serwer: DeathRun Miałeś już admina CS:GO: Tak, na innej sieci. Byłeś karany?: Kiedyś, bowiem dwa lata temu. Dlaczego ty: Ponieważ jestem aktywny na serwerze DeathRun, spełniam wymagania, gracze mnie znają i chcę chronić serwer przed osobami, które łamią regulamin. Coś od siebie: Mam na imię Filip, mam 15 lat, pochodzę z Poznania. Interesuje się piłką nożną i sportami walki. Mój ulubiony zespół to niebieska strona Londynu - Chelsea, a moi ulubieni zawodnicy to Conor McGregor oraz Jan Błachowicz. Szybsze podanie opłacone u @ LegendaryKampa