relub

Użytkownik

About relub

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday November 14

Converted

 • Imię
  Wojtek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • County
  podlaskie
 • Ulubiony Mod
  5 vs 5

Kontakt

 • Steam
  relub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Single Status Update

See all updates by relub

 1. hejka ja chciałem wyjaśnić tą degradacje

  więc opowiem jak to wyglądało z mojej strony. 

   

  Skargi oraz zażalenia nie wiem z jakiego powodu są te skargi ale do mnie nikt ani razu nie powiedział że robię coś źle czy coś takiego. 

   

  Liczne prowokacje nie rozumiem czy napisanie: "krytse. podpiszesz mi profil? pls" to prowokacja ponieważ ja na prawdę chciałem mieć jego podpis pod swoim profilem, przyznam, może z raz zdarzyło mi się napisać "EZ" ale wiem że chodzi raczej o pisanie dziadek do krytse, po prostu skieszylo mnie to, że jakiś starszy koleś tryharduje na ffa zamiast pójść grać jakiś facetów czy mmow i tam grac z osobami na równym poziomie a nie wywyższac się nad słabszymi graczami na serwerach community. 

   

  Podawanie info na komunikatorze głosowy grając na serwerze owszem rozmawiałem ze znajomymi na tsie ale nie podawalismy sobie info, krytse uważa że czilu zawsze przechodził do specta aby podawać mi info co jest kompletna bzdura, ponieważ robił on to zawsze tylko wtedy kiedy chciał upewnić się czy ktoś gra czysto lub kiedy miał wysoki ping i chcial zwolnić slota innym graczom. Krytse również wszedł do nas na kanał i powiedział że "perfidnie" dajemy sobie info po akcji kiedy na mapie de_cache wszedłem do wentylacji od strony vent roomu aby szukać kolejnych fragow i zauważyłem że krytse wchodzi do garażu, więc podbieglem aby go zabić (zabil go inny gracz), a on przyszedł do nas na kanał i powiedział że przebiegiem przez smoke, którego już dawno nie było idealnie do niego bo czilu powiedział mi gdzie on jest co jest nie prawda ponieważ czilu akurat wtedy poszedł do specta ponieważ miał duży ping o czym kilkuktortnie wspominał na tsie. 

   

  Robienie tzw. "patoli" nie wiem co dokładnie miałeś na myśli lecz to że czasem ktoś powie w emocjach coś troszkę głośniej lub zamiast "przecinka" powie po prostu ku*wa to (moim zdaniem) nie jest patolą. 

   

  Chciałem tylko wyjaśnić jak to wygląda z mojej strony :p

  1. Pedro

   Pedro

   pronto mordo z fartem 

  2. Kicaij

   Kicaij

   Ciekawe czy ktokolwiek to czytał ale nie zgadzam sie z tym co napisałeś pomimo ze nie czytalem tego essa byku