Jump to content

Sign in to follow this  
Godfather

Pytanko do Was!

Recommended Posts

Siemanko z tej strony Godfather,

Mam do Was małe pytanko: Na jakie gry najbardziej czekacie w najbliższym okresie?

Ja osobiście czekam na FarCry 5!

http://store.steampowered.com/app/552520/Far_Cry_5/

Aktualnie prowadzona jest przedsprzedaż, ale ja wolę kupić po oficjalnym starcie ;)

// Swoje typy podawajcie w komentarzach ;D

Niestety. Komp nie pociągnie praktycznie żadnych tytułów ale może uda się kolege namówić :D FarCry 5 (na szczęście kolega też fan serii :P)  A poza tym jeszcze Sea of Thieves (To na szczęscie mi pójdzie) 

Do niedawna czekałem na premierę Dragon Ball FighterZ, gra ta jest kozacka i mam wielką chęć w nią zagrać :D . A co do przyszłych premier to czekam na kolejne gry z uniwersum Dragon Balla :>  oraz na kolejną część serii "Śródziemie", a dokładnie "Śródziemie: Cień wojny - Ostrze Galadrieli".

Moderator

Metro Exodus! *.* no i zaciekawił mnie też tytuł "Anthem". O i zapomniałem wspomnieć o "A Way Out" - to będzie totalny kozak na co-op'a. Zapomniałem również o drugiej odsłonie Red Dead Redemption. Niestety oczywiście żadnej z tych gier mój pc nie pociągnie :)

@ kamileon nowe gta będzie pewnie dopiero gdzieś w 2020 jeśli w ogóle zrobią ;c

VIP

Bez zawahania mogę powiedzieć, że nie mogę się doczekać "Naruto to Boruto: Shinobi Striker" *.*
Może wyglądać to na lekką obsesję (i chyba tak jest), ale tytuł ten znacznie różni od wcześniejszych produkcji na podstawie mangi Kishimoto i nie mogę się doczekać, aż wejdzie na półki <3 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...