Jump to content


Sign in to follow this  
Sadystka

Polecam

Recommended Posts

Osobiście uważam, że cs go to dno, a wszystkie inne jak najbardziej uważam je za dobre gry.

 

Stare Tomb Raidery (aż mi łezka się zakręciła jak sobie przypomniałem) są zajebiste, nic do tego nie można się przyczepić, jednak już te nowsze... Szkoda słów może powala graficznie, ale to co było podstawą tej gry jest na niskim poziomie, a chodzi o zagadki. Zamiast pełno zagadek, to jest pełno zabijania. Jak można tak zwalić robotę? No na prawdę szkoda słów, ale lepiej brać to co się ma. Fanem w dalszym ciągu jestem i nie przestanę <3

BloodRayne 1 i 2 - No co tutaj dużo pisać? Jedynka oczywiście ma wspaniały klimat i to "coś" jak w przypadku Tomb Raidera, lecz dwójka troszke mniej, ale nie narzekam.

No i stary dobry 1.6 - Pamiętam jak zaczynałem grać pierwszy raz w tę grę, pierwsze gdzie wszedłem, to było JB i na długo tam zostałem, później siedziało się na codzie, deathrunie, ZM i wracało się na JB.

Unturned - Jak na grę od 16-latka, to utrzymuje poziom.

 

Dlaczego CS GO to dno?

Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że twórcy wypieli na Nas tyłki i z naszą opinią się nie liczą. Zamiast naprawiać tę zwaloną grę, to wpieprzają coraz więcej skórek i różnych gówien co to nawet skilla nie daję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...