Skocz do zawartości
KochamKobiety

[Wywiad] NiuQ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym przeprowadziłem wywiad z @ NiuQ. Rozmowa była bardzo przyjemna i momentami śmieszna. Zapraszam do sprawdzenia jaką osobą jest NiuQ :)

dyam: Siema NiuQ. Co tam u ciebie slychać ?

NiuQ: Hejcia, wszystko w porządku, dzięki :D

dyam: Mam do ciebie troszkę pytań. Może zechciałbyś na nie odpowiedzieć ?

NiuQ: Pewnie, nie ma problemu!

dyam: No to może zacznijmy od twojego przedstawienia. Powiedz nam skąd pochodzisz, ile masz lat i co cię interesuje.

NiuQ: Więc tak. Mam na imię Arek, mam 17 lat, mieszkam w małej wsi o nazwie Reczpol, okolice Przemyśla na Podkarpaciu. Interesuję się piłką nożną, siatkówką, no ogólnie sportem.

dyam:  Piłka nożna hmm? Gdzie zaczynałeś, a gdzie obecnie grasz?

NiuQ:  Zaczynałem klasycznie, na typowym podwórkowym boisku, jeśli można tak tak nazwać xD. W wieku około 9-10 lat trafiłem do klubu o nazwie UNUM Babice. Graliśmy wtedy w lidze okręgowej trampkarzy, ale lepiej nie mówić jak nasz pierwszy sezon się skończył :D. Po około 4 latach zostałem wypożyczony do Polonii Przemyśl, gdzie odgrywałem rolę środkowego pomocnika, choć moją nominalną pozycją jest bardziej napastnik. Następnie z różnych powodów wróciłem do poprzedniego klubu, gdzie aż do teraz gram. W seniorach zadebiutowałem w wieku 15 lat.

dyam: O to widzę, że nawet dobrze ci idzie! Osobiście trzymam za ciebie kciuki i obyś wspiął się jak najwyżej w swojej karierze piłkarskiej. Dobrze tak więc przejdźmy do następnego pytania. Gdzie się uczysz, na jakim profilu i czy łączysz z nim przyszłość?

NiuQ: Uczę się w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu. Jestem w drugiej Klasie technikum na profilu o nazwie technik teleinformatyk. Raczej nie wiąże z tym większej przyszłości, gdyż nie rozumiem zbytnio wielu rzeczy, jest to bardzo trudne, lecz nie wiadomo co przyszłość przyniesie.

dyam: Czyli jakie masz plany na przyszłość oprócz kontynuowania kariery piłkarskiej ?

NiuQ: Raczej nie mam żadnych planów jak narazie, gdyż jestem osobą spontaniczną, która nie planuje swoich kroków. Robię to co w danym momencie muszę zrobić.

dyam:  Widzę, że mamy dużo wspólnego :D to bardzo dobrze, zdecydowanie łatwiej z taką osobą prowadzić wywiad. Dobrze, przejdźmy może teraz do muzyki. Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny ? Ulubioną piosenkę?

NiuQ: Nie posiadam ulubionego gatunku, ponieważ słucham każdego gatunku muzyki oprócz polskiego rapu. Bardzo lubię Rock, Metal oraz disco polo. Nietypowo, ale tak jest :D . Ulubionej piosenki raczej nie posiadam, ale podam dwie z lepszych, czyli Flow - Sign oraz Metallica - Whiskey in The Jar. Można też do tego dodać Akcent - Czekam na Ciebie

dyam: Kolejna rzecz która na łączy, ale my nie o tym. Szanuję za Metallice :D Słyszałem, że jesteś wielkim fanem Dragon Balla oraz jesteś w trakcie oglądania Naruto Shippuden. Jak wrażenia? Naruto > DB czy może na odwrót ?

NiuQ: Tak, jestem wielkim fanem Dragon Balla, ale oglądając Naruto emocje są większe, jest w tym uniwersum więcej logiki oraz jest ciekawiej. Na tą chwilę pójdę w stronę Naruto > Dragon Ball, gdyż tak jak mówiłem, więcej się dzieje, większa logika (W db logika skończyła się po Cell Sadze) no i więcej razy się popłakałem przy oglądaniu Jinchuuriki Kyubiego :D

dyam:  Masz zamiar kontynuować swoją przygodę z anime czy Naruto jest ostatnim anime jakie oglądasz?

NiuQ: W ostatnim czasie znajomi z życia realnego jak i gracze z sieci polecają mi kilka innych tytułów więc mam zamiar je pooglądać. Są nimi min. Bleach, One Punch Man, Atak tytanów itd.

dyam: Dobry wybór! Moim kolejnym pytaniem jest: Powodzi ci się w życiu prywatnym? Masz dziewczynę czy chociaż jakąś na oku?

NiuQ: No jo, jestem przystojnym, wysportowanym mężczyzną, więc się powodzi xD . Nie jestem w żadnym związku, ponieważ byłem już w 2 i nie mam narazie ochoty na to, gdyż zawsze wybiorę jakaś dziwną kobietę. Na oku raczej też nie mam, lecz nie powiem, jest sporo ładnych dziewczyn w mojej szkole :D

dyam: No to mogę tylko pozazdrościć urody i życzyć powodzenia :D Przejdźmy do jakichś bardziej codziennych tematów. Bierzesz jakieś używki typu kawa, papierosy czy coś w tym stylu, a może ćpiesz? xD

NiuQ:  Na tą chwilę pluję na każdą używkę, lecz pewnie za jakiś czas, jak skończę 18 w listopadzie to pewnie zostanę przekonany do wypicia raz na jakiś czas piwerka lub innych tego typu :D

dyam: A kręcisz się w towarzystwie, które tak owe używki zażywają? Bo jeśli tak to po pewnym czasie na pewno sam zaczniesz zażywać ;)

NiuQ: Wiadomo, gram w klubie, gdzie prawie wszyscy piją, moi niektórzy znajomi ze szkoły także no i cała reszta. Cały czas się opieram, staram się odmawiać i jak narazie dobrze mi to wychodzi.

dyam:  No to szacuneczek :D Powoli zbliżamy się do końca. Teraz zaczną się juz takie lżejsze pytania, ale na początku muszę cię zapytać o jeszcze jedną rzecz. Jakie są twoje poglądy polityczne ? Dobrze ci sie żyję w naszej pięknej Polsce czy może wolałbyś mieszkać gdzieś za granicą ? 

NiuQ: Jak narazie w Polsce żyje mi się dobrze. Jeżeli miałbym wybierać życie poza granicami Polski to wybrałbym któryś z tych krajów: USA, Hiszpania, Włochy. Co do poglądów politycznych, to ja się w to nie pcham :D

dyam: Dobrze tak więc przejdźmy do tych prostszych pytań. Ulubiony klub piłkarski ?

NiuQ: Real Madryt, A.C. Milan, Liverpool

dyam: Ulubione potrawy i ulubiony kraj oprócz Polski?

NiuQ: Potrawa? Hmmmm Krewetka Królewska z pewnymi dodatkami. Ulubiony kraj? Pójdę w Stronę Włoch/Hiszpanii

dyam: Najlepsza sieć serwerów w galaktyce?

NiuQ: GoPro.... Znaczy się CS-4Frags, CS-4Frags!

dyam: :D Jakieś plany na wakacje już masz? (Tak wiemy już, że jesteś osobą spontaniczną, ale tak profilaktycznie wolałem się zapytać :P)

NiuQ: Raczej żadnych nie mam. Na pewno będę trenował, grał na komputerze, kosił trawę xD. Więcej planów nie mam na ten moment

dyam: Wpadaj do Białegostoku mordo! :D Niestety, ale to już koniec. Masz coś jeszcze do dodania od siebie ?

NiuQ: Może kiedyś wpadnę :D . Jo, chciałbym pozdrowić wszystkich moich fanów płci męskiej jak i żeńskiej. Dziękuję wszystkim za przeczytanie tego wywiadu, a Tobie za propozycje jak i zrealizowanie.

dyam: Dobrze, będę czekał! Ja również ci dziękuję za to, że poświęciłeś mi swój cenny czas. Miłego dnia i trzymaj się!

NiuQ: Hejcia Naklejcia!

Kolejne wywiady będą pojawiały się na dniach! Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad, genialnie się czytało ale wydaje mi SIĘ, że w samej rozmowie użyłeś za dużej czcionki! 

Ale i tak + się należy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...