Skocz do zawartości
Rakuuus

Hmmm. Było karaoke, były turnieje. To może teraz QUIZ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pomysł na ciekawy konkurs. Mianowicie QUIZ. Było by parę różnych pytań np. muzycznych. Była by grana jakaś piosenka i kto pierwszy ten lepszy. Kto będzie pierwszy odgaduje piosenkę (piszę na czacie TS3 nazwę) ten dostanie punkt.  Myślę że była by to fajna akcja która by pozwoliła trochę poznać ludzi którzy są obok nas :D

@ EnZii jak chcesz to chodź na kiedyś na tsa i zobaczymy. Mi wystarcza sam początek nutki/refrenu i już wiem ? ja to fanatyk piosenek, a szczególnie Polskiego Rapu. Puść mi coś z polskiego rapu to zacznę śpiewać XDDD

@ Madraxu to snap odgaduje piosenki? XD!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra obcja tylko fajnie by było gdyby np. 4 osoby walczyły a osoba która wygra tą walke przechodzi dalej i tak aż do finału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie why not. 

Tylko by było to lepiej zorganizowane zrobiłbym tak, że leci dana nuta i jeżeli ktoś zna odpowiedź piszę na czacie wcześniej ustaloną znak lub wyraz i wtedy udziela mu się głosu by udzielił odpowiedzi. Bardziej zrobiłbym to po prostu coś typu Jaka to Melodia niż Quiz. Chociaż Jaką to Melodię łatwo można byłoby oszukać. 

@ EnZii Albo wyszuka na Shazamie, snapie

@ Rakuuuś ^v^ Ta nie wiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No okej Ale uważam, że nie wygra osoba która ma większą znajomość piosenek tylko ta co szybciej wpisze w neta 3 pierwsze wyrazy piosenki.

@ Rakuuuś ^v^ Jednakże uważam, że nie jesteś aż tak dobry by znać KAŻDĄ piosenkę więc lepiej będzie osobą w google dwa pierwsze słowa piosenki znaleść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...