Skocz do zawartości
GarpeQ NDK

Może Turniej o Puchar/Range CS-4FRAGS?

Rekomendowane odpowiedzi

Taki pomysł się w mojej głowie narodził, żeby zrobić turniej na serwerach 5vs5 i 1vs1, o prestiż (XD) i puchar lub rangę cs-4frags?

Można to łatwo zorganizować, a przyniesie to dużo korzyści:

- Zapewni Nowe doznania naszej społecznośći

- Można to wykorzystać do reklamy serwerowni

- Z rozgrywek można prowadzić streama z komentarzem co dodatkowo przyniesie większy rozgłos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny ale i tak nie wypali xD

Ostatnio jak był turniej 1v1 i 2v2 to mecze były często przekładane i uczestnicy sie wkurzali wiec zdaje mi sie ze teraz byłoby podobnie bo admini nie maja czesto czasu ;v 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem na tak:

wprowadziłbym na forum odznaczenia (wklepcie w Google iAwards) 

Za 1/2/3 miejsce otrzymywałoby się nagrodę w postaci odznaczenia na forum, Hajsu psc/przelew, No i 2 dowolne usługi z sklepu na 120dni lub rozdzielić te dni na większa ilość usług.

Stworzyc team osób odpowiedzialnych za to które by tez coś za to otrzymały (odznaka na forum + usługi na serwerach do wyboru)

wiec ;) 

———

aktualnie też wziąłem się za tworzenie panelu do sieci i może znajdę tam miejsce na system turniejów oczywiście zintegrowany z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygram to dacie mi Global Moderatora? Pomysl na tak ale trzeba znalesc ludzi, czas, checi, nagrody i jakis dobry pomysl + wykonanie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwiekszym wyzwaniem będzie znalezienie kilku/kilkunastu drużyn, a potem już postawienie ich o konkretnej godzinie przed sobą. Ale da się zrobić, pomysł jak najbardziej na +++

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Obecnie nie wykluczam, może w najbliższym czasie się tym zajmiemy. Jednak pierw trzeba by było zebrać niezawodną ekipę która nie zawodziłaby przy chociażby sędziowaniu. Ale to w niedalekiej przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...