Sign in to follow this  
Deys

[Wywiad] Carl Johnson

Recommended Posts

Cześć przedstawie wam dzisiaj wywiad z jedną z "legend" Dr'a a jest nią @ Carl Johnson .

Miłego czytania ;)

@ Blaze2Witam. Czy mógłbyś poświęcić mi troszkę czasu na wywiad?

@ Carl Johnson : Cześć, pewnie z przyjemnością.

@ Blaze2: Na początek przedstaw się naszym użytkownikom i powiedz coś o sobie.

@ Carl Johnson : Witam was forumowicze, mam na imię Oskar, mam 19 lat i mieszkam w okolicach Siedlec, a jeżeli chodzi o serwer gram na nim od 2016 roku, nie dawno bo 18 października osiągnąłem 1000 godzin i najpewniej na tym nie poprzestanę ,a na pewno będę jeszcze tutaj przez 2 miesiące.

@ Blaze2Uprzedziłeś moje pytanie o szkołę i plany na przyszłość. Zawód mechanik, może podasz nam przyczny wybrania tego fachu?

@ Carl Johnson : To jest związane z tym że większość szkół technicznych było przepełnionych, choć większość mówi że lepiej właśnie jakbym chodził do technikum to jednak stwierdziłem że wolę sprawdzić się

w zawodzie typowo męskim czyli mechaniku i mam nadzieję że coś więcej z tego będzie ,a plany na przyszłość, za 10-15 lat to pójście w politykę :) ale to około 2030 roku :D

@ Blaze2: Polityka to ciężka sprawa i mam nadzieję, że Twoje plany nie pójdą na marno. Teraz pytanie jak znalazłeś się na sieci CS-4Frags.pl?

@ Carl Johnson : Na sieci znalazłem się dosyć przypadkowo w trakcie zwykłego przeglądania listy serwerów i akurat udało mi się trafić na Deathruna. Grały tu wielkie legendy serwera m. in @ VeBe i @ runi.

Cóż ogólnie nikt mi wcześniej tego serwera nie polecał, więc to było dość przypadkowe, kończyły się właśnie igrzyska w Rio De Janeiro to tak ze sportowych wydarzeń :D ale tak jak mówiłem sam ją znalazłem i do dziś tu jestem.

@ Blaze2Apropo sportu, wiem że bardzo interesujesz się piłką nożną. Może wypowiesz się na ten temat? 

@ Carl Johnson : Jeśli chodzi o piłkę nożnąto pierwszą styczność z oglądaniem jej miałem dosyć dawno temu bo to było aż 14 lat temu. W 2004 roku starszy o 5 lat brat mnie do niej niejako zaraził wówczas był to finał ligi mistrzów, gdy Porto Jose Mourinho pokonywało Monaco aż 3:0. Było wiele wspaniałych finałów, które oglądałem, ale trzy zapadły w pamięć:

-finał 2005 i pogoń Liverpoolu za Milanem;

-finał LM 2008 i nie mogłem uwierzyć jak Chelsea sobie nie poradziła;

-finał LM 2012 i Drogobę z Cechem, którzy mieli niesamowite szczęście.

Piłkę nożną oglądam do dzisiaj.

@ Blaze2: Dobrze czyli ten temat już mamy, a jakiego typu gry komputerowe lubisz najbardziej?

@ Carl Johnson : Jeśli chodzi o kompa to napewno CS, ale jeszcze mogę zaliczyć czasami popularnego "Lulka" czyli League of Legends i Heroes 5 to jest gra której kampanie mi się do dziś nie nudzą tak na prawdę w Heroesa 5 grałem gdy byłem jeszcze w 2/3 klasie podstawówki w szczególności grało się z kolegami po szkole :D To są 3 takie gry które są dla mnie najlepsze.

@ Blaze2 Jak długo grasz w Counter Strike'a?

@ Carl Johnson : Ogólnie Csa rozpocząłem na Cs 1.6 i to się zaczęło w 2009 roku, a w 2014 roku powolutku przerzucałem się na Csa Go czasami grałem w Csa source'a ale to rzadziej.

@ Blaze2: Teraz wrócimy do Twoich 1000 godzin na serwerze. Spodziewałeś się, że nabijesz tyle godzin, czy to może był jakiś Twój długo planowany cel?
@ Carl Johnson Powiem tobie że na początku raczej nie spodziewałem się na tak długą grę.  Myślałem że to może być kolejny taki serwer,  a potem będą kolejne  ale jednak tutaj byli tacy ludzie,  że aż chciało się  grać,  a jeśli chodzi o 1000 godzin  to gdzieś tak chyba od tego roku  planowałem właśnie, że mogę tego dokonać.  W sierpniu już @ Fliper i @ Siri namawiali mnie bym to zrobił, podejrzewałem, że uda mi się to w październiku lub listopadzie i się udało :)
@ Blaze2 Gratuluję Ci osiągniętego celu, a teraz odejdziemy trochę od gier i spytamy się o Twoją ulubioną muzykę, możesz podać nam swoje 2-3 ulubione nuty?

@ Blaze2: Już będziemy kończyć wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić, czy coś dodać od siebie?
@ Carl Johnson Pozdrawiam cały serwer bo bez nich pewnie nie byłoby mnie tu dzisiaj. Pozdrawiam także moich rodziców. A jeśli chodzi o dodanie coś od siebie często poruszana jest kwestia "Carl dlaczego tak dużo mówisz"  poprostu nie lubię ciszy a bez mojego gadania na serwerze byłoby nudno.
@ Blaze2: Dzięki za ten dłuższy czas poświęcony na wywiad, trzymaj się.
@ Carl Johnson : Dzięki Błażejek, Narazie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.