maz1kje

[Wywiad] sneaky

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym przeprowadziłem wywiad z @ sneaky. Rozmowa była bardzo przyjemna. Osobiście to mój pierwszy wywiad więc prosiłbym o wyrozumiałość.

@ PeterKiller - Hejka sneaky, czy znalazłbyś chwilę czasu na udzielenie mi wywiadu?

@ sneaky - Siemka, oczywiście.

@ PeterKiller - Więc może na rozpoczęcie wywiadu przedstaw się nam oraz powiedz o sobie kilka zdań.

@ sneaky - Cześć wszystkim, nazywam się Kuba i mam 15 lat. Chodzę do klasy 3 gimnazjum. Mieszkam na wsi koło Elbląga. Interesuję się piłką nożną, siatkówką i e-sportem.

@ PeterKiller - Piłka nożna powiadasz, osiągnąłeś jakieś sukcesy w tej dyscyplinie czy to taka bardziej podwórkowa gra?

@ sneaky - Moim jedynym sukcesem było zdobycie jednego pucharu za 2 miejsce a tak to tylko gra podwórkowa.

@ PeterKiller - Widzę, że jakieś sukcesy są. Trzymam kciuki za to żebyś zdobywał kolejne osiągnięcia w tej dyscyplinie. Zatem przejdźmy do następnego pytania. Gdzie zamierasz uczyć się po zakończeniu gimnazjum, jaki kierunek wybierzesz?

@ sneaky - Po ukończeniu gimnazjum mam w planach wybrać zawód informatyk.

@ PeterKiller - Masz bardzo ambitne plany, życzę powodzenia w dostaniu się do jak najlepszej szkoły.Czy masz jakieś plany na przyszłość oprócz wyboru miejsca nauki?

@ sneaky - Na ten moment nie posiadam takich planów.

@ PeterKiller - Zatem przejdźmy do kolejnego pytania. Masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny lub utwór który ci się podoba?

@ sneaky - Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest hip hop a natomiast utworem który najbardziej mi się podoba jest:

@ PeterKiller -  Widzę, że trochę nas łączy ale my nie tu o tym.Kolejne pytanie tym razem czy masz jakieś ulubione filmy, gatunek? 

@ sneaky - Najbardziej lubię oglądać komedie a ulubionym moim filmem jest "Mały Człowiek".

@ PeterKiller - Zauważyłem, że ktoś tu lubi się trochę pośmiać. Za to moim kolejnym pytaniem jest: Jak tam w życiu towarzyskim.Masz jakąś dziewczynę lub taką osobę która ci się podoba?

@ sneaky - Na chwilę obecną nie posiadam takiej osoby.

@ PeterKillerZatem zbliżamy się powoli do końca oraz zaczną pojawiać się lżejsze pytanka,ale jeszcze teraz takie pytanie z serii trudniejszych.Czy dobrze ci się żyje w naszej ojczyźnie?

@ sneaky - Tak, bardzo dobrze mi się żyję w mojej ojczyźnie.

@ PeterKiller - Dobrze więc przechodzimy już do prostszych pytań. Masz już jakieś plany na wakacje?

@ sneaky - Na razie nie mam żadnych planów na ten okres.

@ PeterKiller - Jaka jest twoja ulubiona potrawa.

@ sneaky - Moją ulubioną potrawą oczywiście jest kebab.

@ PeterKiller - Czy chciałbyś wyjechać kiedyś do innego kraju, jak tak to podaj do jakiego.

@ sneaky - Jasne, najbardziej chciałbym wyjechać do Hiszpanii.

@ PeterKiller - Posiadasz jakąś ulubioną grę komputerową?

@ sneaky - Tak jest nią CS GO.

@ PeterKiller - Jaki jest twój ulubiony zespół piłkarski?

@ sneaky - Ulubionym klubem jest Real Madryt.

@ PeterKiller - Najlepsza sieć serwerów na świecie?

@ sneaky - Oczywiście, że CS-4frags.pl.

@ PeterKiller - Niestety ale to już koniec naszego wywiadu. Masz coś do dodania od siebie, chcesz kogoś pozdrowić??

@ sneaky - Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. 

@ PeterKiller - Zatem, dziękuje za poświęcony mi czas. Miłego wieczoru oraz trzymaj się.

@ sneaky - Ja także dziękuje, również życzę miłego wieczoru.

@ Endzik zapraszam za tydzień :D

Wywiad całkiem fajnie przeprowadzony, zaś odpowiedzi wyglądają nieco komicznie.
Myślę, że nie jest problemem rozbudować swojej odpowiedzi do zdania mającego więcej niż kilka słów. To serio nie jest aż takie trudne, a czytałoby się to 10 razy lepiej.
Śmiesznie wygląda chociażby wymiana zdań:

•   (...) Po ukończeniu gimnazjum mam w planach wybrać zawód informatyk.
  •   Masz bardzo ambitne plany (...)

Odbiegłem troszkę od tematu, ale podsumowując - rób to dalej, bo z biegiem czasu będzie to wyglądać coraz lepiej, a od gości wymagaj więcej XD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.