Skocz do zawartości

NiuQ

✓ zrealizowane [Propozycja] VIP za godziny spędzone na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Nick z gry: 

NiuQ

Czego dotyczy?: 

Witam. Przejdę od razu do rzeczy. Proponuję, aby zostało wprowadzone na serwery coś w stylu:

75h na serwerze - Vip na tydzień

100h - SVip na tydzień

150h - Vip na miesiąc

200h - SVip na miesiąc

Itd.

Uważam, że jest to fajna inicjatywa, gdyż zachęciło by to graczy do spędzania większej ilości czasu na serwerach. Oczywiście nie musi być to taki taryfikator. 

Coś podobnego jest już wprowadzone na Deathrunie, gdzie za przegraną daną ilość godzin, poprzez komendę !nagroda otrzymujemy vipa na dany czas.

Moim zdaniem powinno to zostać wprowadzone na pozostałe serwery, aby zachęciło to graczy do spędzania większej ilości czasu na naszych serwerach. 

Oczywiście godziny ze specta by się nie zaliczały, a na każdy serwer powinien zostać dodany system Anty AFK, który po 1 minucie bezczynności kickuje gracza z serwera.

Już kiedyś złożyłem taką propozycję, jednak została ona wprowadzona tylko na Deathruna (chyba), a moim zdaniem powinno się pojawić także na wszystkich pozostałych serwerach.

Mam nadzieję, że przyjmiecie to pozytywnie. Pozdrawiam ^^.

Materiał: (niewymagany): ---

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł dobry ale trzeba będzie dobrze dobrać długość trwania usługi do wymaganego czasu spędzonego na serwerze. Ktoś jednorazowo dostanie VIP'a i przez ten czas nabije godziny na kolejnego

Ogólnie jestem ZA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym zmienił na system punktów, które można wymienić za usługę. Można by było je zdobywać za kille/wygrane rundy/jakieś paki i takie tam w zależności od serwera. Chociaż sam nie wiem, bo z jednej strony można oszukiwać po prostu afcząc, a z drugiej 75h to dużo i można wprowadzić zabezpieczenie, które by nie naliczało czasu jak na serwerze jest mniej niż 3 osoby czy coś takiego. Ogólnie na tak, popieram nagradzanie za granie na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym jeszcze dodał, że osoby nowe na serwerze po przegraniu pierwszych 10h również otrzymują VIP'a bądź tam SVIP'a etc. na 3 dni <do ustalenia>, aby zachęcić osobę do dalszej gry na serwerze i wbijaniu na nim godzin. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za :)

Zachęciłoby to graczy do dłuższego przybywania na serwerze, ale również wynagrodziło w pewien sposób czas spędzony na naszym serwerze.

By HuRiN,

Uzasadnij swą wypowiedź gdyż może zostać to uznane za spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

@NiuQ Mógłbyś zrobić taką jakby tabelę informacyjną w dziale w ogłoszeń? Możemy potem ewentualnie do boxa z prawej strony forum dodać przekierowanie do informacji dot. nagród

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.