VDS

[Wywiad] NiuQ

Recommended Posts

Więc tak, @ ciastkojm.png FREZZZE jako iż w swoim życiu widziałem jak i robiłem dużo wywiadów to mogę stwierdzić, że średni ten wywiad.

Za mało pytań. Moim zdaniem w każdym wywiadzie, aby wywiad wypadł dobrze musi być najmniej dwadzieścia pytań, a u ciebie jest tylko jedenaście. Oczywiście o @prezentmod.png NiuQ można się trochę dowiedzieć, ale stary masz jedenaście pytań z czego 3 to powitanie, pozdrowienie oraz pożegnanie. Za mało, ale i tak plusem są chęci bez nich nie byłoby forum. To właśnie one tworzą forum, ponieważ bez chęci nic byśmy nie robili, a jakbyśmy nic nie robili to by nie było forum. Drugą rzeczą są zdjęcia. Oczywiście są piosenki ulubione @prezentmod.png NiuQ'a, ale jakbyś dał więcej pytań i bardziej się wgłębiał w jego życie to byś się dowiedział przykładowo, jakiej rasy dana osoba ma psa i mógłbyś wkleić zdjęcie tej rasy. No i ostatnia już rzecz według mnie najważniejsza, bo bez niej nie da się prawie czytać wywiadu, a mianowicie jak zadasz pytanie to dawaj 2 razy w dół i odpowiedź, bo teraz się zlewają napisy.

Mam nadzieję, że w następnym wywiadzie postarasz się bardziej, a teraz daję ci plusa za chęci.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.