Skocz do zawartości
VDS

[Wywiad] TicTac

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

@ ciastkojm.png FREZZZE Siemka! Chciałbyś poświęcić mi chwilę na wywiad?

@ ciastkojm.png TicTac Cześć jasne, z przyjemnością.

@ ciastkojm.png FREZZZE Może na sam początek przedstawisz się nam i powiesz coś o sobie? 

@ ciastkojm.png TicTac A więc tak nazywam, się Michał mam 16 lat uczęszczam do technikum. Od roku ćwiczę brazylijskie jiu jitsu oraz gram w drużynie piłkarskiej.
@ ciastkojm.png FREZZZE Jakie są twoje zainteresowania?
@ ciastkojm.png TicTac Od najmłodszych lat interesuję się sportami drużynowymi wszelakiej maści, lecz najbardziej lubię piłkę nożną. Moim drugim zainteresowaniem jest elektryka do dziś pamiętam jak wszystko rozkręcałem na przykład gniazdka.
@ ciastkojm.png FREZZZE Na jakim profilu w technikum jesteś i dlaczego akurat ten?
@ ciastkojm.png TicTac Oczywiście, że na profilu elektrycznym jak wspomniałem wcześniej od małego mnie to interesuje oraz po prostu lubię to robić.
@ ciastkojm.png FREZZZE Wspominałeś o jiu jitsu co sprawiło że akurat ten sport trenujesz?
@ ciastkojm.png TicTac Jiu jitsu wybrałem akurat dlatego, że nie jest to sport siłowy, lecz techniczny nie trzeba mieć predyspozycji, by być dobrym wystarczy systematyczny i przykładny trening.
@ ciastkojm.png FREZZZE Może zejdźmy na sprawy sieci. Jak znalazłeś się na 4Frags?
@ ciastkojm.png TicTac Szczerze to całkiem przypadkiem rok temu w wakacje miałem wypadek i złamałem nogę w udzie i z czystej nudy trafiłem na serwer dr+kl gdzie poznałem świetne osoby takie jak @uszypomocnik.png KilleR. i @candlesweteran.png ParkereK bardzo mi się spodobało dlatego zostałem.
@ ciastkojm.png FREZZZE Co chciałbyś osiągnąć na tej sieci
@ ciastkojm.png TicTac Ciężkie pytanie moim zdaniem osiągnąłem już dużo nawet więcej niż myślałem ten fakt mnie bardzo cieszy to, co chciałem to już osiągnąłem.

@ ciastkojm.png FREZZZE Na jakich serwerach grasz i dlaczego?
@ ciastkojm.png TicTac Ostatnio nie gram na żadnym, aczkolwiek wcześniej grałem na dr+kl oraz awp+ns+bh, ponieważ miło mi się spędzało czas z osobami grającymi tam a w najbliższym czasie zamierzam zacząć gre na zwykłym deathrunie.
@ ciastkojm.png FREZZZE Ile czasu spędzałeś grając na naszych serwerach?
@ ciastkojm.png TicTac Starałem się jak najwięcej najczęściej, bywałem po godzinie lub dwóch zależności od dnia, gdyż musiałem nie kiedy się po uczyć.
@ ciastkojm.png FREZZZE Dobrze. Wywiad dobiega końca i zostaje mi ostatnie pytanie. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz i dlaczego. Podaj 2 przykładowe utwory.

@ ciastkojm.png TicTac Ogółem słucham polskiego rapu przypadł mi bardzo do gustu zwłaszcza utwory kilku raperów takich jak Quebonafide, u którego najbardziej lubię „Prowo” czy też Reto, którego słucham od jego wybicia się na utworze „Bossman”.

 

@ ciastkojm.png FREZZZE Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

@ ciastkojm.png TicTac A więc chciałbym pozdrowić osoby, z którymi się lubię oraz dobrze dogaduje, czyli @prezentmod.png diN@prezentmod.png NiuQ @candlesweteran.png ParkereK@prezentmod.png Blejz Ciebie oraz @sniezkauzytkownik.png Carl Johnson

@ ciastkojm.png FREZZZE Dzięki za pozdrowienie! Dzięki za poświęcenie mi czasu na wywiad! Trzymaj się!

@ ciastkojm.png TicTac Dziękuje również trzymaj się!

 

 

@gwiazdkawlascicielser.png Rakuuus narazie jm+ później rangi niżej :)

@prezentmod.png Blejz Możesz być kolejny

  • Lubię to 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Kolejny masny wywiadzik. Trzymaj tak dalej 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Bardzo dobry wywiad. Może następny ze mną @ ciastkojm.png FREZZZE?

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Kozak wywiadzik @ ciastkojm.png FREZZZE i @ ciastkojm.png TicTac !!!

Jak zwykle dobra robota

Oby tak dalej!!

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano


Kozak wywiad, bardzo przyjemnie się czyta. Trzymaj tak dalej.

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dzięki za wywiad @ ciastkojm.png FREZZZE ale musiałeś zapomnieć o pozdrowieniu @prezentmod.png NiuQ @bombkaadmin.png Robert @candlesweteran.png ParkereK @prezentmod.png Blejz @prezentmod.png diN @ludzikredaktor.png PeterKiller oraz @sniezkauzytkownik.png Carl Johnson

  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Co Ty pier*olisz a kiedy ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Fajnie, że redaktorka nie została całkowicie zapomniana, dobry wywiadzik byku, pozdro. 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Spox wywiadzik oby takd dalej

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Ale ciasteczkowa rozmowa

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Spoczko wywiad , oby tak dalej :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Bardzo fajny wywiadzik, czekam na więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wywiady na + kiedy kolejny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...