VDS

[Wywiad] Blejz

Recommended Posts

@ ciastkojm.png FREZZZE Cześć! Poświęciłbyś mi trochę czasu na wywiad?
@prezentmod.png Blejz Siemka, pewnie z przyjemnością.
@ ciastkojm.png FREZZZE Na sam początek przedstaw się osobom czytającym i opowiedz coś o sobie.
@prezentmod.png Blejz  Jestem Błażej, mam 17 lat i mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim. Uczęszczam do Technikum w Iławie na profil Grafik komputerowy z poligrafią cyfrową.
@ ciastkojm.png FREZZZE  Dlaczego akurat taki profil?
@prezentmod.png Blejz  Ojciec jest informatykiem i w przyszłości można powiedzieć że mamy plany zrobić nawet własną firmę, która głównie zajmowałaby się robieniem stron internetowych.
@ ciastkojm.png FREZZZE Jakie są Twoje zainteresowania?
@prezentmod.png Blejz Hmmm, ciężko powiedzieć, raczej jest to e-sport i sport, w szczególności piłka ręczna 
@ ciastkojm.png FREZZZE Jakie są Twoje ulubione drużyny?

@prezentmod.png Blejz  W CS:GO jest to Navi, a w piłce ręcznej Paris SG Handball.
@ ciastkojm.png FREZZZE Co robisz na co dzień?
@prezentmod.png Blejz Zazwyczaj gram w gry komputerowe, wychodzę ze znajomymi albo spędzam czas z rodziną.

@ ciastkojm.png FREZZZE Twoi znajomi wiedzą o Twoim udziale w życie sieci i co o tym myślą?
@prezentmod.png Blejz  Wie o tym moich dwóch znajomych, jednemu z nich jest to obojętne mówi że przynajmniej nabieram jakiegoś doświadczenia, a drugi obserwuje nieraz co robię na lekcji jak przesiaduję na forum i mówi że chciałby się sprawdzić w takim czymś ale po dniu by go wyrzucili.

@ ciastkojm.png FREZZZE Skoro już jesteśmy przy sprawach sieci to jak się na niej znalazłeś?
@prezentmod.png Blejz Całkowitym przypadkiem, szukałem serwera typu Deathmatch i znalazłem serwer MG, gdzie zostałem miło przyjęty przez graczy po tym odstawiłem serwery na miesiąc ale potem wróciłem, grałem miesiąc 2 dni po moich 16-stych urodzinach złożyłem podanie, które zostało przyjęte i tak zostało.
@ ciastkojm.png FREZZZE Aktualnie posiadasz Moderatora, jakie są twoje obowiązki posiadając tą rangę?
@prezentmod.png Blejz Na pewno dbanie o rozwój i panowanie dobrej atmosfery na forum, jako Mod mogę dodawać też usługi w naszym sklepie i dodawać rangi na forum, odpowiadam Ci tak w skrócie bo za jakiś czas może sam się przekonasz.
@ ciastkojm.png FREZZZE Chciałbyś osiągnąć coś więcej czy wystarczy Ci ranga którą masz teraz?

@prezentmod.png Blejz Na razie wolę ogarnąć rolę moderatora bo to dopiero mój początek ale może w jakiejś dalekiej przyszłości jak zjawi się propozycja o awans na pewno nie odmówię.
@ ciastkojm.png FREZZZE Grasz na jakiś serwerach na sieci?
@prezentmod.png Blejz Gram na dwóch jest to serwer Only Mirage, którego jestem opiekunem oraz Deathrun, gdzie jestem adminem także na pewno można mnie tam spotkać.
@ ciastkojm.png FREZZZE  Ile czasu potrafisz poświęcić na graniu na tych serwerach?
@prezentmod.png Blejz  Zależy od dnia, sytuacji i samopoczucia, czasami mogę grać nawet po 3-5h, a przy gorszym dniu 1-2h.
@ ciastkojm.png FREZZZE Jakiego rodzaju muzyki słuchasz i dlaczego akurat ten? Podaj 2 przykładowe utwory.

@prezentmod.png Blejz Głównie słucham rapu i trapu, dlaczego? Sam nie wiem jakoś najbardziej ten gatunek przypadł mi do gustu.

@ ciastkojm.png FREZZZE Skończyły mi się pytania więc wywiad dobiegł końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić i wytypować kolejną osobę z którą mam przeprowadzić wywiad?
@prezentmod.png Blejz Jeżeli chodzi o pozdrowienia to chciałbym pozdrowić na pewno @reniferubteam.png RaVeN, z którym trzymam się od mojego początku na sieci, na pewno jeszcze moją dobrą mordkę @prezentmod.png NiuQ, jeszcze @ ciastkojm.png TicTac i moich chłopów z OM, oraz tak o żeby nie było że samych chłopaków to jeszcze @sercekobieta.png Lidziaa  @bombkaadmin.png Aleksandra i @sercekobieta.png Vasti . Myślę że ciekawy wywiadzik byłby z @ludzikfpfb.png TerroR, chętnie po jego przemianie przeczytałbym wywiad z jego udziałem.
@ ciastkojm.png FREZZZE Dzięki za poświęcenie czasu! Trzymaj się!
@prezentmod.png Blejz Również dziękuje, do zobaczenia na forum

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.