Jump to content

Sign in to follow this  
Pyrson

[Podanie] Pyrson a nuż widelec może się uda ;)

Recommended Posts

✘ Imię: Michał

✘ Nick: Pyrson Cs-4frags.pl

✘ Wiek: 14 (W lutym 15)

✘ Link do GT z przegranymi godzinami:

https://www.gametracker.com/player/Pyrson CS-4Frags.PL/80.72.45.122:27195/

Nadrobione zostanie jak Najszybciej

✘ SteamID: STEAM_1:1:123312640

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7,5

✘ Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem:

Adminem chciałbym zostać ze względu na to że mam bardzo dużo czasu na granie na serwerze (codziennie mógłbym wbijać nawet po 3h dziennie jak nie więcej) , a ostatnio serwer bardzo mi się spodobał. Od kiedy Cs:Go jest darmowy to na serwer wchodzi dużo cheaterów którym na pewno bym zapobiegł, pilnowałbym porządku na owym serwerze. Uważam, że jestem bardzo szanowany ponieważ często pomagam ludziom w takich rzeczach jak np. komendy, podaje im forum jeżeli się o to pytają itd... Chciałbym zostać adminem, ponieważ na serwerze jest Tylko Opiekun Floki (ostatnie przyjęte podanie było w styczniu i było to podanie Flokiego o opiekuna serwera). Chciałbym bardzo mu pomóc w pilnowaniu takiego serwerka jakim jest Awp #2.

✘ Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Tak :derkuz:

✘ Coś o sobie: Mam na imię Michał pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego, dokładniej we Włocławku (można kojarzyć z klubem Anwil Włocławek lub z Ketchupem "Włocławek"). Interesuje się piłką nożną. Chodzę do szkoły sportowej znajdującej się w moim mieście. Mam rodzeństwo a dokładniej brata który w maju będzie miał 20 lat. Na serwerach 4Fragsa gram Codziennie jak i codziennie jestem na forum. W piłkę nożną gram od małego dziecka. Ostatnio zainteresowałem się również informatyką i postanowiłem, że na taki kierunek wybiorę w szkole średniej, a dokładnie w technikum. W szkole idzie mi nawet dobrze (jakoś na 4,3 idzie). Angażuję się w życie forum jak i serwerów jak tylko mogę. Gram również na Deathrunie gdzie jestem fajnie przyjmowany. Właśnie z tamtąt zna mnie bardzo wiele osóbek takich jak @bombkaadmin.png Carl Johnson lub @prezentmod.png NiuQ

Junior Admin

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Nie spełniasz wymagań.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...