VDS

[Wywiad] TerroR

Recommended Posts

@ ciastkojm.png FREZZZE Cześć! Poświęciłbyś mi trochę czasu na wywiad?

@ ciastkojm.png TerroR Witaj, oczywiście, że tak, myślałem, że już nie doczekam się tego wywiadu ^^.

@ ciastkojm.png FREZZZE Na sam początek przedstaw się osobom czytającym i opowiedz coś o sobie.

@ ciastkojm.png TerroR A więc tak, mam na imię Dominik, 18 latek mam, za niecały miesiąc już 19, będzie chlane, oczywiście zapraszam wszystkich forumowiczów <3. Pochodzę z Warszawy z miasta gangsterów . Na samym początku mieszkałem na Pradze, później przeprowadziłem się na Mokotów, a obecnie mieszkam na wsi u babci. szczerze wam powiem, że lepiej mi się mieszka na wsi, niż w mieście. Wiadomo bliżej do centr handlowych, ale wdychać ten smog to nie na moje płuca XD. Na wsi, świeże powietrze, jeziorka, wszystko co potrzeba tak młodemu człowiekowi jakim jestem ja ^^.

@ ciastkojm.png FREZZZE Jakie są Twoje zainteresowania?

@ ciastkojm.png TerroR Bardzo lubię oglądać piłkę nożną, dodam tutaj, że moim ulubionym klubem jest FC Barcelona i kibicuje jej od dzieciaka. Kiedyś bardzo dużo grałem w piłkę nożną, ale przez kontuzję musiałem zrezygnować. Od jakiegoś czasu trenuje kick - boxing. Wiadomo chciałbym kiedyś zawalczyć gdzieś zawodowo, ale do tego jeszcze bardzo długa droga, ale trzymajcie za mnie kciuki ^^. Lubię oglądać piłkę siatkową, aczkolwiek za bardzo nie lubię jej uprawiać. Interesuję się również marihuaną w Polsce, bardzo dużo czytam o tym w internecie i jestem ciekaw, czy za mojego żywota zostanie ona wreszcie zalegalizowana. Pierwsze kroki już w tym kierunku są robione, więc kto wie .

@ ciastkojm.png FREZZZE Skąd twoje zainteresowania marihuaną?

@ ciastkojm.png TerroR Woo, zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. Hmm skąd zainteresowanie? Jednego pięknego wieczoru, zostałem zaproszony do kumpla, wtedy nie wiedziałem co jest grane, przyszedłem, jakby nigdy nic, a chłopaki do mnie, jarasz buszka, a ja czemu nie? No to zapaliłem buszka z wiaderka i to był mój pierwszy raz i byłem w innej planecie, ale spodobało mi się to i zacząłem palić coraz więcej i więcej i palę do tej pory. Dużo czytałem o tym, że marihuana dużo pomaga osobom na raka, więc czemu coś co pomaga jest zabronione w naszym państwie?

@ ciastkojm.png FREZZZE Też kilkukrotnie zdarzyło mi się zapalić i i też nie rozumiem czemu jest ona zakazana mogło by to przynieść duże zyski dla państwa. Skoro wywiad pojawi się na forum to wypadałoby o nie zapytać. Jak znalazłeś się na sieci?

@ ciastkojm.png TerroR Otóż to dobrze prawisz, ale wiesz znajdą się tacy, żeby tylko tego nie zalegalizować będą wymyślać różne rzeczy, że ona jest nie zdrowa itp. Na sieci znalazłem się poprzez serwer JB #2, którego już niestety nie ma na naszej sieci niestety  Było to bardzo dawno i nawet nie spodziewałem się, że zostanę tutaj, aż do tego momentu, były wzloty i upadki, ale już wszystko jest na dobrej drodze i oby tak dalej ^^.

@ ciastkojm.png FREZZZE Twoi znajomi wiedzą o Twoim udziale w życie sieci i co o tym myślą?

@ ciastkojm.png TerroR Niektórzy wiedzą ( Ci co przychodzą do mnie na chatę ). Żebym się chwalił gdzieś znajomym na jakimś spotkaniu, czy coś w tym stylu to im o tym nie mówię, bo uważam, że ich to nie obchodzi. Jeżeli chodzi o tych pierwszych to tak samo, jak ci drudzy, nie obchodzi ich to co ja działam w internetach.

@ ciastkojm.png FREZZZE Jakie są twoje zadania posiadając Junior Moderatora?

@ ciastkojm.png TerroR Za dużo tych zadań, jako Junior Moderator nie mam, ponieważ jest mi powierzone, zamykanie tematów, otwieranie tematów i karanie użytkowników, jeżeli nie przestrzegają regulaminu.

@ ciastkojm.png FREZZZE Chciałbyś osiągnąć coś więcej czy wystarczy Ci ranga którą masz teraz?

@ ciastkojm.png TerroR Oczywiście, że chciałbym osiągnąć o wiele więcej i robię wszystko, aby wspinać się, jak najwyżej.

@ ciastkojm.png FREZZZE Grasz na jakiś serwerach na sieci?

@ ciastkojm.png TerroR Kiedyś grałem na wszystkich serwerach, nie dawno jeszcze grałem na TTT, ale serwer upadł i nie gram już tam. Przed chwilą dostałem admina na serwerze @gwiazdkawlascicielser.png Roberrt , którego pozdrawiam gorąco.

@ ciastkojm.png FREZZZE Gratulacje! Ostatnie pytanie już bardziej 4fun jakiej muzyky słuchasz i dlaczego akurat ten rodzaj muzyki oraz dodatkowo podaj 2 przykładowe utwory.

@ ciastkojm.png TerroR  Ulubionego gatunku muzyki nie mam, po prostu słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. 
- Kawałek Gurala, którego bardzo propsuje -->

Tutaj trochę Disco Polo, bo jak tutaj bawić się bez naszego Polskiego Disco Polo -->

No i jeszcze jeden kawałeczek, ale już zagraniczny, a jest nim Eminem - Till I Collapse -->

@ ciastkojm.png FREZZZE Skończyły mi się pytania więc wywiad dobiegł końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić i wytypować kolejną osobę z którą mam przeprowadzić wywiad?

@ ciastkojm.png TerroR Oczywiście chciałbym pozdrowić moich najserdeczniejszych kumpli z administracji, pozderkii ;*. No i oczywiście wszystkich użytkowników forum gorące pozdrowienia dla wszystkich od TerroR'ka <3 Do kolejnego wywiadu nominuje @wlascicielczapka.png LaCuty!

@ ciastkojm.png FREZZZE Dzięki za poświęcenie czasu! Trzymaj się!

@ ciastkojm.png TerroR Również dzięki, trzymaj się ramy wariacie.

Za rządów Pisó tych socjalistów to nie doczekamy sie legalizacji maryszki, ponieważ oni wolą dawać nasze pieniądze czyt 500+, niż poprawić gospodarke i czerpać podatki z marysi albo wprowadzić elektrownie jądrową to oni czerpia energie z wegla oni sa nie normalni 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.