VDS

[Wywiad] LaCuty

Recommended Posts

@ ciastkojm.png FREZZZE Cześć! Poświęciłbyś mi trochę czasu na wywiad?

@wlascicielczapka.png LaCuty Jasne, zawsze.

@ ciastkojm.png FREZZZE Na sam początek przedstaw się osobom czytającym i opowiedz coś o sobie.

@wlascicielczapka.png LaCuty Witam, nazywam się Patryk, mam 18 lat i jestem jednym z trzech właścicieli tej sieci.

@ ciastkojm.png FREZZZE Czym się interesujesz i co robisz poza zajmowaniem się siecią?

@wlascicielczapka.png LaCuty Uczęszczam do szkoły, zresztą jak większość osób tutaj, interesuje się mocno branżą IT, co pewnie większość wie. Wcześniej grałem w piłkę nożna, nawet w jednym klubie z @wlascicielczapka.png GeForce ale tak mnie hejtował, że odpuściłem sobie. Tak ze spraw związanymi z kompem to pogrywam sobie w gierki, głównie w CS:GO.

@ ciastkojm.png FREZZZE Co sprawiło, że intersujesz się branżą informatyczną?

@wlascicielczapka.png LaCuty Jak dostałem pierwszy komputer, problemem dla mnie było nawet zainstalowanie płyty z gazety XD W sumie to dla każdego u mnie w domu, co sprawiło, że często odwiedzał nas informatyk, przede wszystkim w sprawach błahych...Za każdym razem kiedy miał pokazać coś komuś z nas to patrzyłem na to ja, mimo tego, że nie brał mnie na poważnie bo miałem coś koło 6 lat XD Mimo wszystko nie poddawałem się i patrzyłem ciągle jak naprawiał komputer etc. Mega mnie ciekawiła magia jaką wykonywał i zawsze gdzieś z tyłu głowy miałem to żeby się nauczyć, ostateczną decyzję apropo kierunku pomógł mi podjąć @wlascicielczapka.png GeForce , zaproponował żebyśmy razem poszli do jednej szkoły, bo wiedział, że mam gdzieś z tyłu głowy, żeby tam iść. Nie ukrywam, że bałem się tego strasznie bo myślałem, że będę największym dzbanem w klasie, jednak dzięki tej sieci, @wlascicielczapka.png n.o.x oraz przede wszystkim @wlascicielczapka.png GeForce bardzo dużo się nauczyłem w tym kierunku, przez co robię szkółkę na ez. Dzięki temu co nauczyłem się przede wszystkim tutaj oraz od Kamila, resztę klasy mam za dzbany i czuje się mega pewnie w tym kierunku.

@ ciastkojm.png FREZZZE Zajmijmy się siecią, bo przecież wywiad ten pojawi się na forum. Skąd pomysł na nazwę sieci?

@wlascicielczapka.png LaCuty Ooj mega z przypadku, trochę czasu siedzieliśmy z Kamilem nad wymyśleniem ale ostatecznie siadła ta oto nazwa.

@ ciastkojm.png FREZZZE Co sprawiło, że postanowiliście stworzyć sieć serwerów?

@wlascicielczapka.png LaCuty Byliśmy przed początkiem tej sieci na innej, na której @wlascicielczapka.png GeForce był technikiem serwerów, ja przyszedłem tam z nim bo kminiliśmy coś nad własnym deathrunem i zostałem pomocnikiem na każdym z jego serwerów. Po jakimś czasie (chyba kilku miesiącach), właściciel poprzedniej sieci próbował nas oszukiwać na wiele sposobów, dlatego Kamil zaproponował założenie własnej sieci. Jako, że nie miał on umiejętności do robienia forum, poprosił mnie abym ja coś pokminił w tym kierunku, a on zaproponował, że zajmie się serwerami. Początkowe kilka dni tak było, jednak bardzo szybko do projektu dołączył się @wlascicielczapka.png n.o.x, który już wtedy miał niemałą wiedzę w temacie stron internetowych i serwerów.

@ ciastkojm.png FREZZZE Może pamiętasz jaki był wasz pierwszy serwer już na 4f?

@wlascicielczapka.png LaCuty Wydaje mi się, że to był Deathrun classic, chwilkę po nim pojawiły się Multi Areny i Only DD2.

@ ciastkojm.png FREZZZE Co dotychczas sprawiło Ci największą przyjemność posiadając własną sieć?

@wlascicielczapka.png LaCuty Przez większość czasu nic, ostatnimi czasy kiedy ludzie zaczęli mocno propsować mnie oraz doceniać/chwalić, to sprawiło, że czuję się zmotywowany i to przypomina mi, że te nieprzespane noce które poświęciłem dla forum były tego warte. Ludzie przypomnieli mi, że nie robię tego tylko dla siebie ale też dla nich.

@ ciastkojm.png FREZZZE Co zajmuje Ci najwięcej czasu prowadząc sieć?

@wlascicielczapka.png LaCuty Często poprawianie błędów, pilnowanie/nadzorowanie administracji aczkolwiek zdecydowanie najwięcej czasu zajmuje mi realizowanie nowo wymyślonych modyfikacji związanych z forum czy też serwerami. Nie ukrywam również, że bardzo często kiedy siadam do komputera wiedząc, że nie mam nic w planie do roboty, wchodzę na ts'a aby pograć sobie z ludźmi z sieci i ciągle przychodzą użytkownicy którzy potrzebują pomocy/mają pytania. Oczywiście nie mam pretensji, od tego jestem.

@ ciastkojm.png FREZZZE Z czego jesteś najbardziej dumny?

@wlascicielczapka.png LaCuty Ostatnio, chyba najbardziej z siebie samego. Ci, którzy są na sieci od dłuższego wiedzą jak wielką przemianę przeszedłem. Przede wszystkim pod względem dojrzałości, pracowitości. To ile zdobyłem doświadczenia oraz jak zwiększyłem swoje umiejętności przez ostatni rok jest godne podziwu. Sam @wlascicielczapka.png n.o.x mi to przyznał, KRy0ZJb.png , za co również dziękuję bo takie słowa jeszcze bardziej mnie motywują.

@ ciastkojm.png FREZZZE Jak oceniasz funkcjonowanie sieci?

@wlascicielczapka.png LaCuty Ma wzloty i upadki, jednakże na chwilę obecną, jest to zdecydowanie wzlot.

@ ciastkojm.png FREZZZE Co spowodowało że sieć określana jest jedną z najlepszych w Polsce?

@wlascicielczapka.png LaCuty Myślę, że decydują o tym gracze, ich opinia oraz ich chęć do grania na naszych serwerach. Skoro określają ją jako jedną z najlepszych to znaczy, że nasze pomysły oraz wprowadzane zmiany są dla nich jak najbardziej odpowiednie.

@ ciastkojm.png FREZZZE Który z serwerów oceniasz jako najlepszy i dlaczego?

@wlascicielczapka.png LaCuty Wydaje mi się, że każdy serwer jest dobry. Uważam tak ponieważ na każdym z nich każdego dnia pojawiają się ludzie którzy z jakiegoś powodu muszą tam wracać. Jest kilka które potrzebują małych poprawek aczkolwiek to nie oznacza, że są złe.

@ ciastkojm.png FREZZZE Ostatnie moje pytanie co chciałbyś zmienić na sieci?

@wlascicielczapka.png LaCuty Chciałbym aby każdy z administratorów starał się robić wszystko na 100%, aby każde przez nich wykonane zadanie zapierało mi dech w piersiach. Nie mogę powiedzieć, że wykonywana przez nich robota jest zła, aczkolwiek czasami mogli by się bardziej do tego przyłożyć (muszę się czepiać, bo inaczej będą pracować coraz gorzej).

@ ciastkojm.png FREZZZE Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? Oraz nominuj kolejną osobę z którą mam przeprowadzić wywiad.

@wlascicielczapka.png LaCuty Chciałbym pozdrowić i podziękować każdemu który dołożył chociaż najmniejszą cegiełkę do funkcjonowania tej sieci. Nawet grając wspomagacie nas i zapewniacie dalszy rozwój. Jednakże osobiście chciałbym tutaj skierować pewne słowa do jednego z administratorów. @lizakjunior.pngFliper, pozdro poćwicz bo więcej Cię nie będę boostował. Nominuje @prezentmod.png kamileon.

@ ciastkojm.png FREZZZE Dzięki za wywiad! Trzymaj się!

@wlascicielczapka.png LaCuty Dziękuję również, siemka!

Fajny wywiadzik tak w sumie, ale @ ciastkojm.png FREZZZE mogłeś zrobić z kimś kto jeszcze nie miał, lecz fajnie porównać różnicę od ostatniego wywiadu.

ehh szkoda ze nie zadales pytan bardziej z historii z csa 1.6 itp :) Pozdro, spoko wywiadzik :>

<3 Kamilek we waiting 4u <3

@prezentmod.png kamileon zabij go pls nawet Ci wysle hajs przelewem mimo iz jestem biedny, boś ty kochany <3

Trochę moim zdaniem za sztywno wywiadzik, jasne takie są wywiady, no ale to jest wywiadzik na forum CS:GO, tutaj takie coś nie jest aż tak "obowiązujące". Oczywiście to tylko moje zdanie, średnio się czytało ze względu właśnie na to wyżej, ale fajnie, że w końcu Patrynio idzie w górę, będziesz miał mi może co tłumaczyć w przyszłości xD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.