Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Koral7

Czego dotyczy?: Otóż dotyczy to tego, żeby dodać taką komendę do !admin, żeby jak ją uruchomimy to wówczas nasz prefix Admin jak i wiadomość na chacie Admini Online: nie będzie wyświetlało naszego nicku jak również w tabeli będziemy graczem. Według mnie ułatwi to łapanie osób łamiących regulamin bo przecież o to chodzi. Miałem już kilka sytuacji, że gracze pisali mi na pw na Steamie o graczu który używał tak zwanych cheatów, a gdy wchodziłem na serwer owy gracz mówił, że już musi iść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co poszperałem jest owy plugin, jednakże on ukrywa całkowicie Admina w tabeli nawet jak grasz, nawet wtedy nie idzie Ciebie spektować, miałem coś takiego dodać na ns'ach ale stwierdziłem że szkoda zaśmiecać serwer tym..

Co do wyświetlania Adminów wystarczy usunąć linijkę w jednym pluginie i the end...

Propka na + (czekam na dodanie to na all serwerki)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, MigMig napisał:

Z tego co poszperałem jest owy plugin, jednakże on ukrywa całkowicie Admina w tabeli nawet jak grasz, nawet wtedy nie idzie Ciebie spektować, miałem coś takiego dodać na ns'ach ale stwierdziłem że szkoda zaśmiecać serwer tym..

Co do wyświetlania Adminów wystarczy usunąć linijkę w jednym pluginie i the end...

Propka na + (czekam na dodanie to na all serwerki)

To serwer wypierdala xd

Plugin banalny do napisania lecz wymaga autorskich wtyczek np na tagi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Na dniach w ogóle znikną tagi admina w tabeli jak i na czacie, zostaną zastąpione frazami typu VIP/SVIP. Admins online przy renowacji adverisementu również zostanie usunięte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została niezrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.