Skocz do zawartości
Blaze

Narazie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tak jak mówiłem żegnamy się przynajmniej na pół roku, może jednak tak na dobre do marca

Dziękuje każdemu pomimo nieraz złych i dobrych chwil.

Teraz podziękowania dla poszczególnych osób,

jeżeli o kimś zapomniałem nie bić

 

@wlascicielczapka.png LaCuty to Ty mi dałeś szanse jako sprawdzenie się na JM a potem jako Mod,

dziękuje Ci za to i cały czas zastanawiam się po co Ci było moje zdjęcie od znajomych na TS3 XD

 

@wlascicielczapka.png GeForce pomagałeś mi jak byłem jeszce OP na Minigamesach

dzięki wielkie za to bo jeszcze je chwile wtedy utrzymaliśmy gdyby nie aktualka CS'a gdzie na dało się wbić na serwer XD

 

@Administratorczapka.png Godfather Chłopie Ty mi najbardziej pomagałeś jak dostałem Mod'a, dzięki wielkie Ci za to i za wspólne giery na Om

 

@lizakjunior.pngSlodkiZolwik Gdyby nie Ty to pewnie dawno nie było by mnie na sieci, dziękuje Ci za to że zawsze odrzucałeś mi te rezygnacje

 

@prezentmod.png NiuQ Chłopie te rozmowy na FB XDDD dzięki Ci za wszystkie gierki na DR i za wszystko co dla mnie zrobiłeś szczególnie avatary itd 

do później

 

@prezentmod.png FREZZZE pamiętaj je*ać szmule <3 dzięki Ci chłopie za wszystkie rozmowy i za wywiadzik  

 

@ ciastkojm.png HuRiN oj ostatnio mnie wkur*iałeś ale jak nie Ty to kto? Odzywaj się do mnie dzieciak czasem na fb, dziena za gierki na klasach

 

@ ciastkojm.png TerroR chłopak, który jak dla mnie zmienił się o 180 stopni, trzymaj się mordeczko powodzenia w dalszej karierze na 4fragsie

 

@ ciastkojm.png Madraxu my to na retake się poznaliśmy XD dziena chłopie za wspólne gierki w CS i rozmowy na TS3

 

@uszypomocnik.png Rakuuus oj Ty dzbanie co by tu o Tobie powiedzieć, dzięki za rozmowy na TS i gierki silverku mój Ty, pozdrów ode mnie mamusie bo ona kozak jest

 

@uszypomocnik.png mazi dobra dziku Tobie życzę więcej siłki i śmiechu na TS XDDD do potem

 

@uszypomocnik.png Sznycel nie zapomniałem też o Tobie, może i wczoraj poszła między nami mała wymiana słów dziękuje Ci za wspólny czas na OM i DR oraz za rozmowy na TS powodzenia dalej mordo  nie gniewaj się na mnie i nie bij też Cię KC <3 

 

@bombkaadmin.png Aleksandra ja nadal czekam na te wyniki egzaminu, dzięki za gierki na OM i MM'y

 

@sercekobieta.png Lidziaa  W tym roku jesteś już legalna to dużo można Tobie życzyć XD ale za dużo też i dziękować i to już pewnie sama wiesz za co see you later

 

@candlesweteran.png kserakel grasz Ty wkońcu na tym koncie? Dziena za pozwolenie na prowadzenie serii itd. Kiedy wkońcu adres dostane do wysłania tych pączków?

 

@sniezkauzytkownik.png MasterOfPyro można powiedzieć, że między nami nie ma miłości XD ale to dzięki Tobie znalazłem się tutaj na sieci bo to Ty zachęciłeś mnie do bycia adminem na MG i Ty uczyłeś mnie komend SB, dziękuje głównie Tobie za wszystko co się stało i nie chciałem żeby było tak jak jest teraz, mówiłeś że będziesz w lutym na forum mam nadzieję że to przeczytasz 

 

@bombkaadmin.png Pyrson dzieciak ucz się ucz robić te ciekawostki, powodzenia w następnych artykułach

 

@sniezkauzytkownik.png Carl Johnson  Tobie dziękuje za te godziny przegadane na DR mam nadzieję że jak wrócę w czerwcu to Cię tam spotkam wariacie

 

@balwanmulti.png RaVeN został i on przyjaciel któremu można się zwierzyć ze wszystkim co teraz takich ludzi jest mało, nieraz się sobie nawzajem dupe ratowało co nie? Może dodasz mnie na Fb wiesz jak się nazywam i nie będziesz udawał takiego ukrytego pozderki mordeczko

 

@bombkaadmin.png MAF dzieciaku żeby kostka nie bolała, dużo zdrówka dla Ciebie, dziena za gierki na OM, wiesz gdzie się do mnie zgłaszać

 

Na koniec chcę jeszcze pozdrowić całą ekipę i administrację z OM <3 

 

Jeszcze raz piszę że jak o kimś zapomniałem napisać nie gniewajcie się, ale jest was od groma Panowie i Panie

Narazie <3 

 

 

z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

elo benc, zdrowia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

3maj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Ja nie mam co się żegnać, bo cały czas w kontakcie  :mikinadesce: :mikinadesce: :mikinadesce: :mikinadesce: :mikinadesce: 

 

Wincyj historii :mikinadesce:

 

Ja zacznę moje opowiadać :mikinadesce:  xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Z fartem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Siemka, wracaj za pół roku :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Będzie mi brakowało takiej osoby jak ty :C zdrowiej wiesz ocb ale ci będę spamił na fb  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wracaj szybko!
Zdrówka i powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

3maj się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Mam nadzieję że dotrzymasz obietnicy <3 Z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Siema Błażej wracaj szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wracaj jak najszybciej

Uczę się

Narka  <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Siema, zdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Za niedługo ogarnę w końcu ten zasilacz już też bezzzz kitu więc będzie grane, ten adres to masz - ul. PączkowaDawajPączkaAlboWRyj 69/69 

A tak poważnie to dzięki byku, że byłeś. Fajnie się z tobą pracowało jak byłeś JM, a ja Moderatorem. Widzimy się może za pół roku, bo nigdy nie wiadomo jak się koło zatoczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Zdrowia i wracaj szybciutko blejzik! Będziemy czekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Ja się na ciebie nie gniewam można powiedzieć że jestem ci wdzięczny i wracaj szybko bo tęsknić będę jak zapomnę komendy na banowanie ;d

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ojj wiem wiem 

Będę na Ciebie czekać <3  W sumie i tak w kontakcie jesteśmy XD

Edytowane przez Lidziaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Czemuu?! Zawsze na chatboxie beka była ;c

3maj się wariat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Do usłyszenia wkrótce Błażej! Zdrówka! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Do zobaczenia. 3maj się! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Narazie, trzymaj się tam 

Ps: Zdrówka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Mamusia powiedziała żeby też cię pozdrowić. Narazie blejzik do zobaczenia kiedyś. Mam nadzieję że wrócisz :( ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

dzięki Błażejku za w zasadzie dwa lata gry, obyś na wakacje 2019 powrócił ze świeżą głową i gotów do gry, na razie i obyśmy się właśnie w czerwcu na Moje 20 urodziny się widzieli, Powodzenia Konradzie

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Siemanko bydlaku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...