Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

Nick z gry: EnZii 

Twój Steam ID: - 

Nick oskarżonego: Efkis  

Steam ID oskarżonego: zaraz podam EDIT: STEAM_1:1:440477005

Nazwa serwera: JailBreak

Data i godzina zdarzenia: 04.01.2019 17.50

Mapa: taka jak na nagraniu

Steam ID gracza/admina: - 

Dokładny opis sytuacji: Po rozpoczęciu rundy gracze zapytali sie czy da zabawe. Powiedział, że jej NIE da a w momencie gdy gracze się zbuntowali powiedzial abysmy sie rozbiegli i bedzie kd. Został postraszony, że jak się nie zabijemy to dostanie bana bo musi doprowadzić do życzenia a on ze strachu i braku wiedzy w CT dał chowanego po czym wpisał killa jak mu uświadomiliśmy, że tak nie może. 

Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.): 

@sniezkauzytkownik.png Efiks Celowo włączyłes zabawe, poza tym byłeś w szoku, że tak nie można :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie miałem na celu włączać zabawy z powodu missclicku już myślałem że nic się nie stało lecz dostałem informację że tak nie może być  i bardzo za

to przepraszam.

A takie pytanie  kto to Efkis ?

Bo nie wiedziałem , że nie można a przez missclick stworzyłem .Myślałem , że nic się nie stanie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona negatywnie!

Nie wiem czy tworzycie jakas wojne na skargi czy cos tam miedzy soba ale sie powoli opanujcie kazdy moze sie pomylic i tyle, nastepnym razem @sniezkauzytkownik.png Efiks po prostu przepros graczy pewnie zrozumieja, ze cos takiego miało miejsce .

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.