Skocz do zawartości

Blejz

✘ niezrealizowane [Propozycja] Reaktywacja FFA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Blejz

Czego dotyczy?: Reaktywacji serwera FFA. 

Niektórym nudzi się się już granie tylko na Mirage i Dust II przynajmniej wiem to z opinii naszych graczy, a serwer FFA mógłby urozmaicić ich wymogi, nie ukrywajmy że najlepsze serwery FFA praktycznie zawsze są pełne bo ten MOD był bardzo popularny już w czasach CS 1.6, wystarczy tylko osoba która się tym wzorowo zajmie, do tego za początkowa składkę za admina będzie można zrobić specjalny kod reklamowy tak jak kiedyś było na TTT aby serwer zdobył jakiś rozgłos 

Materiał: (niewymagany):

@ TerroR tylko że to jest wina tych tzw, "właścicieli serwera", że najpierw pchają się do robienia a później nie dbają o serwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za, Brakuje tego moda ale z tego co słyszałem od pewnej osoby, to FFA się nie przyjmie tak prędko..

@candlesweteran.png Blejz propsy za propke ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Nie, tyle serwerów jest robionych i niektóre, które były zrobione, lub jeszcze są to stoją puste, nie ma sensu robić reaktywacji, jak bardzo dobrze każdy wie, jak się to skończy. Jedynie, jak prowadziłem na samym początku FFA to jako tako był grany. Ktos się podejmie zrobienie takiego serwera to już niech robi, ale wiem o tym, jak to się skończy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została niezrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.