Pyrson

[Wywiad] Maz1kje

Recommended Posts

Witajcie!

Dziś chciałbym przedstawić wam wywiad z byłym redaktorem, a mianowicie z @ Maz1kje!

Miłego czytania ^.^

@ Pyrson Cześć! Masz trochę wolnego czasu na udzielenie wywiadu?

@ Maz1kje Siemka, mam oczywiście

@ Pyrson Dobra, mamy już trochę czasu. Może na początek przedstawisz się nam? Opowiesz kilka zdań o sobie? 

@ Maz1kje No to tak. Mam na imię Dominik, mam prawie 17 lat i mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim. Uczęszczam do 1 klasy technikum na profilu Technik Pojazdów Samochodowych.

@ Pyrson To widzę, że kolejny się samochodami interesuje :D. Powiedz nam, jakie masz zainteresowania? 

@ Maz1kje Moimi zainteresowania są: Piłka Nożna, język polski oraz jak wskazuje mój kierunek motoryzacją.

@ Pyrson Zaskoczyłeś mnie tym językiem polskim. Masz jakieś rodzeństwo?

@ Maz1kje Tak mam rodzeństwo, 9 letnią siostrę

@ PyrsonDobra, wejdźmy w pytania o 4fragsie. Jak znalazłeś się na sieci?

@ Maz1kje Na sieci teoretycznie zjawiłem się jakoś w Lutym kiedy serwer Only Mirage na którym grałem został kupiony przez właścicieli tejże sieci. Natomiast konto na forum postanowiłem założyć 30 kwietnia 2018 roku.

@ Pyrson Ostatnio pisałeś pożegnanie. Planujesz powrócić na sieć, na jakieś rangi?

@ Maz1kje Na razie nie planuję powrotu na sieć a przede wszystkim na jakieś rangi, może za jakiś czas ale to po jakiś większych przemyśleniach.

@ Pyrson Obyś powrócił ;), Takie pytanko odnośnie forum i życia: znasz kogoś z forum z realnym świecie?

@ Maz1kjeObecnie w realnym świecie z forum nikogo nie znam ale może kiedyś nadarzy się okazja kogoś poznać. 

@ Pyrson Oby się zdarzyła taka sytuacja. Grasz jeszcze na serwerach 4fragsa?

@ Maz1kje Obecnie nie gram z powodu zepsutego komputera a na laptopie tylko w 1.6 mogę grać ale jak już zakupie nowy to na pewno wejdę pograć trochę na mojego ukochanego Only Mirage #1.

@ Pyrson Odejdźmy trochę od tematu sieci. Co planujesz robić w przyszłości?

@ Maz1kje Tak jak wskazuje mój profil, zamierzam zostać mechanikiem samochodowym lub ewentualnie spróbuje dostać się na studia związane z językiem polskim i iść w tym kierunku.

@ PyrsonObyś dostał się na upragnione studia. Życzę powodzenia! Ile czasu przegrałeś ogólnie w CS:GO?

@ Maz1kje Razem, łącznie z kontami z Vacbanem to około 3,5 tysiąca godzin z czego ponad 1,5 tysiąca godzin przegrałem na serwerach społeczności.

@ Pyrson To w grę przegrałeś +/- 60 dni. Grasz w jakieś inne gry niż CS:GO?

@ Maz1kje Obecnie grywam w CS 1.6 oraz GTA San Andreas. Natomiast wtedy gdy kupie odpowiedni sprzęt to myślę, że zacznę grać w takie gry jak GTA V RP lub PUBG.

@ Pyrson Widzę, że ktoś lubi grać @ Carl Johnson :D. Masz jakiś ulubiony gatunek filmowy bądź film? 

@ Maz1kje Jeśli chodzi o gatunek filmowy to lubię wszystkie prócz gatunku romantycznego, a jeśli chodzi o ulubione filmy to są nimi zdecydowanie seria "Szybcy i Wściekli" oraz polski film "Underdog", który wczoraj miał swoją premierę w kinach.

@ Pyrson Wspomniałeś, że interesujesz się piłką nożną. Powiedz nam jaki jest twój ulubiony klub piłkarski?

@ Maz1kje Mam dwa ulubione kluby, jeden polski drugi zagraniczny. Polskim klubem, któremu fanatycznie kibicuje jest Lech Poznań<3 a tym zagranicznym klubem jest Liverpool FC.

@ Pyrson Kolejny fan Poznania :D. Masz jakieś plany na ferie?

@ Maz1kje Obecnie oprócz wyjazdu do kuzyna nie mam nic w planach.

@ Pyrson Masz jakiś upragniony kraj do którego chciałbyś wyjechać?

@ Maz1kje Mam, jest nim piękna i słoneczna Chorwacja oraz egzotyczna Japonia.

@ Pyrson Dobra nasz wywiad zbliża się ku końcu. Masz jakiś ulubiony typ muzyki? Podaj 2 utwory.

@ Maz1kje Moimi ulubiony typami muzyki są: zagraniczny pop oraz polski rap.

Pierwszym z ulubionych utworów jest:

Natomiast drugim jest:

@ Pyrson Ale zbieg okoliczności :D akurat słucham tego utworu. Niestety to już koniec naszego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić? Dodać coś od siebie? 

@ Maz1kje Chciałbym pozdrowić przede wszystkim Ciebie, @ HuRiN dzbana, @ Blejz @ Carl Johnson  @ Tadzik oraz resztę sieci. Trzymam kciuki żeby sieć dalej się rozwijała bo ona jest jedną z dwóch na której spędziłem tyle czasu.

@ Pyrson Dzięki za pozdrowionka :derkuz:. Miłego dnia! Trzymaj się! 

@ Maz1kje Wzajemnie! 

Dzięki za przeczytanie wywiadu!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.