Sign in to follow this  
KimPix

[Wywiad] Smoothie

Recommended Posts

J.Moderator

Osoba zadająca pytania - @ KimPix

Osoba udzielająca odpowiedzi - @ smoothie

Witaj @ smoothie, miałbyś chwilę aby udzielić mi wywiadu?

Cześć! Tak jasne, że mam.

- To może na początek powiedz nam coś o sobie.

- Na imię mam Daniel, aktualnie mam 16 lat i pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego. Interesuję się piłką nożną oraz gotowaniem. Na sieci jestem już 2 lata i na chwilę obecną nie zamierzam odchodzić. Jestem osobą obiektywną, szczerą i posiadam dystansik do siebie.

- Interesujesz się piłką nożną i gotowaniem, chciałbyś w przyszłości robić coś z tym związanego?

- Piłka nożna to raczej tylko taki dodatek do mojego życia dla rozrywki więc raczej nie zamierzam iść w tym kierunku. Za to gotowanie to jest coś co uwielbiam robić, praktycznie codziennie gdy mam chwilę wolnego czasu udaje się do kuchni i sobie coś gotuję. Kiedy skończę gimnazjum zamierzam wybrać technikum gastronomiczne, a potem otworzyć swoją restaurację. Fajnie gdyby moje zamiary się spełniły.

Mam nadzieję, że twoje plany się udadzą. Przejdźmy może do naszej sieci, pamiętasz jak się na niej znalazłeś?

Znalazłem się na niej dzięki pewnemu Youtuber'owi, a mianowicie ma on nick Pevor. Kiedyś nagrał odcinek z surf+rpg, który własnie należy do naszej sieci. Bardzo mi się ten tryb spodobał więc postanowiłem na nim zagrać i dalej jakoś już się potoczyło.

Starałeś się wielokrotnie o posadę JM. Złożyłeś 5 podań i każde z nich zostało odrzucone, w przyszłości będziesz jeszcze startować na tę posadę?

Czekałem na to pytanie, Junior Moderator to jest ranga o którą staram się już dłuższy czas i nie zamierzam odpuścić. Niestety każde moje podanie jest odrzucone. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, być może jest to spowodowane moim zachowaniem. Często lubię pożartować i w niektórych sytuacjach nie jestem zbyt poważny, ale kiedy dana sytuacja wymaga powagi to ją zachowuję. Mimo to będę się starał poprawić moje zachowanie i udowodnić @ LaCuty'emu, że zasługuję na tą rangę.

- A myślałeś żeby spróbować swoich sił w walce o inną rangę? np. UBT

Myślałem, ale aktualnie nie spełniam wymagań. Poza tym UBT to chyba nie dla mnie, ale kto wie. Może kiedyś.

Posiadasz posadę administratora na serwerze surf+rpg #1, grywasz na jakiś innych serwerach 4fragsa czy surf to priorytet?

Oczywiście, że pogrywam na innych serwerach. Aktualnie najwięcej czasu spędzam na Only Mirage #1, ale lubię też od czasu do czasu wbić na Only Awp #1.

Aktualnie na sieci jesteś grafikiem, dużo czasu na to poświęcasz?

Trochę schodzi mi na to czasu, ale bardzo lubię to robić więc nie widzę w tym problemu.

Dużo słuchasz muzyki? Jaki gatunek jest twoim ulubionym?

Bardzooo dużo słucham muzyki. Jest to rzecz, która bardzo mnie relaksuje oraz dzięki, której zapominam o wszelkich problemach. Mój ulubiony gatunek muzyczny to rap.

Masz jakąś swoją ulubioną piosenkę i wykonawce?

Moja ulubiona piosenka to: Szpaku - GUMMO, mój ulubiony wykonawca to także Szpaku, którego darze wielką sympatią.

Dobrze, nie mam więcej pytań, chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

- Oczywiście, że tak. Serdecznie pozdrawiam @ Bozenka, @ kamileon, @ Nexus oraz cała administrację.

Dzięki za wywiad, trzymaj się!

- Również dzięki, siemano!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.