Sign in to follow this  
Pyrson

[Wywiad] Robert

Recommended Posts

Witajcie forumowicze!

Dzisiaj, chciałbym przedstawić wam wywiad z opiekunem Only Mirage #2, a mianowicie z @ Robert.

Miłego czytania :derkuz:

@ Pyrson Siemka! Masz chwilę wolnego czasu?

@ Robert Cześć! Jasne.

@ Pyrson Dobra, mamy już trochę czasu wolnego. To może na początek przedstaw nam się i opowiedz kilka słów o sobie.

@ Robert Hmmm.... no dobrze. Mam na imię Robert, mam 17 lat w październiku mam 18. Chodzę do technikum samochodowego. Pochodzę z województwa Mazowieckiego a dokładniej z Warszawy

@ Pyrson To tak samo jak @ kamileon wkraczasz w pełnoletność :D. Masz jakieś zainteresowania?

@ Robert Jasne że mam. Interesuje się koszykówką i downhill'em czyli skakanie po rampach itp.

@ Pyrson Czyli ogólnie interesujesz się sportem? Masz jakieś osiągnięcia właśnie w tych sportach?

@ Robert Tak. No to osiągnięcia to: 2 miejsce w turnieju warcabowym w 2008 roku ^d^, 1 miejsce na zawodach z koszykówki.

@ Pyrson Życzę dalszych osiągnięć! Masz jakieś rodzeństwo?

@ Robert Taaaa.... mam młodszą siostrę o 10 lat. Generalnie nie polecam mieć młodszej siostry w domu, ponieważ strasznie wkurza i nie da się "uczyć" XD

@ Pyrson Kolejny, który ma młodszą siostrę. Wejdźmy w pytania związane z 4fragsem. Jak znalazłeś się na sieci?

@ Robert Na 4fragsie znalazłem się dzięki fuzji ze Słonecznym Dustem.

@ Pyrson Ostatnio miałeś plany pisania podania na Junior Moderatora. Masz jakieś plany osiągnąć wyższe rangi? 

@ Robert Chciałbym kiedyś spróbować sowich sił na Junior Moderatorze i to jest najwyższa ranga która na chwilą obecną chciałbym mieć.

@ Pyrson Widzę, że ambitne plany. Znasz kogoś z forum w realnym świecie?

@ Robert Hmm.... Z widzenia znam @ RoberrtTechnikance ostatnio się o tym dowiedzieliśmy, że się znamy w realnym świecie.

@ Pyrson To fajnie Robert zna Roberta ;). Na jakich serwerach 4fragsa grasz?

@ Robert Gram na Only AWP 1 i 2 oraz  na arenkach 1vs1.

@ Pyrson Odejdźmy trochę od tematu sieci. Co planujesz robić w przyszłości? 

@ Robert Ciężkie pytanie. Szczerze jeszcze się nie zastanawiałem ale wiem, że na pewno nie będę pracował w zawodzie nie czuje tego zawodu.

@ Pyrson Ile godzin przegrałeś ogólnie w CS:GO?

@ Robert W CS:GO przegrałem już 1866 godzin.

@ Pyrson Trochę już w tą gierkę przegrałeś. Grasz w jakieś inne gry?

@ Robert Gram w gothica 1,2 i 3 oraz w inne gry (za dużo tu wymieniać).

@ Pyrson Ktoś tu lubi gierki :derkuz:. Masz jakiś ulubiony gatunek filmowy bądź ulubiony film?

@ Robert Nie mam jakiś ulubionych gatunków ale strasznie lubię komedie a film to polska komedia Killer.

@ Pyrson  Widzę, że ktoś tu lubi się pośmiać. Masz jakieś plany na ferie?

@ Robert Jakieś tam mam. Mianowicie spotkać się z @ FREZZZE i z @ MEISTERTM. A potem pewnie spotykać się ze znajomymi i pojechać do dziewczyny.

@ Pyrson Wspomniałeś że interesujesz się koszykówką. Jaki jest twój ulubiony klub?

@ Robert Hmmm.... Nie mam ulubionego klubu. Po prostu mam zajawkę na ten sport ale nic w nim nie osiągnę przez wzrost...

@ Pyrson Oby udało ci się coś osiągnąć. Masz jakiś wymarzony kraj do którego chciałbyś pojechać?

@ Robert Chciałbym strasznie pojechać do Hiszpanii.

@ Pyrson To mamy podobne plany. Niestety zbliża się koniec naszego wywiadu :(. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki? Podaj 2-3 utwory.

@ Robert Ulubiony gatunek to Rap i czasami Disco Polo . A tu macie 3 utwory:

@ Pyrson Niestety, musimy kończyć nasz wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić? Dodać coś od siebie?

@ Robert Chciałbym pozdrowić tych z którymi żyje najlepiej czyli tak @ NiuQ @ Blejz @ Fifat @ FREZZZE  @ Not4you @ HuRiN @ DENY @ MEISTERTM @ smoothie @ normalnieRuni oraz @ kuffendoffenbajch. Chciałbym Tobie podziękować za wywiad i trzymaj tak dalej na redakcji.

POZDRO WSZYSTKIM Z FORUM I MIŁEJ NOCY!

@ Pyrson Dzięki za wywiad. Trzymaj się!

@ Robert Ja również dziękuje. Trzymaj się! 

Dzięki za przeczytanie!

@ MEISTERTM możesz być i ty

Dobry wywiadzik i jeszcze raz dziękuje za wywiad <3 

@ DENY przepraszam :c

@ FREZZZE wiesz że ciebie kocham <3 

@ MEISTERTM ja zapomniałem wiesz że ciebie też kocham <3 

@ Fifat spoczko byku <3 

Moderator

Spoko wywiad kto nastepny psst @ Robert nie pozdrowiles A hajs z turnieju jakbym zajął jakieś miejsce chciałeś co za cham  

Edited by MEISTERTM

Całkiem fajne, ale, jako że człowiek musi się uczyć na błędach, to dam ci kilka rad na przyszłość, bo widzę kilka rzeczy do poprawy:
- Po pierwsze - schematyczność. Kiedy czytam Twój kolejny wywiad, to mam wrażenie, że czytam wciąż to samo, tylko z innymi odpowiedziami, wprowadź jakiś powiew świeżości c:
- Po drugie częste powtórzenia. Zdarza ci się nagminnie przytaczać w kolejnych zdaniach słowa wypowiedziane przez odpowiadającego lub też użyć tego samego wyrazu 2 razy. Staraj się używać synonimów i spróbuj podejść do budowy zdań bardziej kreatywnie (Przykład: -Siemka! Masz chwilę wolnego czasu? -Cześć! Jasne. -Dobra, mamy już trochę czasu wolnego... )
- Pozostałe błędy to głównie składnia i gramatyka, ale tego się już czepiać nie będę, bo nie ma większego sensu ; p

Nie traktuj tego jako jakiś hejt czy dogryzki, tylko jako rady starszego brata ;v

Tego samego zdania co szczepcioo, ale to jest chyba twój pierwszy raz, jako redaktor, więc nie ma co się czepiać, ale z czasem myslę, że będą o wiele lepsze wywiady "+" dla ciebie za wywiad i chęci :)) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.