Skocz do zawartości

NiuQ

Darmowa rekrutacja na Adminów CS:GO

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Gry:ScreeeaM|CS4F

STEAM ID: STEAM_1:1:457783183

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):Moja znajomość sourcemod oceniam na mocną 8.
Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/[F2P] ScreeeaM|CS4F/89.40.144.54:27015/

Serwer:Only Mirage #2
Miałeś już admina CS:GO:Nie,jednak że miałem admina w cs 1.6 i znam komendy.
Byłeś karany?:Nie byłem karany nigdy
Dlaczego ty:Moim zdaniem spisze się jako Admin,ponieważ na serwerze na którym gram,bawi się dużo cziterów a że jestem aktywny długo i codziennie jestem to mogę graczom pomóc.Jestem na serwerze bardzo lubiany i jest mało osób ktore sprzeciwiłyby się z moją rekrutacją na aministratora.Nie byłem na serwerze karany kickiem czy mutem nawet i banem.Mam dobry kontakt z graczami i z Administratorami.Moim zdaniem jestem dobrym kandydatem na admina.Wydaje mi się żeby być administratorem trzeba mieć dobre kontakty z graczami i przestrzegać się regulaminu.Wysyłąm to podanie bo moim zdaniem na serwerze jest dużo osób które chcą utrudnić normalną grę innym graczom np.Trollowaniem,czitowaniem,u nadużywania mikrofonu w celach wyzywania innego gracza,wiekszość osób nadużywających mikrofonu to dzieci które nie przeszły mutacji.
Coś od siebie:Mam na imię Krystian.Mam 16,5 lat,jestem z województwa mazowieckiego,uczę się w szkole branżowej jako operator maszyn skrawających,interesuje mnie wszystko co związane jest z cs:go.

By NiuQ,

Podanie odrzucone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Raze

STEAM ID: steamcommunity.com/id/diabelekraze/

Znajomość Sourcemod: 4/10

Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Raze/91.224.117.113:27015/

Serwer: Only DD2

Miałeś już admina: tak

Karany: nie

Dlaczego ty? : Chciałbym zostać adminem ponieważ to mój ulubiony serwer i chciałbym pomagać graczom w różnych problemach na serwerze. Spędzam na serwerze dużo czasu po 1/2 h dziennie

Coś od siebie: 

Siema jestem Razik mnie nikt tu nie zna ale na słonecznym DD2 jestem lubiany i polecany. Mam na imię Szymon steam mam od 8 lat ogarniam grę i lubię strzelać heady z awp'ki

Do zobaczenia na serwerze

Podaj dobrego gametrackera Jest Dobry!

By NiuQ,

Podaj dobrego gametrackera

By smoothie,

Podanie odrzucone! Posiadasz warna ba swoim koncie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Pawik8

STEAM ID: STEAM_1:1:76547694

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 6-7
Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/Pawik8/91.224.117.154:27015/

Serwer: Deathrun Classic
Miałeś już admina CS:GO: Tak
Byłeś karany?: Nie
Dlaczego ty: Ponieważ dobrze czułem się w tej roli, szybko zdobywam kontakty jak i dużo rozmawiam z ludźmi, mam wrażenie że jestem lubiany ale czy to jest prawda to nie wiem.
Coś od siebie: Nazywam się Paweł, w wolnym czasie lubię grać w gry, spotykać się ze znajomymi, gotować chociaż nie zawsze mi wychodzi, od czegoś trzeba zacząć i się nauczyć xD

By NiuQ,

Podanie przyjęte, zgłoś się do moderator+ w celu utworzenia konta w sourcebansie, przepytania z komend oraz dodania admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry:

ⓕⓡⓐⓝⓔⓚ to ziomal

15
STEAM ID: 

STEAM_1:1:208227819
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):

7/10 ,ale jeszcze sie poucze
Linki do profilu serwera na gametrackerze:

https://www.gametracker.com/franektoziomal/

Serwer:

Only AWP #2
Miałeś już admina CS:GO:

Nie
Byłeś karany?:

Raz , na dwa tygodnie.
Dlaczego ty:

Spędzam dużo czasu na serwerze, ok. 3h dziennie.

Umiem rozwiązywać spory, nie szukam problemów.

Dobrze znam się z adminami serwera i opiekunem (Szablo).
Coś od siebie:

Jestem Franek mieszkam w woj. mazowieckim

Z reguły jestem otwarty i staram się z każdym dogadywać.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Do zobaczenia w grze. Miłego dnia. :)

By NiuQ,

Podanie przyjęte, zgłoś się do moderator+ w celu utworzenia konta w sourcebansie, przepytania z komend oraz dodania admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Anime#BestioN#

STEAM ID: STEAM_0:0:460052842

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10) 8/10

Link do profilu na gametrackerze: https://www.gametracker.com/damianizak1/

Serwer: Only AWP#2

Miałeś już Admina CS:GO: Nie 

Dlaczego ty: Ponieważ spędzam dużo czasu na waszym serwerze i mam dobry kontakt z graczami :)

Coś od siebie: Nazywam się Wojtek mam 16 lat w kwietniu już będzie 17, moim zainteresowaniem jest elektronika 

By NiuQ,

By FREZZZE,

Test nie zdany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: ☯︎Kurek ︻芫═── ❤

STEAM ID: STEAM_1:1:457044378

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 8
https://www.gametracker.com/player/☯︎Kurek ︻芫═── ❤/91.224.117.60:27090/ 

Wiem że mam trochę mało godzin nabitych na serwerze ale to się wszystko zmieni 

Serwer: Surf+RPG #1
Miałeś już admina CS:GO: TAK
Dlaczego ty: Ponieważ jest mało adminów na tym serwerze i myślę że się przyda byłem już na tym serwerze adminem kilka miesięcy temu i wszystko ogarniam

Coś od siebie: Mam na imię Eryk uczęszczam do Zawodówki zawód Elektryk Mechanik Samochodowy

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: ★彡мλděгσ彡★

STEAM ID: STEAM_1:1:176526364
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 7
Linki do profilu serwera na gametrackerze: Godzinki cały czas są nabijane https://www.gametracker.com/player/★彡мλděгσ彡★/80.72.45.122:27195/

Serwer: AWP#2
Miałeś już admina CS:GO: Miałem. Aktualnie mam na OM#1
Byłeś karany?: NIE
Dlaczego ty: Bardzo lubię grać na tym serwerze. Na serwerze jest mało adminów, a chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Doświadczenie mam, ponieważ byłem adminem przez pół roku (na innej sieci serwerów), a na tej sieci jestem adminem na OM#1. Jestem bezkonfliktowy i pomocny.
Coś od siebie: Mam na imię Grzegorz, we wrześniu skończę 17 lat. Mieszkam w województwie pomorskim. Chodzę do 1 klasy Branżowej Szkoły I stopnia nr 2 (zawodówka) na Mechanik pojazdów samochodowych. Interesuję się motoryzacją i lubię grać w cs'a. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

By NiuQ,

Podanie przyjęte, zgłoś się do MODERATOR+ w celu utworzenia konta w sourcebansie, przepytania z komend oraz dodania admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: TajReX

STEAM ID:
STEAM_1:1:117956935

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 9
https://www.gametracker.com/player/TajReX CS4Frags/91.224.117.129:27015/

Serwer: Multi Arena #1
Miałeś już admina CS:GO: Tak na jb oraz akualnie mam na pb
Byłeś karany?: nie
Dlaczego ty: w sumie często widzę graczy którzy łamią regulamin w najróżniejszy sposób

od wyzywania sie do wchodzenia na txt czy nawet dopuszczenia się używania cheatów.
Coś od siebie: Mam na imię Patryk. Pochodzę z Krakowa.Lubie grać w gry o to jest to gry.

By LaCuty,

Twoje podanie zostało odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry:

hEY

16 (w listopadzie 17)
STEAM ID: 

STEAM_0:0:476690454
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):

8/10

https://www.gametracker.com/player/hEY%20j4p.pl/80.72.45.122:27195/

Serwer:

Only AWP #2
Miałeś już admina CS:GO:

Na innej sieci tak, dokładnie serwer FFA
Byłeś karany?:

Nie
Dlaczego ty: Jestem osoba ogarniętą, mój poziom gry w cs:go jest wystarczający duży, aby odróżnić cheatera od osoby ze "skillem". Byłem już administratorem, mniej więcej ogarniam SM, nawet próbowałem tworzyć własny serwer, ale mi nie wyszło. Może nie gram jakoś bardzo, bardzo długo na serwerze, ale widzę, że nie ma żadnego admina online, dlatego też chciałbym nim zostać, aby banować cheaterów i innych szkodników.

Coś od siebie:

Chciałbym poinformować iż aktualnie gram na moim koncie pobocznym, później zamierzam przenieść się na moje główne konto (steamcommunity.com/id/brixnw). Prosiłbym o przyjęcie mimo niskiej ilośći godzin, postaram się być bardzo dobrym adminem, z góry dziękuje!

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry:  Ivern

STEAM ID:  STEAM_1:0:462933345
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):   8/10
Linki do profilu serwera na gametrackerze:https://www.gametracker.com/ivern/       

Serwer: ONLY MIRAGE #2
Miałeś już admina CS:GO: Tak 
Byłeś karany?Nie byłem ani razu karany ani na forum ani na serwerze chyba, że mut sie zalicza to byłem chyba 1 zmutowany ponieważ micro +16 lub po mutacji. 
Dlaczego ty:   Ponieważ od jakiegoś czasu gram na serwerze i nie ukrywam spodobał mi się jestem bardzo aktywny, spędzam bardzo dużo czasu na na serwerze czasami wchodzę o godzinie 5:30 a gram do 22/23/24, nauczyłem się sourcemod, staram się na dostanie tego admina ponieważmi zależy, przeczytałem cały regulamin forum,chciał bym udowodnić niektórym osobą, że nie jestem jakimś małym frajerem tylko, że potrafię się postarać, na serwerze sporo ludzi mnie lubi oraz zna ale także trafiają się ludzie co powiedzą ,,Zamknij ryj dzieciaku'', na serwerze jest bardzo mało administracji (jedyną osobę jaką widuje na serwerze która ma admina to Michu), nie zmarnuje tej szansy jeżeli mi ją dacie.

Coś od siebie: Jestem Marcel, pochodzę z  Śląska mam 14 lat. Chciał bym dodać, że to ,że mam 14 lat to nie znaczy, że jestem jakimś typem co cały czas się drze tylko staram się być ogarnięty.

By LaCuty,

NIEZŁY LACUSTY XDDDD

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wzór:

Nick z Gry: Szablo

STEAM ID:   STEAM_1:0:140273847

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 8 
Linki do profilu serwera na gametrackerze:  https://www.gametracker.com/player/Szablo/91.224.117.129:27015/

Serwer: 1vs1 #1 
Miałeś już admina CS:GO: Tak. I mam nadal opiekuna na Awp 2
Dlaczego ty:  Nie mam co robić i zaczynam grać na tym oto serwerze i jest tam trochę dużo osób bez mutacji i hax'ów i chciałbym zapobiec takim zdarzeniom.
Coś od siebie: Witam mam na imię Jakub mam 16 lat i lubię grać w cs'a i pomagać innym. 

Interesuję się też informatyką :D

I piłką nożną 

I vapowaniem :DD 

Spokojnie nadrobię godzinki na oto tym serwerze!

Składam to podanie ponieważ nie da się grać spokojnie jak grają hax'y lub gadają dzieci bez mutacji.

Pozdrawiam :)

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Sebix

STEAM ID: STEAM_1:0:188505147
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):  6/10
Linki do profilu serwera na gametrackerze:  https://www.gametracker.com/player/Sebix/145.239.20.144:27030/ wiem że gt jest słabe ale nadrobię

Serwer: OM#1
Miałeś już admina CS:GO: Tak
Byłeś karany?: NIE
Dlaczego ty: Bardzo lubię grać na tym serwerze. a chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Jestem pomocny bez konfliktowy mam stalowe nerwy  chcę pomagać graczom na serwerze.
Coś od siebie: Mam na imię Sebastian,. Mieszkam w województwie Zachodniopomorskim Chodzę do szkoły zawodowej mechanik samochodowy, lubię bardzo grać w cs:go :D

Pozdrawiam

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry:TajReX

STEAM ID:  STEAM_1:1:117956935
Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10):9
Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/TajReX CS4Frags/91.224.117.129:27015/

Serwer:Multi Arena
Miałeś już admina CS:GO:Tak na jb i aktualnie na pb
Byłeś karany?:Nie
Dlaczego ty:

w sumie często widzę graczy którzy łamią regulamin w najróżniejszy sposób

od wyzywania sie do wchodzenia na txt czy nawet dopuszczenia się używania cheatów.
Coś od siebie:

Mam na imię Patryk. Lubię grać w gry typu fps,mmo.Pochodzę z krakowa. Na codzień gram w gry, jestem osobą towarzyską :D.

za niedługo mam plan aby dostać się do szkoły ekonomicznej. moim zainteresowaniem są gry komputerowe oraz piłka nożna, oraz ręczna.

podanie pisane za pozwoleniem LaCutego

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Anime#BestioN#

STEAM ID: STEAM_0:0:460052842

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10) 7/10

Link do profilu na gametrackerze: https://www.gametracker.com/damianizak1/

Serwer: Only AWP#2

Miałeś już Admina CS:GO: Nie 

Dlaczego ty: Ponieważ spędzam dużo czasu na waszym serwerze i mam dobry kontakt z graczami :)

Coś od siebie: Nazywam się Wojtek mam 16 lat w kwietniu już będzie 17, moim zainteresowaniem jest elektronika 

By NiuQ,

Podanie odrzucone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z Gry: Nothin

STEAM ID: STEAM_1:1:147282291

Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): Przepraszam, ale nie mogę tego ocenić, zależy od podobieństwa do amx z 1.6, w cs:go nie miałem nigdy admina, ale ogarnięcie nie powinno zająć więcej niż od kilku minut do godziny w zależności od stopnia skomplikowania.

EDIT: Po ogarnięciu poradnika z rozpiską komend to raczej pełna znajomość, bo tu wymagana jest tylko znajomość angielskiego a zmiany w stosunku do amx niewielkie.
Linki do profilu serwera na gametrackerze: https://www.gametracker.com/player/Nothin/80.72.45.122:27195/

Serwer: CS-4FRAGS.PL [ONLY AWP#2]
Miałeś już admina CS:GO: Tylko w 1.6, ale staż w grze mam bardzo długi, koło 2000h w cs:go i 3000h w 1.6
Dlaczego ty: Kilka razy zdarzało mi się już tworzyć tutaj tematy odnośni cheaterów do zbanowania włącznie z załączonymi demkami, aktualnie sporo czasu spędzam na serverze, wysoka 1/2 pozycja w rankingu związana z umiejętnościami, dojrzałość. doświadczenia w ocenianiu cheatów.
Coś od siebie: Można to uznać za pracę charytatywną z obopólną korzyścią, wam zaczną znikać cheaterzy, a ja zaoszczędze czasu na tworzeniu tematów/nagrywaniu dem.

By NiuQ,

Podanie przyjęte, zgłoś się do MODERATOR+ w celu utworzenia konta w sourcebansie, przepytania z komend oraz dodania admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta