Skocz do zawartości

Kicaij

Mniej pkt do stracenia

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

Nick z gry: Kicaij

Czego dotyczy?: Większość Graczy z "topki" lub po prostu dobrych graczy narzeka na zbyt dużą utratę punktów Ja jak i @ Madraxu zazwyczaj jesteśmy w niej najwyżej I jest irytujące Gdy przy ponad 1800 PKT lub powyżej nawet 1700 Dostajemy zazwyczaj po -8,9 pkt jest to nasze około 4 Fragi. Przy moim ostatnim Rankingu (Ponad 2100 pkt). Ludzie zabierali mi już po nawet 15,16 pkt. Celem tego posta jest aby maksymalne punkty które może utracić osoba z dużymi punktami to -10 Ponieważ nie każdy dobrze gra rozumiem. Też nie jestem dobrym graczem. Ale nie jest możliwe Granie na tak wysokim poziomie aby dostawać za jedngo fraga +2 (lub jeszcze za hs +1 do tego) a za zginięcie ponad -12 szanujmy się naprawdę. Mam nadzieje że ktoś zwróci na to uwagę. I jakby nie było to tyczy się to nie tylko serwera AWP ale wszystkich serwerów sieci CS-4Frags.pl

W końcu walczymy o lepszą przyszłość. No nie? ;)

Materiał:--

kuffendoffenbajch Jest w tym co piszesz trochę racji ale szanujmy się, Nie ma osoby która wyszła powyżej np 2500 pkt. Mój osobisty rekord to 2400 który zrobiłem około rok temu jak jeszcze vipa za top1 dostawałem.

Jest to praktycznie a-wykonalne aczkolwiek jeżeli pomysł zostanie odrzucony, może znajdzie się osoba która zrobi rekord serwera. Młody talent zawsze się znajdzie, którym ja zawsze chciałem być a byłem botem XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za, 

dużo osób już się skarży na to.

Ciężko jest wbić range, a utrzymać jeszcze gorzej :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram, przyjdzie randomowy cziter, albo jakis koles na farcie i trace na nim 12 punktow, a sam musze na tyle zabic 6 gosci. Powinno to byc jakos zmniejszone jak dla mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tutaj nie popieram tej propki, po to jest ranking żeby była rywalizacja, i żeby tracić też bardzo dużo jak się jest prosem, to jest tzw. fair play dla nowych graczy itp. Nie będę tłumaczył dlaczego bo dużo tłumaczenia jest, ale w skrócie jak "zmniejszycie" utratę pkt to wtedy straci jakikolwiek sens ranking na serwerze bo 0 rywalizacji :)

Jestem osobiście na Nie.

@ Kicaij Na NS'ach jest typ co ma powyżej 5 KDR, koło 2,5k pkt. i nikt nie narzeka z topek na to, tylko u was na awp'ach płaczki o to są ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie tak pół na pół, niby te osoby wyżej mają trudniej, ale też o to chodzi, po coś jest ta topka, rywalizacja musi być, jeśli osoba ma mieć top1 to musi się wykazać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta