Skocz do zawartości

KOVALOV1

✘ odrzucone Można spróbować - Kovalov Multi Admin CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Filip

15

Nick z gry:

KOVALOV1

SteamID:

STEAM_1:0:202001894

Doświadczenie:

SM ogarniam, miałem admina na AWP+NS+BHOP i mam na Deathrun'ie, więc wiem troche jak to działa.

Składka [TAK/NIE]:

Czasami zapłacę, czasami reklamy zrobię.

Dlaczego Ty:

Gram na wielu serwerach z 4F, czasami nie ma admina, a są jacyś cheaterzy lub osoby nadużywające mikrofonu (zwłaszcza w nocy) przez co gracze wychodzą z serwerów. Myślę, że jako admin DR dobrze wykonuję swoje obowiązki na serwerze, a przy tym jak wcześniej napisałem staram się odwiedzać inne serwery. 

Coś o sobie (min. 10 zdań):

Mam na imię Filip mam 15 lat, na sieć trafiłem 29 lipca o 1:00 w nocy szukając Deathruna, ponieważ znudziły mi się turniejowe. Na początku myślałem, że to pierwszy i ostatni raz na serwerze, ale wszedłem na serwer kolejnego dnia i tak się to zaczęło. Grając poznałem wielu fajnych ludzi, z którymi dało się pogadać. Zarejestrowałem się na forum jedenastego września. Zacząłem od pisania małych propozycji na serwer, na którym wcześniej tylko grałem czyli Deathrun. Później zacząłem coraz bardziej udzielać się na ChatBox'ie. No i tak sobie grając pomyślałem, że napiszę w darmowej rekrutacji podanie na admina. Na początku zostało ono odrzucone, lecz następnego dnia dostałem notkę pod postem, że podanie przyjęte, nie powiem, trochę się zdziwiłem. Pewnego dnia odwiedziłem serwer AWP+NS+BHOP i spodobał mi się ten mod. Grałem na tym serwerze i właściciel serwera zaproponował mi, żebym złożył podanie na admina na owym serwerze, więc złożyłem :D. Następnego dnia zostało przyjęte, lecz niestety zrezygnowałem. Skupiłem się wtedy na DR'ze, ale od niedawna zacząłem wchodzić na inne serwery takie jak: Multi Arenki, DD2#1, AWP#1, JailBreak, OM#1 i kiedyś grałem jescze na Surg+Rpg#1. Więc jak gram to postanowiłem napisać właśnie ten post o Multi Admina CS:GO.

Godziny pobytu na serwerach:

Poniedziałek - czwartek - 14/15 - 00:30

Piątek - niedziela - 12/13 - 3:00

Znajomość regulaminu serwerów [TAK/NIE]:

TAK

Znajomość AMXMod i SourceMod [1/10]:

7,5

•  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Na nie

-gt?

-podanie

+/- "doświadczenie"

+ogarnia

Jak podasz linki do gt z przegranymi godzinami na połowie serwerów to może zmienię zdanie :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech będzie na małe TAK

+/- Wiek

--- Gametracker

+ Pomocny

+ sm

+ Doświadczenie

+/- Podanie

- Jedynie widziałem Cię na arence, oraz na Deathrunie ( serwer na którym posiadasz Admina) 

+ miły

+ Posty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Przykro mi. Sprawdziłem Twoje godziny na gametracker i nawet 1/5 serwerów nie wyjdzie (w granicach normy). 

Nadrób godziny na serwerach i spróbuj ponownie za jakiś czas.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.