Skocz do zawartości

Potato54

✘ negatywnie [Odwołanie] Ban za WH

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:Mmmmm

Twój Steam ID*:STEAM_1:1:102101107

✘ Admin banujący:kamileon

Data i godzina otrzymania bana*:11.02.2019 | 12:39

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage

✘ Powód bana: WH

Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana*

✘ Opis sytuacji*: Grałem sobie normalnie na serwerze szło mi dobrze dostałem bana za WH po sytuacji kiedy wyspotowałem typa na CT a ja stałem na Drewnie i dałem mu pre fire bo się nie ruszył. Nie wiem jak jeszcze udowodnić że nie mam nic gram na 4frags 2 lata. Ranga LEM 1900h

✘/*Obowiązkowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Patrzysz się na typów przez ściany, celujesz w nich idealnie wtedy kiedy wychodzą XD. Co z tego że masz tyle godzin i jakiegoś Lema? Ja cheatowałem na koncie z globalem 3000h+ więc raczej nikogo nie obchodzi ile masz godzin :P. Poczekamy na werdykt kochanego ubt. 

#edit

Przez smoka idealnie jak wcyhodzili się patrzyłeś i "strzelałeś" xD, ale skoro tak na Lemie grają to przepraszam i zwracam honor ; DDD 

#edit

demko możesz sobie pobrać, nikt ci nie broni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jakiej sytuacji patrzyłem przez ściany ? Wiesz że jest coś takiego jak kwestia przypadku. Istnieje też coś takiego jak wcelowanie się w pozycje w której może być przeciwnik bo stoi tam zawsze wtedy patrzysz na ścianę żeby po wyjściu mieć celownik na jego głowie lub ciele. 

#edit

Czy moge zobaczyć tego demko jeżeli banujesz to chyba masz na to dowody.

#edit 

Jezeli chodzi o sytuacje na midzie to nie wiem czy rozumiesz że typ był ustawiony z mojej prawej strony ktoś z lewej dał mu one waya więc strzelałem pestki któraś weszła. 

#edit

gdzie moge znaleść demko do pobrania ?

#edit 

Gdzie mógłbym znaleść demko do pobrania i co dalej w mojej sprawie czy dostane unbana ? 

By kamileon,

Nastepnym razem edytuj temat, a nie dodajesz nowy post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Jak obstawiają bombsite A, chodzisz na cicho. Kiedy jednak chłopaki odpuścili przez 3 rundy, nagle zacząłeś tam wbijać jak do siebie. Celujesz przez ściany, magiczne skany przez smoka, gdzie celujesz idealnie w gościa (były 2 takie akcje). Więcej uzasadniać chyba nie muszę.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.