Skocz do zawartości
xcreative

CS:GO Mod / Dust II - CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

     Aktualny mod: CS:GO Mod / Only Dust II

     Ilość slotów: 28

     Link do GT: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.197.51:27015/

     Lokalizacja serwera: PL - Warszawa

     Hosting: 1shot1kill.pl

     Kontakt do Właściciela: Forum - PW, GG - 60439119

     Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin forum?:  Tak

    ✘ Akceptujesz wymagania?: Tak :  

     Coś od siebie: Kamil lat 23, pracuję, trenuję piłkę ręczną, od paru lat interesuje się oraz zajmuję grafiką, głównie dla swoich potrzeb. Jeśli chodzi o serwer - stoi od bodajże 2 miesięcy, nie schodzi z reklamy, sloty na bieżąco były zwiększane (23->25->28) jest trochę w środku zabałaganiony ponieważ było kilka bugów związanych z modem, flagami oraz statystykami, błędy nie były naprawiane tylko łatane pluginami. Serwer poza tym jest ogólnie zadbany, kilka dni temu odbył się reset całkowity żeby wszystko poukładać, administracja jest doświadczona i dorosła, wymogiem jest Steam oraz pełnoletność. Zakończył się konkurs Top15 w którym cała topka otrzymuje nagrody, są organizowane eventy co weekend, dla przykładu pozwolę zamieścić sobie niżej motd z gry na ten temat. Mod myślę jest wszystkim znany - skrzynki, klucze, skiny, rynek, jackpot, waluta euro i do tego SklepSMS. Od godziny 19 do rotacji map dochodzi de_dust2_night. Oczywiście to nie wszystko o czym chciałbym wspomnieć ale na początek myślę, że wystarczy. Liczę na szybką odpowiedź. Zapraszam również do zadawania pytań. 

 

https://i.imgur.com/sDBDp75.png

  • Lubię to 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Z chęcią bym zobaczy owego moda u nas na forum widać ze serwer dobrze rozwinięty  

Jestem na TAK!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Serwer jest rozkręcony, widać po gametrackerze, że jest to projekt, który swój czas już funkcjonuje. Moim zdaniem brakuje na naszej sieci serwera z klasyki gatunku, czyli cska 1.6. Jeśli faktycznie jest to poważna propozycja, jak najbardziej na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Hmmm, cs 1.6 dobry pomysł!

Serwer widzę że rozwinięty jest bardzo, a przydałby się serwer z cs'a 1.6 żeby trochę też odbiegało forum ciągle od cs:go ;x.

Jak dla mnie, tylko przyjmować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

No no w sumie pewnie znajdą sie u nas miłośnicy cs 1.6.

Mamy mase serwerów csgo i ani jednego z 1.6 moim zdaniem można spróbować.

  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Słyszałem że jest wiele osób które jest miłośnikiem coś 1.6. Jeden serwer był by dobrym pomysłem. Próbować zawsze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Przepraszam ale 3 dni na decyzje oraz jakikolwiek odzew czekać nie mogę. Podanie nieaktualne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...