Skocz do zawartości

NeXoL

Darmowy twitch prime do apexa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam dzisiaj do przedstawienia sposób na zrobienie darmowego twitch prima do apexa. Oczywiście bez żadnych fake kard kredytowych czy innych pierdół zaczynamy.

1. Na originie wchodzimy w zakładke " Moja biblioteka gier " klikamy na gre prawym przyciskiem myszy i wybieramy właściwości gry.

2. Wchodzimy w zakładke "Zaawansowane opcje uruchamiania" i wpisujemy albo wklejamy w argumentach z wiersza poleceń komendę +twitch_prime_linked 1

3. Dajemy zapisz i klikamy jeszcze raz na apexa i zaktualizuj grę po zrobieniu tego wyłączamy całkowicie origina.

4. Odpalamy na nowo gierke i od razu po wejściu dostajemy 5 pakietów apex i skina do Pathfindera Omega.

Jeżeli nie jasno to przedstawiłem zostawiam tu linka gdzie ziomek to tłumaczy.

Oczywiście full legit no fake sam sprawdzałem.

@ ToNjeJA Enzi jak coś powiesz to nie wiem czy się śmiać czy płakać , "Przyganiał kocioł garnkowi" Grasz w fortnite a mówisz że apexto gra dla dzieciaczków.  Masz + za dobrą próbe prowokacji. 

@ ToNjeJA a to w takim razie sory (frajerzy)  też grają w fortnite jak i każdą inną gierkę. Nawet temu nie zapszeczaj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Apex dla frajerów

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Dawać minusy dzieciaki

@ NeXoL Nic nie mowilem ze w Apexa grają dzieci :) Powiedział, że dzieci mogą dawać minusy i @ soft ewidentnie się zalapał lol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.